Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pies (owczarek niemiecki długowłosy) umiał chyba wszystkie komendy jakie chciałem, żeby umiał, teraz się nimi pochwalę: wynocha, gdzie!? (tonem sugerującym, żeby sie wycofał), wypad, wynosilase, gdzie jest miejsce psa, na miejsce, <znaczące spojrzenie sugerujące mu, że niezła próba janie pawle ale teraz wypad>, spadaj, nie wolno, nie dla jeża smakołyki, łapa, siad, leżeć, druga łapa, chodź tutaj, znał też ze 3 różne tony gwizdów i wiedział co każdy znaczy w zależności od sytuacji (i co najlepsze nie reagował na losowe gwizdanie jakiejś piosenki czy coś), proszę, delikatnie, hops, papużka, przynieś zabawkę, gdzie jest piłka, fe, na spacer, gdzie byś chciał iść?, co chcesz? (wtedy pokazywał albo w kierunku drzwi, albo misek, albo przychodził na głaskanie), zostań, równaj. Po pewnym czasie nawet zamknij się/zamknij mordę się wreszcie nauczył.

W sumie to całkiem bystre zwierzę było jak tak teraz wypisuję, chyba niepotrzebnie tyle razy go idiotą nazywałem.

 

naprawdę to forum bez Ciebie byłoby smutne :) z takiej prostej sprawy potrafiłeś się rozpisać na tyyyle tekstu. dobra robota! :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Czy Ty masz już te nieszczęsne NBA? :keke:

Mam nie tylko NBA ale też zbanowane ip do PSN. Sony <3

:lol:

 

bo? Dowiadywałeś się co z tym zrobić?

Próbowałem różnych trików ale tylko jeden zadziałał i to tylko na kilka godzin, bo następnego dnia już nie działało. Wczoraj kupiłem nowy router. Jezeli to nic nie da, to tylko zmiana ip u providera może pomóc. A na listę trafiłem pewnie przypadkowo, bo bardzo dużo ludzi się na to skarży od grudnia, wiec się tak nie ciesz bo i Ty możesz wpaść na listę ze swoimi lewymi kontami :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...