Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy to może być uzasadnieniem?

Uzasadnieniem czego? Samobójstwa? A czy ja mówię, że ma być uzasadnieniem?

 

Samobójstwo to często ostatni krzyk o pomoc, a pierwszy, który ludzie słyszą. To nie ma wiele wspólnego z egoizmem (egoiści za bardzo się kochają, żeby się zabijać), a raczej z problemami, z którymi nie dają sobie rady.

 

I tak, ja też potrafię sobie rzucić żartem, że jak gość już się rzucał pod pociąg, to mógł nie blokować obu torów, ale tylko dlatego sobie na to pozwalam, bo dla mnie jest kimś anonimowym. Nie uważam za to, że jest egoistą, bo myślał tylko o sobie.

A w temacie korelacji: Brexit i choroba wściekłych krów

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/13528874_1302313929797464_393454474632126404_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=b3668c891f7ec796b163258899a0963f&oe=580A9195

 

:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Te rozkminy o samobójstwie są o tyle chybione, że IMO cały ten proces przebiegający do chęci targnięcia się na własne życie i faktyczne dokonanie tego, odbywa się poza świadomością. Nie można tego oceniać z perspektywy racjonalnych pobudek, bo pozbawienie się życia jest totalnie nieracjonalne i przeciwne ludzkiej naturze.

 

Kiedyś na wykopie było AMA z gościem, który skoczył z mostu i przeżył. Polecam poczytać.

Odnośnik do komentarza

Lucas, dawaj jakieś kluby na pierwszą karierę w 16. Średniak/górna połowa tabeli z lepszej ligi. Zrobimy jutro jakieś podejście. :-k

Anglia: Swansea

Francja: Rennes

Hiszpania: Celta/Espanyol

Niemcy: Mainz

Włochy: Sassuolo

 

Takie coś mi się skojarzyło najszybciej :D.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...