Skocz do zawartości

Livescore Euro 2016


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

To komu kibicujemy w następnym meczu? :-k

Chorwaci mają lepszy zespół, a Portugalczycy Ronaldo :-k Kto lepszy dla nas.

Moim zdaniem lepszy z perspektywy Polski by był mecz z Portugalią. Zbłaźnili się w fazie grupowej, nie wygrali żadnego meczu w jednej ze słabszych grup, a w dodatku Ronaldo się może obrazić i sam się wyeliminować.

Odnośnik do komentarza

 

To komu kibicujemy w następnym meczu? :-k

Chorwaci mają lepszy zespół, a Portugalczycy Ronaldo :-k Kto lepszy dla nas.

Moim zdaniem lepszy z perspektywy Polski by był mecz z Portugalią. Zbłaźnili się w fazie grupowej, nie wygrali żadnego meczu w jednej ze słabszych grup, a w dodatku Ronaldo się może obrazić i sam się wyeliminować.

 

Tak jest, do tego psychol Pepe może sam się wyeliminować.

Odnośnik do komentarza

 

Też mi się wydaje, że Portugalia byłaby lepsza. U nich wystarczy wyłączyć Ronaldo. U Chorwatów uwagę trzeba poświęcić kilku zawodnikom.

Czy ja wiem czy tylko Ronaldo, Naniego jeszcze bym przynajmniej brał pod uwagę

 

 

co nie zmienia faktu, że jak dziś Pepe zgarnie żółtko to nawet może im Milik strzeli gola...

Odnośnik do komentarza

 

 

Też mi się wydaje, że Portugalia byłaby lepsza. U nich wystarczy wyłączyć Ronaldo. U Chorwatów uwagę trzeba poświęcić kilku zawodnikom.

Czy ja wiem czy tylko Ronaldo, Naniego jeszcze bym przynajmniej brał pod uwagę

 

 

co nie zmienia faktu, że jak dziś Pepe zgarnie żółtko to nawet może im Milik strzeli gola...

 

Aleś fantasta :o

Odnośnik do komentarza

 

Też mi się wydaje, że Portugalia byłaby lepsza. U nich wystarczy wyłączyć Ronaldo. U Chorwatów uwagę trzeba poświęcić kilku zawodnikom.

Czy ja wiem czy tylko Ronaldo, Naniego jeszcze bym przynajmniej brał pod uwagę

 

 

Ja też. Jakby grali z Bułgarią, a nie z Polską ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Też mi się wydaje, że Portugalia byłaby lepsza. U nich wystarczy wyłączyć Ronaldo. U Chorwatów uwagę trzeba poświęcić kilku zawodnikom.

Czy ja wiem czy tylko Ronaldo, Naniego jeszcze bym przynajmniej brał pod uwagę

 

 

co nie zmienia faktu, że jak dziś Pepe zgarnie żółtko to nawet może im Milik strzeli gola...

 

Aleś fantasta :o

 

?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...