Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Piłkarska reprezentacja Kosowa pokonała Wyspy Owcze 2:0 (1:0) w towarzyskim meczu, który odbył się we Frankfurcie nad Menem. Był to pierwszy oficjalny występ drużyny z Bałkanów, która w tym roku została przyjęta w szeregi UEFA i FIFA

Kosowo Mistrzem Kosowa! :king:

Odnośnik do komentarza

patrząc na tą kadrę Kosowa, to tam nawet solidni piłkarze grają, nie chciałbym dostać tej kadry w eliminacjach ME (będą na pewno najmocniejszym teamem z ostatniego koszyka).
Półfinał Scottish League Cup osiagnięty, tam mecz z Hearts, które mi nie leży. Przynajmniej kasa będzie z tego. Zeby mi w lidze tak jeszcze szło :|

Odnośnik do komentarza

A mnie we włoskiej lidze wkurwiał 1 gracz spoza UE na sezon, chociaż w późniejszych FM-ach już tego nie było. No i to że sezon się strasznie późno zaczyna

ja i tak przeważnie gram zawodnikami krajowymi, wierny zasadom HC, wiec dla mnie to nie problem.

Oho, drugie zwyciestwo w SPL i wychodzimy na miejsce barażowe :p

Odnośnik do komentarza

Przez tę Gomorrę chyba czeka mnie jakaś przygoda we Włoszech w FM-ie. Tylko nie wiem czy menedżera stworzyć jako #teamconte czy #teamsavastano :-k

Miałem podobnie rok temu :D Na koniec jednak północne włochy wygrały z pokreconym południem.

 

Minus jest taki, że wyprzedzić w lidze Juventus to jak wejść na Mount Everest bez nogi i ręki.

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że jak będę zaczynał karierę we Włoszech to mój menedżer musi się nazywać Tony D'Amato i posiadać włoski i amerykański paszport, koniecznie z motywowaniem na jakieś 100. Zobaczymy jak daleko pójdę z karierą z inną postacią :P

 

Na razie po raz pierwszy odpaliłem 16-stkę i chyba odpuszczę na dzisiaj :D Pewnie wezmę jakiegoś średniaka z lepszej ligi i rozegram kilka miesięcy na próbę, aby ogarnąć co i jak, bo słabo to widzę.

 

 

 

Minus jest taki, że wyprzedzić w lidze Juventus to jak wejść na Mount Everest bez nogi i ręki.

 

Już mi się podoba :cool:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...