Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

No sorry, ale gdzie wcześniej używano takich samych instrumentów/rytmu jak w dubstepie? :D

Drum n'bass?

 

EDIT: A Mike Oldfield nie stworzył nic "nowego"? Albo Jean Michael Jarre?

 

 

inna rytmika i tempo, zdecydowanie w dnb masz te 160-180bpm, dubstep jest wolniejszy, w dnb masz zawsze synkopę, w dubstepie wasz tzw. wobble effect a do tego czesto zwyczajne 4/4

Odnośnik do komentarza

 

 

Chyba raczej Mozarta, bo wszyscy kopiują z klasycznej ;)

Raczej Bacha, Mozart też był kserobojem :keke:

 

Powielasz historyjkę Mozart - Sallieri?

 

Nie, raczej to że w końcowej fazie życia Mozart poznał dzieła Bacha i zaczął go kopiować, bo zobaczył jaki to geniusz. Tak naprawdę dopiero Mendelsson poważnie zabrał się za odkopywanie Bacha, bo nowe instrumenty nie nadawały się do grania utworów tego pierwszego.

Odnośnik do komentarza

A co do Podsiadło, bo gadaliście o nim wcześniej, to myślę, że ma interesujący głos i ma umiejętności (chociaż nie słyszałem na żywo). Ma wszelkie predyspozycje, żeby spróbować sił w muzyce po wypełnieniu celebryckiego kontraktu.

to tak jak z ta Zmuda-Trzebiatowska? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Te 22%, które przytoczyłem za Starowiczem to z badań zachodnich. Tam jednak tolerancja dla homoseksualizmu jest z zasady większa, więc i większość ją ujawnia. W Polsce raczej więcej jest mieszkającymi z gosposiami, szczególnie na terenach wiejskich ;)

 

A nawet jeśli to była by prawda, to nie znaczy, że co piąty idący do seminarium jest gejem. Moim zdaniem - co też napisałem wcześniej - obowiązkowy celibat księży katolickich jest czymś nienaturalnym i niezrozumiałym. Rozumiałbym dobrowolny celibat, nawet zachęcanie do niego, rozumiem celibat zakonników, ale nie obowiązek celibatu u księży. I ta nienaturalność może powodować różne wynaturzenia - o czym też piszą seksuolodzy - np mizoginizm, czy wręcz odwrotnie, idealizowanie kobiet w oderwaniu od aspektu seksualnego, z jednej strony obsesja na temat seksu (której doświadczył niejeden klęczący w konfesjonale, z niżej podpisanym włącznie), z drugiej rozwiązłość seksualna, o której też wiele się słyszy (też info z pierwszej ręki). Jest to dla mnie najbardziej niezrozumiałe w decyzji zostania księdzem - rezygnacja z części bycia człowiekiem (jak pisał kuab - z wyjątkiem osób aseksualnych)

 

Monogamia też nie jest naturalna ;)

 

 

Monogamia w sensie jeden partner na całe życie może jest rzadka - monogamia w sensie jeden partner na raz już nie do końca :P

 

Pytanie, czy tak rozumiana monogamia (jeden partner na raz) to faktycznie kwestia naturalna, czy narzucona przez kulturę i cywilizację, w której żyjemy? To już nie takie oczywiste. Ja spotkałem się z wieloma opracowaniami dotyczącymi np. tego, dlaczego mężczyzna jest senny po orgaźmie.

Odnośnik do komentarza

To jest mocne, szczególnie ostatnie zdanie ;)

 

stąd: https://en.wikipedia.org/wiki/Dik-dik

 

Dik-diks are monogamous,[5] and conflicts between territorial neighbors are rare. When they occur, the males from each territory dash at each other, stop short, vigorously nod their heads and turn around. They will repeat this process, increasing the distance each time until one stops. Males mark their territories with dung piles, and cover the females' dung with their own.[6] Monogamy in dik-diks may be an evolutionary response to predation;[7] surrounded by predators, it is dangerous to explore, looking for new partners.[8] Pairs spend about 64% of their time together. Males, but not females, will attempt to obtain extra-pair mating when the opportunity arises.[5]
Odnośnik do komentarza

 

Ja bym chciał jeszcze poznać statystyki dotyczące procentu pedofilii homo i hetero wśród pedofilów.

