Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

NEWS DNIA

 

Antoine Griezmann jest takim samym człowiekiem jak my i nocami nakurwia w Football Managera!!!1111jeden

http://www.thesportbible.com/football/gaming-news-antoine-griezmann-discusses-his-football-manager-game-20160618

 

Ankieta:

Kim na forumku byłby Griezmann?

A/ Keith Flint - narzekałby na egzystencję i mówił jaki jest chujowy on i jego klub Atletico

B/ timon - wszystkim wciskałby chemię i cytaty z francuskich klasyków komediowych

C/ Man_iac - cichociemnie by siedział pod swoim nickiem, nie przyznając się do tego, że jest piłkarzem i gra w dużym klubie europejskim

D/ me_who - przejrzałby dwa razy całego YT i podrzucał co klasyczniejsze pioseneczki z dzieciństwa na francuskich przedmieściach

Odnośnik do komentarza

W sumie to wolałbym do roboty iść w wakacje. Tak to jeszcze tydzień sesji (choć egzamin już tylko jeden, potem jakieś projekty jeszcze) potem wolne do połowy lipca i półtorej miesiąca praktyk. Tam się pewnie będę nudził znając opowieści znajomych o tym jak wyglądają praktyki ;]


Reaper, ale on tam nie prowadzi Atletico :D.

Odnośnik do komentarza

W sumie to wolałbym do roboty iść w wakacje. Tak to jeszcze tydzień sesji (choć egzamin już tylko jeden, potem jakieś projekty jeszcze) potem wolne do połowy lipca i półtorej miesiąca praktyk. Tam się pewnie będę nudził znając opowieści znajomych o tym jak wyglądają praktyki ;]

Reaper, ale on tam nie prowadzi Atletico :D.

no ja też w ramach praktyk idę, tyle że mi będą płacić. Jakie praktyki będziesz robił?

Odnośnik do komentarza

A gdzie ja napisałem, że prowadzi? ;)

Tfu, za dużo czytania prawa prasowego i na szybkości ogarnąłem, że "jego Atletico" to jego klub w FM ;).

 

Maniak, no moim zdaniem wpisy Arka były normalne, za to Fonfara to już przegiął strasznie.

 

W sumie to wolałbym do roboty iść w wakacje. Tak to jeszcze tydzień sesji (choć egzamin już tylko jeden, potem jakieś projekty jeszcze) potem wolne do połowy lipca i półtorej miesiąca praktyk. Tam się pewnie będę nudził znając opowieści znajomych o tym jak wyglądają praktyki ;]

Reaper, ale on tam nie prowadzi Atletico :D.

no ja też w ramach praktyk idę, tyle że mi będą płacić. Jakie praktyki będziesz robił?

 

No u mnie bezpłatne :/. Będę w dziale marketingu największej firmy mleczarskiej w kraju :keke: (Mlekovita). Mam tam 30 km od domu to mogę sobie dojeżdżać, chciałem coś w okolicy azjatyckiej znaleźć, żeby trochę czasu z rodziną spędzić :P.

Odnośnik do komentarza

NEWS DNIA

 

Antoine Griezmann jest takim samym człowiekiem jak my i nocami nakurwia w Football Managera!!!1111jeden

http://www.thesportbible.com/football/gaming-news-antoine-griezmann-discusses-his-football-manager-game-20160618

 

Ankieta:

Kim na forumku byłby Griezmann?

A/ Keith Flint - narzekałby na egzystencję i mówił jaki jest chujowy on i jego klub Atletico

B/ timon - wszystkim wciskałby chemię i cytaty z francuskich klasyków komediowych

C/ Man_iac - cichociemnie by siedział pod swoim nickiem, nie przyznając się do tego, że jest piłkarzem i gra w dużym klubie europejskim

D/ me_who - przejrzałby dwa razy całego YT i podrzucał co klasyczniejsze pioseneczki z dzieciństwa na francuskich przedmieściach

No dobra, przyznam się. To ja jestem Robertem Lewandowskim :keke:

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą jest tu jakiś student prawa? :keke:

 

Bo generalnie na grupie roku dość długo dyskutujemy nad jednym pytaniem, czy dziennikarz to wolny zawód? :P Profesor Sobczak, z którym mamy egzamin na wykładach mówił, że nie (tak mam w notatkach przynajmniej), ale według niektórych to wolny zawód. Tak na logikę to w Polsce wydaje mi się wolnym zawodem, bo nie ma licencji itd., za to we Włoszech już mamy licencje dziennikarskie i różne stopnie to tam nie jest to zawód wolny :-k.

Odnośnik do komentarza

 

 

Maniak, no moim zdaniem wpisy Arka były normalne, za to Fonfara to już przegiął strasznie.

 

Hejterzy to grupa ludzi, którzy sami nic zrobić nie mogą i wylewają swoją frustrację na każdego, kto wybije się ponad przeciętność w jakiejkolwiek dziedzinie. Można kogoś lubić, można nie lubić ale wylewanie frustracji tylko dlatego, że ktoś osiągnął więcej jest żenujące. Owszem, profesjonaliście nie wypada tak mówić, ale mimo wszystko ma rację.


Swoją drogą jest tu jakiś student prawa? :keke:

 

Bo generalnie na grupie roku dość długo dyskutujemy nad jednym pytaniem, czy dziennikarz to wolny zawód? :P Profesor Sobczak, z którym mamy egzamin na wykładach mówił, że nie (tak mam w notatkach przynajmniej), ale według niektórych to wolny zawód. Tak na logikę to w Polsce wydaje mi się wolnym zawodem, bo nie ma licencji itd., za to we Włoszech już mamy licencje dziennikarskie i różne stopnie to tam nie jest to zawód wolny :-k.

Nie wiem, jaką definicję wolnego zawodu przyjmujecie, ale myślę, że dziennikarz pracujący na własną rękę i sprzedający swoje materiały jest zawodem wolnym. Natomiast dziennikarz pracujący na etacie nie jest zawodem wolnym.

Odnośnik do komentarza

Bokser to pies.

Planowanie podróży poślubnej <3 Jak tylko klepnę bilety to się pochwalę kierunkiem, ale jaram się niesamowicie :D

Masz rację. Białystok jest piękny.

Planuję iść na mecz Jagieloni :)

 

Kurde, funkcja wspomnień na FB przypomina mi często, jakie mam zajebiste poczucie humoru :keke: Ten obrazek MISTRZ :D

http://vader.joemonster.org/upload/qed/105381452bee8dd6Vhc0Rl.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...