Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no mam wrażenie, że w FM to nie taktyka, zawodnicy, a morale są najważniejsze. W poprzednim sezonie pierwsza runda gramy tak przeciętnie, nierówno. W drugiej złapaliśmy serię 13. meczów pod rząd bez porażki.

 

Teraz za to fatalne wejście w sezon i po czternastu kolejkach mamy dwanaście punktów, fochy zawodników. Może to wypożyczanie 2/3 kadry to słaba opcja...

Morale jest ważne, ale najważniejsza jest jednak taktyka i zgranie zespołu. Jak przed sezonem ściągnąłeś 8 grajków to nic dziwnego, że mają problemy :D

Chujcas - dawaj do Szwecji. Bierz se Hammarby, bo ja gram Djurgarden.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem mocno sceptyczny wobec tego całego procesu maregsa - nie ma on na celu zmianę prawa, bo jest złe, tylko typowo prawnicze udowodnienie, że znalazło się lukę w istniejącym prawie (stąd ta zaciekłość w udowadnianiu swojej racji z obu stron). Czyli czysto akademickie dywagacje, czy bulwar to ulica, czy nie.

 

Lepiej się zaangażować w inicjatywy typu legalizacja spożywania alkoholi niskoprocentowych na ulicy - i tak się to odbywa, tyle że głównie przez żuli, którym wszystko jedno, albo przez młodzież bawiącą się z policją/strażą miejską w kotka i myszkę. Przykłady naszych sąsiadów pokazują, że można i całkiem to działa, więc dlaczego nie u nas?

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa co nie ogarniam tego GTAV. Nie kupowalem na steam, tylko od razu na rockstar social club. Aktywowałem tam klucz, pobierałem gre 3 dni, teraz pojawiło się w instalatorze ponownie okienko z wpisaniem klucza i... po wpisaniu mojego dostaje, że jest już aktywowany (przecież sam to zrobiłem wcześniej) i nie chce mnie puścić dalej :|

Pamiętam, że strasznie jebałem się przy GTA IV, ten Rockstar Social Club to straszne gówno... Nie wspominając o tym, że za każdym razem odpalając grę musiałem się tam logować, bo chujostwo nie było w stanie zapamiętać moich danych :/

 

mi to działało lepiej i stabilniej niż steam

 

To maregs jest tym od picia piwa nad Wisła? Próbuję czytać uzasadnienie wyroku - 15 stron w takiej sprawie :lol: Ciekawe ile w takim razie muszą mieć uzasadnienia w sprawach o morderstwa :-k

wygrał?

Odnośnik do komentarza

 

T-m zawyżyłem budżet, zmieniłem ogólnie wymagania, zastanowiłem się nad tym bardziej i znalazłem ładniusie Volvo S60 ;)

 

Git ;) On jest na płycie podłogowej Foki, czy mi się zdaje? Który rocznik, buda i silnik? Gratki!! :)

 

 

Yup, jak większość Volvo z tego okresu, P3 bodajże to zwą? 1.6T 150KM z Forda, rocznik 2013. Nastawiłem się na Volvo po jakimś czasie bo mamy znajomych mechaników, którzy przetrzepali tego zanim się zdecydowałem :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

T-m zawyżyłem budżet, zmieniłem ogólnie wymagania, zastanowiłem się nad tym bardziej i znalazłem ładniusie Volvo S60 ;)

 

Git ;) On jest na płycie podłogowej Foki, czy mi się zdaje? Który rocznik, buda i silnik? Gratki!! :)

 

 

Yup, jak większość Volvo z tego okresu, P3 bodajże to zwą? 1.6T 150KM z Forda, rocznik 2013. Nastawiłem się na Volvo po jakimś czasie bo mamy znajomych mechaników, którzy przetrzepali tego zanim się zdecydowałem :keke:

 

 

Bardzo spoko wybór. Mnie też długo korciło Volvo, ale od lat jeżdżę autami z VW group, więc na razie tak zostało ;)

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

T-m zawyżyłem budżet, zmieniłem ogólnie wymagania, zastanowiłem się nad tym bardziej i znalazłem ładniusie Volvo S60 ;)

 

Git ;) On jest na płycie podłogowej Foki, czy mi się zdaje? Który rocznik, buda i silnik? Gratki!! :)

 

 

Yup, jak większość Volvo z tego okresu, P3 bodajże to zwą? 1.6T 150KM z Forda, rocznik 2013. Nastawiłem się na Volvo po jakimś czasie bo mamy znajomych mechaników, którzy przetrzepali tego zanim się zdecydowałem :keke:

 

 

Bardzo spoko wybór. Mnie też długo korciło Volvo, ale od lat jeżdżę autami z VW group, więc na razie tak zostało ;)

 

 

 

Dzięki ;) dla mnie jak już ustaliłem kryteria tak na 100% to był długo pierwszy wybór. Uwielbiam stylistykę, jeździłem paroma i komfort zawsze na propsie, no i jednak masa pierdół z bezpieczeństwem też cieszy ;)

 

jakbyś miał chwilkę czasu na tym zapiździu to daj znać ;)

 

Jasne, odezwę się z konkretem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...