Tu - 11:1 na korzyść hetero.

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1556756

 

"This suggests that the resulting proportion of true pedophiles among persons with a homosexual erotic development is greater than that in persons who develop heterosexually."

 

To potwierdza wyśmiewane tezy ksiedza Oko.

Odnośnik do komentarza

 

A co do Podsiadło, bo gadaliście o nim wcześniej, to myślę, że ma interesujący głos i ma umiejętności (chociaż nie słyszałem na żywo). Ma wszelkie predyspozycje, żeby spróbować sił w muzyce po wypełnieniu celebryckiego kontraktu.

to tak jak z ta Zmuda-Trzebiatowska? ;)

 

Nie kojarzę żadnych jej kawałków.

Odnośnik do komentarza

Islandzka odpowiedź na płacz Ronaldo: "To po prostu frajer, który nie umie przegrywać. Nie chciał przegrać tego meczu. A czego się spodziewał? Że będziemy grać przeciwko nim, jak Barcelona? Jesteśmy potencjalnym chłopcem do bicia i tak gramy, ale mieliśmy pecha, że nie pokonaliśmy ich" - powiedział Kari Arnason.

"To po prostu frajer, który nie umie przegrywać. Nie chciał przegrać tego meczu. A czego się spodziewał? Że będziemy grać przeciwko nim, jak Barcelona? Jesteśmy potencjalnym chłopcem do bicia i tak gramy, ale mieliśmy pecha, że nie pokonaliśmy ich" - powiedział Kari Arnason.
Odnośnik do komentarza

ale dalej jest Twoja ulubiona aktorka?

A dopiero teraz jak mnie naprowadziłeś, to sobie przypomniałem, kto to jest :keke: Na pewno laska niezła, z polskich aktorek chyba mi się najbardziej podoba. A w związku z tym, że nie mam pojęcia o aktorstwie, to przyjmuję kryterium "najlepsza dupa = najlepsza aktorka".

 

To potwierdza wyśmiewane tezy ksiedza Oko.

Nie widzę, żeby gdziekolwiek udowodniono korelację między homoseksualizmem a pedofilią. Bo w ten sposób można uzależniać od siebie - nie wiem homoseksualizm i noszenie kapeluszy. :P

 

Z kapeluszami to nie wiem, ale na pewno istnieje korelacja pomiędzy noszeniem rurek i homoseksualizmem :keke:

Odnośnik do komentarza

 

To potwierdza wyśmiewane tezy ksiedza Oko.

Nie widzę, żeby gdziekolwiek udowodniono korelację między homoseksualizmem a pedofilią. Bo w ten sposób można uzależniać od siebie - nie wiem homoseksualizm i noszenie kapeluszy. :P

 

W linku, który przytoczyłes tak twierdzą. :)

Chodzi o to, że procentowo pedofilia jest większa wśród homo niż wśród hetero. Tzn, że jak ktos jest homo, to jest wieksza szansa, że jest pedofilem niz gdyby był hetero.

Odnośnik do komentarza

W linku, który przytoczyłes tak twierdzą. :)

Chodzi o to, że procentowo pedofilia jest większa wśród homo niż wśród hetero. Tzn, że jak ktos jest homo, to jest wieksza szansa, że jest pedofilem niz gdyby był hetero.

Tam jest trochę inaczej - jeśli ktoś jest tru pedofilem (sex offenderem), to jest większa szansa że jest homoseksualistą niż gdyby pedofilem nie był. Nadal jednak na 12 sex offenderów 11 jest hetero.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...