Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Harry Potter jest spoko, ale to zacna grafomania

Jeden z bardziej zabawnych mitów dot. literatury, bo przecież jak coś jest popularne, to musi być grafomanią - w końcu "wysoka literatura" to tylko Ulisses!!1one ;)

Krytyka literatury poznaję po jego opinii nt. Przeminęło z wiatrem i Harry'ego Pottera. I to i to jest jednym z najważniejszych dzieł swoich czasów i oba te dzieła prezentują naprawdę wysoki poziom literacki. Jak ktoś nie umie docenić, to jest tylko echem dźwięcznym hasłami innych z kijkami w dupach. ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Agatha Christie tak, Rowling na pewno nie - hary potery fajnie się czyta i w ogóle, ale generalnie rzecz biorąc jest tam tyle dziur fabularnych i sprzeczności, że nawet dzieci są w stanie je dostrzec. A Dzieci z Bullerbyn to rozpierdol w czystej postaci.

Udowodnij albo przeproś :P Dla mnie Harry Potter to seria dzieciństwa, za którą stałem pod księgarnia, do tej pory odkrywam wiele powiązań i połączeń fabularnych, które przewijają się przez wszystkie tomy. No i mimo wszystko Rowling stworzyła jedno z najbarwniejszych i najbardziej działających na wyobraźnie uniwersów.

 

Pierwszy przykład z brzegu - czemu ci dobrzy walcząc z Voldemortem nie nagotowali sobie w chuj tego eliksiru dającego szczęście?

 

Zapewne dlatego, że Felix Felicis było jednym z najtrudniejszych do uwarzenia eliksirów, a delikatny błąd czynił eliksir mocno trującym, ba nawet Felix Felicis było trujące w większych ilościach.

 

PS. Zabrzmiało to trochę jak zmagania Vamiego w poszukiwaniu piwnej doskonałości. :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Harry Potter jest spoko, ale to zacna grafomania

Jeden z bardziej zabawnych mitów dot. literatury, bo przecież jak coś jest popularne, to musi być grafomanią - w końcu "wysoka literatura" to tylko Ulisses!!1one ;)

Krytyka literatury poznaję po jego opinii nt. Przeminęło z wiatrem i Harry'ego Pottera. I to i to jest jednym z najważniejszych dzieł swoich czasów i oba te dzieła prezentują naprawdę wysoki poziom literacki. Jak ktoś nie umie docenić, to jest tylko echem dźwięcznym hasłami innych z kijkami w dupach. ;)

 

 

Nie, po prostu język taki jest. Lubię Pottera, czytałem x razy, nie dopowiadaj sobie ;)

Odnośnik do komentarza

@Counter - czemu nie wynajeli mugola do odstrzelenia z snajpery voldemorta

2. co z II wś w wojnie czarodziejów, tez sa niescisłoci.

Naj-kurwa-gorzej. W historii o magii są nieścisłości. Faktycznie, dyskwalifikuje ją to.

 

P.S. W Biblii też są nieścisłości, ewangelie bywają względem siebie sprzeczne, a i tak są przepięknym dziełem literackim. ;)

Odnośnik do komentarza

 

@Counter - czemu nie wynajeli mugola do odstrzelenia z snajpery voldemorta

2. co z II wś w wojnie czarodziejów, tez sa niescisłoci.

Naj-kurwa-gorzej. W historii o magii są nieścisłości. Faktycznie, dyskwalifikuje ją to.

 

P.S. W Biblii też są nieścisłości, ewangelie bywają względem siebie sprzeczne, a i tak są przepięknym dziełem literackim. ;)

 

I ma fanklub większy, niż Gwiezdne Wojny.

Odnośnik do komentarza

Widze Keith zainspirowany dyskusja na jebawce o HP :keke:

 

Mnie tam Biblia wchuj nudziła, co w niej wspaniałego?

Właśnie nawet smoków nie ma. Co to za fantasy bez smoków?

 

#dracarys

no a jak, ogólnie fajna dyskusja tam byla.

W WP jest prawie wszystko wyklarowane (no może poza GEOGRAFIĄ świata i dlatego bardziej cenię sobie to. Aczkolwiek pottery mam wszystkie. Ale nie woem czy chcę wracwracać do nich.

Odnośnik do komentarza

Tej, ale Hermiona i w ksiazce na tym balu byla dobra dupeczka :>

 

Widze Keith zainspirowany dyskusja na jebawce o HP :keke:

 

Mnie tam Biblia wchuj nudziła, co w niej wspaniałego?

Właśnie nawet smoków nie ma. Co to za fantasy bez smoków?

 

#dracarys

no a jak, ogólnie fajna dyskusja tam byla.
To fakt, wbilem do oddzielnej sekcji, ale średnio miałem czas na czytanie
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...