Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To Ty już nie mieszkasz we Wrocku? :-k widziałem, że w Nynku jakby więcej jedzenia ostatnio, ale...

 

No nie ;) Wróciłem do Krotoschon jak ojciec zachorował i jeżdżę tylko w weekendy na uczelnie. Posypało się trochę jaki to w życiu bywa :keke:

Odnośnik do komentarza

Kurde co tu robić. Miałem podstawowego DL, zagrał 6 meczów, średnia 7.28, doznał kontuzji, wszedł młody 19-letni. 11 meczów i średnia 7.26, potem była przerwa zimowa i kogo byście postawili?

Zawsze młody. Jak gra na tym samym poziomie, co stary, to jest duża szansa, że jak dostanie szansę to w kolejnym będzie jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza

Kurde co tu robić. Miałem podstawowego DL, zagrał 6 meczów, średnia 7.28, doznał kontuzji, wszedł młody 19-letni. 11 meczów i średnia 7.26, potem była przerwa zimowa i kogo byście postawili?

Albo stary, albo rotacja :] Jak stary się zbuntuje, to może zjebać się morale całej drużynie.

Odnośnik do komentarza

 

Kurde co tu robić. Miałem podstawowego DL, zagrał 6 meczów, średnia 7.28, doznał kontuzji, wszedł młody 19-letni. 11 meczów i średnia 7.26, potem była przerwa zimowa i kogo byście postawili?

Albo stary, albo rotacja :] Jak stary się zbuntuje, to może zjebać się morale całej drużynie.

 

To się go wypierdala do rezerw, a nie marnuje talencik :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurde co tu robić. Miałem podstawowego DL, zagrał 6 meczów, średnia 7.28, doznał kontuzji, wszedł młody 19-letni. 11 meczów i średnia 7.26, potem była przerwa zimowa i kogo byście postawili?

Albo stary, albo rotacja :] Jak stary się zbuntuje, to może zjebać się morale całej drużynie.

 

To się go wypierdala do rezerw, a nie marnuje talencik :P

 

19 lat to on jeszcze długo będzie talentem ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Kurde co tu robić. Miałem podstawowego DL, zagrał 6 meczów, średnia 7.28, doznał kontuzji, wszedł młody 19-letni. 11 meczów i średnia 7.26, potem była przerwa zimowa i kogo byście postawili?

Albo stary, albo rotacja :] Jak stary się zbuntuje, to może zjebać się morale całej drużynie.

 

To się go wypierdala do rezerw, a nie marnuje talencik :P

 

19 lat to on jeszcze długo będzie talentem ;)

 

Ja z reguły zespół buduję tak, że po 2-3 sezonach zostaje po jednej gwieździe w każdej formacji, a reszta to sami piłkarze w przedziale wiekowym 17-22 lata. No chyba, że gram jakimś wielkim klubem o najwyższe trofea, wtedy maks 2 juniorów w podstawowej jedenastce.

Odnośnik do komentarza

ja z kolei ściagam doświadczonych grajków o dobrej mentalności + graczy do 22 roku życia, ażeby ciągnęli grę, mało mam graczy w przedziale 24-30 lat. Po części jest to też podyktowane finansowym aspektem, starszych łatwiej wydobyć, a młodych na bosmanie łatwo pozyskać.
No i tak jak pan Lindros powiedział, lepiej postawić na starego w tym wypadku, młodego można wprowadzić po sprzedaży starego

https://www.youtube.com/watch?v=i6XX8KGXnLM:muza:

Odnośnik do komentarza

ja z kolei ściagam doświadczonych grajków o dobrej mentalności + graczy do 22 roku życia, ażeby ciągnęli grę, mało mam graczy w przedziale 24-30 lat. Po części jest to też podyktowane finansowym aspektem, starszych łatwiej wydobyć, a młodych na bosmanie łatwo pozyskać.

No i tak jak pan Lindros powiedział, lepiej postawić na starego w tym wypadku, młodego można wprowadzić po sprzedaży starego

 

Im wcześniej gra, tym szybciej się rozwinie. A jak sprzedasz, to już nie ma kto wejść na boisko, jak młodemu się forma załamie.

Odnośnik do komentarza

No ja trzymam około 20 zawodników, reszte się wypożycza, po to żeby regularnie grała.


No i zawsze staram sie mieć w miarę uniwersalnych grajkow, np. Skrzydłowy musi ogarniać dwa skrzydła i/lub atak, obrońcy wszechstronni, jakieś miksy z środkiem, albo Jędrzejczyki, cuda na kiju. Def Mid dobrze jak gra jako PŚ, oraz jakiś obrońca.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...