Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak nie umiem pracować. Nawet jak mam coś do zrobienia, co mogę równie dobrze zrobić w domu, to do firmy jadę. W domu to albo córa przyjdzie, albo się z kotem zacznę bawić, albo sobie zrobić coś do jedzenia, albo mnie w internecie coś zainteresuje i ogólnie to, co mógłbym zrobić w 2 godziny trwa 8 :D

Odnośnik do komentarza

Hawk, Krzysfiol, testowaliśmy dziś z Bartusem nowy komunikator Curse, o którym gadałem ostatnio, na propsie, działa to bardzo fajnie i lepsza jakość niż na tsie. :) Innym forumowym gejmerom też polecam, łatwiej niż z tsem.

 

PS. Jest fajna nakładka na CSa z tego Curse. Podobno automatycznie tworzy pokój, gdy zacznie się mecz i dodaje ludzi z teamu, o ile są znajomymi w Curse. ;)

 

No i ta nakładka jest wbudowana, nie trzeba niczego dorzucać ;)

Odnośnik do komentarza

 

Hawk, Krzysfiol, testowaliśmy dziś z Bartusem nowy komunikator Curse, o którym gadałem ostatnio, na propsie, działa to bardzo fajnie i lepsza jakość niż na tsie. :) Innym forumowym gejmerom też polecam, łatwiej niż z tsem.

 

PS. Jest fajna nakładka na CSa z tego Curse. Podobno automatycznie tworzy pokój, gdy zacznie się mecz i dodaje ludzi z teamu, o ile są znajomymi w Curse. ;)

 

No i ta nakładka jest wbudowana, nie trzeba niczego dorzucać ;)

 

jeest jakiś serwis, gdzie za ten komunikator można płacić smsem tak jak za ts'a ?

Odnośnik do komentarza

 

 

Kuab w to po prostu wierzy, dowody nie są mu potrzebne :)

a znasz jakieś badania na temat ilości gejów w Kościele? chętnie je poznam

Znam, oparte na stanowisku samego kościoła, więc na pewno bardzej miarodajne niż kuabowe :)

 

jakiś link? czy tylko "ksiądz proboszcz mi powiedział"?

Odnośnik do komentarza

To "Bo tak" jako kontrargument nie wystarczy? Kuab stworzył pogląd oparty na jego doznaniach, opiniach i poglądach, (by się ich zaraz wyrzec), to wobec braku wiarygodnych badań mogę sobie gadać że jest inaczej, tak jak Pan Jezus powiedział. Zresztą bycie "hetero" to też dla księży jednak problem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...