Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

No wczoraj tak przyjebało, że nam okna w kuchni nie dały rady. Na szczęście tylko przez ~5minut. Trza sprawdzić bo pewnie silikon padł :-k

Zalana piwnica, garaż z kanałem, na piętrze leciała woda wlotem od klimatyzacji (albo coś z dachem albo klimatyzatorem), także chyba wygrałem tę konkurencję :| :-k

 

 

No czytałem wcześniej co miałeś, przykro!

Odnośnik do komentarza

Wjechałem do Polski, ale mało by brakowało, a mielibyśmy kolejnego zmarłego forumowicza :/ jechałem niemiecką autostradą, wyprzedzam tira, jakieś 130 km/h, a on nagle też zmienia pas, kiedy ja jestem mniej więcej w połowie jego długości :/ dałem po hamulcach i odbiłem w lewo w barierkę. Na szczęście nic poważnego się nie stało, jedynie drzwi boczne do wymiany pewnie i błotnik do lakierowania :/

Ja tam nic nie sugeruję, ale...

Ważne, że nikomu się nic nie stało.

Odnośnik do komentarza

Nie pozwolimy na stopniowe wygaszanie piłki w Łęcznej. Prywatne koneksje i ambicje nie przekreślą 37-letniej tradycji Klubu, budowanej na ciężkiej pracy naszych Ojców. Czujemy się odpowiedzialni za los Klubu, jednak w dużo szerszej perspektywie niż „tu i teraz”. Nie przemawiają do nas argumenty o złym stanie klubowych finansów.

aż uroniłem łezkę :(

Odnośnik do komentarza

 

Skoro jaracie się Pokemonami Go, to proponuję zainteresować się geocachingiem ;)

zajebista zabawa! na Dolnym Slasku jest pare miejsc, gdzie mozna sie w to bawic :) polecam :)

czolem!

 

No zabawa przednia, nie zapomnę kiedy stałem 20min i szukałem małego cache'a, a tu się okazało, że było to przyklejone do skorupki ślimaka i wsadzone do dziury w drzewie, tak że wydawało się to całkiem naturalne. :D Fajnie też jak twórcy cache'a dodali jakąś zagadkę do rozwiązania, człowiek czuje się jak Indiana Jones jak mu się uda rozwiązać :kekeke: Ogólnie jest sporo ciekawie położonych skrzynek, w Częstochowie z tego co wiem jest jakiś w kanałach, gdzie żeby się do niego dostać trzeba przejść z 20min pod ziemią. :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie do tej pory tylko raz bawiłem się w geocaching, kumpel na dworcu głównym PKP we Wrocławiu pokazał gdzie szukać i zajęło nam to z 15min, ale znaleźliśmy ;) Fajna zajawka, ale jakoś samemu to by mi się nie chciało, raczej gdzieś przy okazji właśnie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...