Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje kreatywnych pomysłów, jak wkurwić, zgnębić, zmasakrować sąsiadkę zza płotu. Mam zamiar wykonać odwet.

Miła, starsza pani poczęstowała nas cudownym weekendem. Sobota, niedziela, godzina 6.00 muzyka na full przy otwartych oknach. Godzina 12.00 cisza, spokój, piękna pogoda, więc wychodzę z córką i chrześnica na dwór, to miła, starsza pani znów swoje disco w polu na full tak, że dzieci nie słyszą się nawzajem i niemal płaczą, że boli je głowa. Macie jakieś pomysły, jak tej pani się odwdzięczyć.

 

Zaznaczam, że rozmowa nie pomogła, a zagłuszanie jej moją muzyką nie ma sensu, bo dzieci na tym raczej nie zyskają.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje kreatywnych pomysłów, jak wkurwić, zgnębić, zmasakrować sąsiadkę zza płotu. Mam zamiar wykonać odwet.

Miła, starsza pani poczęstowała nas cudownym weekendem. Sobota, niedziela, godzina 6.00 muzyka na full przy otwartych oknach. Godzina 12.00 cisza, spokój, piękna pogoda, więc wychodzę z córką i chrześnica na dwór, to miła, starsza pani znów swoje disco w polu na full tak, że dzieci nie słyszą się nawzajem i niemal płaczą, że boli je głowa. Macie jakieś pomysły, jak tej pani się odwdzięczyć.

 

Zaznaczam, że rozmowa nie pomogła, a zagłuszanie jej moją muzyką nie ma sensu, bo dzieci na tym raczej nie zyskają.

Wpierdol jej.

Odnośnik do komentarza

Kodeks wykroczeń artykuł 51 paragraf 1. Wykorzystaj to w następnej rozmowie wychowawczej z sąsiadką i zobacz czy przyniesie rezultaty. Ludzie zazwyczaj takich głupio-mądrych sypiących paragrafami z rękawa się boją ;) :P

Niestety obawiam się, że ona to oleje. To taka osoba, że ze wszystkimi sąsiadami dookoła ma na pieńku. U nas zaczęło się właśnie od tego, że dzieci na podwórku zachowują się głośno i herbatka na dworze jakoś gorzej jej od tego smakuje (dosłownie tak nam powiedziała). Starałem się jej grzecznie wytłumaczyć, że dzieci bawią się normalnie, jak na 3 i 4-latka przystało i sąsiadom z drugiej strony płotu tak bardzo nie doskwierają. To wtedy usłyszałem, że ona mi tego nie daruje, że jestem cham i prostak, etc.

 

3 miechy temu zdechł jej pies, więc wezwała policję twierdząc, że ja go otrułem :D

 

Brakuje mi już opcji...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...