Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, wypłacz mi rzekę typem, który narobił problemów i nie potrafił sobie poradzić. To tragedia niedojrzałości jeśli już.

Zakładasz z góry, że sobie narobił problemu. A jak jego żona i dziecko zostały zamordowane na jego oczach? Albo został postawiony w sytuacji całkowitej bezsilności? Albo dowiedział się, że ma śmiertelną chorobę, która z czasem sprawi mu ogromne cierpienie? Jesteś większym egoistą niż najbardziej egoistyczny samobójca, myślisz tylko przez pryzmat czubka własnego nosa.

Odnośnik do komentarza

 

Lol, wypłacz mi rzekę typem, który narobił problemów i nie potrafił sobie poradzić. To tragedia niedojrzałości jeśli już.

Zakładasz z góry, że sobie narobił problemu. A jak jego żona i dziecko zostały zamordowane na jego oczach? Albo został postawiony w sytuacji całkowitej bezsilności? Albo dowiedział się, że ma śmiertelną chorobę, która z czasem sprawi mu ogromne cierpienie? Jesteś większym egoistą niż najbardziej egoistyczny samobójca, myślisz tylko przez pryzmat czubka własnego nosa.

 

 

ad. 1

 

No i co? Nie ma innych celów w życiu? Innej rodziny? Jeśli nie to samotność też się da pokonać. A mówiłem o sytuacji, w której czyjaś śmierć ma taki skutek, a Ty mi wyjeżdżasz z niemożebnie mało realnym scenariuszem ;)

 

ad. 2

 

To się nazywa eutanazja i na to mam inne podejście.

 

Ostatnie zdanie to taki vamizm, że zwyczajnie budzi uśmiech ;)

Odnośnik do komentarza

1. nie ma sytuacji bez wyjścia.

2. Ja tylko żałuje, że eutanazja/sprzedaż samego siebie jest zakazana, wtedy bysmy odsiali bardziej przemyslane decyzje, od tych gównianych i niedojrzałych.

 

2. Na pewno nie pojawiliby się ludzie, którzy łamiąc NAP by na tym nie skorzystali :roll:

Odnośnik do komentarza

Dlaczego vamizm :lol:? Dlaczego nierealne 0-o? No i w żaden sposób nie zaprzeczasz swojemu egoizmowi, pamiętaj o tym kiedy następny raz będziesz bluźnił pod nosem na kogoś, kto był w tak tragicznym miejscu, że się zabił.

 

Bo to bardzo w stylu Vamiego by znaleźć argument i wykorzystać go jako swojego rodzaju wbitę przeciw oponentowi. A po co?

 

Napisałem "mało realny", a nie "nierealny" ;)

 

Ano będę pamiętał jeśli jego śmierć komuś utrudni życie*

 

 

*tylko jeśli chcesz pisać coś w stylu "no, utrudni grabarzowi bo da mu pracy więcej xD" to daruj. Czepianie się słówek w momencie gdy jesteś na tyle inteligentny by zrozumieć sens jest zwyczajnie dziecinne ;)

Odnośnik do komentarza

 

Lol, wypłacz mi rzekę typem, który narobił problemów i nie potrafił sobie poradzić. To tragedia niedojrzałości jeśli już.

Zakładasz z góry, że sobie narobił problemu. A jak jego żona i dziecko zostały zamordowane na jego oczach? Albo został postawiony w sytuacji całkowitej bezsilności? Albo dowiedział się, że ma śmiertelną chorobę, która z czasem sprawi mu ogromne cierpienie? Jesteś większym egoistą niż najbardziej egoistyczny samobójca, myślisz tylko przez pryzmat czubka własnego nosa.

 

Rozumiem, że świecisz w tej kwestii przykładem i przejmujesz się losem wszystkich obcych ludzi? Nad powodami to ja się mogę zastanawiać, jak będzie to ktoś bliski. Nawet nie bardzo bliski, bo chociażby kumplem, z którym kilka razy byłem na piwie może bym się przejął. Niemniej jednak w przypadku całkowicie obcego człowieka na pierwszy plan wysuwa mi się to, że np. ktoś obcy narobił mi problemów i stałem w szczerym polu w pociągu przez 4 godziny, w wyniku czego spóźniłem się na ważne spotkanie (sytuacja autentyczna). Chuj mnie wtedy obchodzi, czy mu wyskoczył obleśny pryszcz i nie chciał z nim żyć, czy rodzina zginęła w wypadku.

Odnośnik do komentarza

 

 

1. nie ma sytuacji bez wyjścia.

2. Ja tylko żałuje, że eutanazja/sprzedaż samego siebie jest zakazana, wtedy bysmy odsiali bardziej przemyslane decyzje, od tych gównianych i niedojrzałych.

2. Na pewno nie pojawiliby się ludzie, którzy łamiąc NAP by na tym nie skorzystali :roll:

w jaki sposób?

 

No w takim, że wymuszaliby na ludziach sprzedaż samego siebie albo ludzie, którzy chcieliby się pozbyć starych rodziców robiliby im przymusową eutanazję

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...