Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A propos celebrytów to dzisiaj na ulicy mijałem Gracjana Roztockiego. Nie wiem, czy ktoś pamięta, ale kilka lat temu znany z idiotycznych wrzutek na youtube`a. To mi przypomniało, że naprawdę Jahu też może zostać celebrytą.

Kiedyś jechałem z nim autobusem, oczywiście był ubrany klasycznie :keke:

Odnośnik do komentarza

 

A propos celebrytów to dzisiaj na ulicy mijałem Gracjana Roztockiego. Nie wiem, czy ktoś pamięta, ale kilka lat temu znany z idiotycznych wrzutek na youtube`a. To mi przypomniało, że naprawdę Jahu też może zostać celebrytą.

Kiedyś jechałem z nim autobusem, oczywiście był ubrany klasycznie :keke:

 

Teraz też. Fryzura się nie zmieniła, tylko waży pewnie ze 2x tyle, co przy swoich filmikach :D

Odnośnik do komentarza

Jezu, ale się jaram, The Sopranos S01E01!!! Czeka mnie piękne kilka tygodni noł-lajfowania <3

 

Kto nie oglądał Sopranosów, ten niech to nadrabia jak najszybciej, najlepszy serial ever <3

 

Nigdy nie rozumiałem jak można oglądać ten sam film/serial/czytać tę samą książkę więcej niż raz :-k Przecież większość się pamięta nawet po jakimś czasie, więc to dużo mniejsza przyjemność.

Odnośnik do komentarza

 

Jezu, ale się jaram, The Sopranos S01E01!!! Czeka mnie piękne kilka tygodni noł-lajfowania <3

 

Kto nie oglądał Sopranosów, ten niech to nadrabia jak najszybciej, najlepszy serial ever <3

 

Nigdy nie rozumiałem jak można oglądać ten sam film/serial/czytać tę samą książkę więcej niż raz :-k Przecież większość się pamięta nawet po jakimś czasie, więc to dużo mniejsza przyjemność.

 

10 lat ziomeczku, 10 lat ;) Sentyment niesamowity, nie żałuję.

 

Kamtek, to kiedy mam przyjeżdżać?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...