Skocz do zawartości

Livescore Euro 2016


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Cholera, bez Ronaldo to będzie jak egzekucja, w dodatku nudna :(

dokładnie, już po meczu

 

:D

Dobra, jak zaufamy Ronaldo, że nie zleje pierwszej części sezonu, to już można mu dać tę Złotą Piłkę.

mysle, ze juz mozna, bez wzgledu na jesien

facet wygral dwa najwazniejsze puchary, jakie byly do wygrania w tym roku - jeden z klubem, drugi z reprezentacja

zaden inny pilkarz nawet nie zblizyl sie osiagnieciami do Portugalczyka - no, moze poza Pepe :keke:

 

koles przed dogrywka motywuje wszystkich swoich kolegow z druzyny, a w koncowej fazie dogrywki stoi razem z trenerem przy linii bocznej i zagrzewa do walki

swoja droga - czy to w ogole jest dopuszczalne, zeby pilkarz z lawki stal w strefie dla trenera i rozmawial z pilkarzami w czasie meczu?

 

Też mi się wydawało że to nie zgodne z regulaminem :-k No ale to Ronaldo ;)

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to wytyczne PZPN, ale pewnie sa podobne:

Strefy techniczne mogą się różnić w zależności od stadionów, na przykład w położeniu lub rozmiarze strefy i następujące uwagi wpływają dla ogólnej informacji.

  • Strefa techniczna rozciąga się 1 m z każdej strony obszaru miejsc siedzących i rozciąga się w kierunku pola gry maksymalnie na odległość 1 m od linii bocznej.
  • Zaleca się stosowanie oznaczeń dla określenia tej strefy.
  • Ilość osób uprawnionych do zajmowania miejsc w strefie technicznej jest określona przez regulaminy rozgrywek.
  • Osoby przebywające w strefie tehcnicznej muszą być zidentyfikowane przed rozpoczęciem zawodów zgodnie z regulaminem rozgrywek.
  • Tylko jedna osoba w danej chwili jest upoważniona do przekazywania taktycznych wskazówek i musi powrócić na swoje miejsce natychmiast po ich udzieleniu.
  • Trener i inne osoby towarzyszące drużynie muszą pozostawać w granicach strefy technicznej, wyjąwszy specjalne okoliczności, na przykład wejście masażysty lub lekarza na pole gry, za zgodą sędziego, by ocenić rozmiary kontuzji zawodnika.
  • Trener i inne osoby pozostające w granicach strey technicznej muszą zachowywać się w sposób odpowiedzialny.
Odnośnik do komentarza

 

Brudi, z Chorwacja asysta, dobry mecz z Węgrami. Obrońcy skupieni na nim to wiecej miejsca dla innych.

 

Ronaldo znow lepszy od Messiego, brawo.

 

No faktycznie w każdym meczu był bardzo dobrze kryty dzięki czemu wszystkich przeciwników wieźli 3-4 bramkami ;)

Jakoś zapamiętam go z tych mistrzostw za ciągłe wymachiwanie łapkami.

 

 

 

Jedno jest pewne :D O tych mistrzostwach nikt długo pamiętał nie będzie xD

 

Ależ się wydajesz zasolony. To chyba trzeci największy sukces Ronaldo w ostatnim czasie - ME, LM i doprowadzenie fanbojów Bałaganiarza do poziomu Morza Martwego.

Odnośnik do komentarza

 

 

Brudi, z Chorwacja asysta, dobry mecz z Węgrami. Obrońcy skupieni na nim to wiecej miejsca dla innych.

 

Ronaldo znow lepszy od Messiego, brawo.

No faktycznie w każdym meczu był bardzo dobrze kryty dzięki czemu wszystkich przeciwników wieźli 3-4 bramkami ;)

Jakoś zapamiętam go z tych mistrzostw za ciągłe wymachiwanie łapkami.

Jedno jest pewne :D O tych mistrzostwach nikt długo pamiętał nie będzie xD

Ależ się wydajesz zasolony. To chyba trzeci największy sukces Ronaldo w ostatnim czasie - LM, ME i doprowadzenie fanbojów Bałaganiarza do poziomu Morza Martwego.

Wydaje Ci się ;) Fajowo ze cos wygrał ale gloryfikowanie jest mocno przesadzone.

Odnośnik do komentarza

To zdanie jest absurdalnie bezsensu :D

 

Ale co? Bo jak widzę nagłówki, że "CR znów wielki" w momencie, gdy rozgrywał przeciętny turniej, a dodatkowo największy wkład jako kapitan odegrał o zgrozo poza boiskiem niż na nim (bo na boisku potrafił tylko tupać nóżkami, wymachiwać rączkami i mieć pretensje do wszystkiego co żyje). Także o ile Portugalia zasłużyła na ME (Bo była najlepsza) o tyle nie widzę, żeby CR miał jakiś ogromny wkład w ten sukces, był częścią dobrze działającej machiny i nad nim stawiałbym Pepe, Rafaela czy Renato. Tyle.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że należy przede wszystkim docenić decyzje Santosa, że potrafił wprowadzić odpowiednie zmiany w drużynie. Po dwóch meczach odesłał na ławkę starego, wolnego Carvalho (Fonte), nic nie ogarniającego w defensywie Veirinhę (Cedric), bezbarwnych Gomesa (Sanches) i Moutinho (Adrien) i mniej znacząca Danilo - William.

 

Mam jeszcze pytanie do osób oglądających Valencię. Ten Andre Gomes to rozegrał słabszy turniej od tego, co zazwyczaj pokazuje w klubie? Widziałem tylko 2-3 mecze w LE, teraz chyba wszystkie na Euro, i nie potrafię zrozumieć jak o niego bije się tyle klubów, nawet jeśli ma superagenta za agenta. Wybiera najprostsze rozwiązania, nie kreuje, słabo na nogach, biorąc pod uwagę odpowiednią skalę, porównałbym go do Mączyńskiego. Nie wiem, może tak trafiłem na jego mecze, ale nie widziałem w tym gościu nic specjalnego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...