Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Lad o Evertonie: czas obudzić giganta :kekeke:

http://www.rsssf.com/tablese/engalltime.html

 

I ssij gale :)

 

 

Sam ssij gałe :keke:

 

Club Honours:

Division 1 Champions

1890-91, 1914-15, 1927-28, 1931-32, 1938-39, 1962-63, 1969-70, 1984-85, 1986-87.

Division 2 Champions

1930-31.

FA Cup Winners

1906, 1933, 1966, 1984, 1995.

Charity Shield Winners

1928, 1932, 1963, 1970, 1984, 1985, 1987, 1995, Shared 1986.

European Cup-Winners' Cup Winners

1984-85.

 

 

Gigant w chuj :keke:

 

No to dawaj, znajdź mi bardziej utytułowane kluby w Anglii poza Liverpoolem, United i Arsenalem :)

 

 

Chelsea i Tottek, a tuż za tym gigantem Aston Villa.

 

 

 

 

UrHvdKl.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Polsat nieźle skosi siana za transmisje Euro, lokal mojego znajomego, malutki pubik na kilkanaście osób zapłaci ponad 2000 zł za możliwość puszczania meczów, bo jeden TV będzie wystawiony w ogródku. Gdyby puszczali tylko wewnątrz byłoby "tylko" 1250.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Istnieje w Polsce jakaś gazetą, którą wypada cytować i linkować, bez obaw ataku ze strony userów?

Może TeleTydzień? :-k

 

Twój Weekend.

 

Nie chadzam po kioskach. Toto jest jeszcze? :P

 

 

Ostatnio zdaje się widziałem w Stokrotce wystające zza Playboya czy CKM-a.

Odnośnik do komentarza

Polsat nieźle skosi siana za transmisje Euro, lokal mojego znajomego, malutki pubik na kilkanaście osób zapłaci ponad 2000 zł za możliwość puszczania meczów, bo jeden TV będzie wystawiony w ogródku. Gdyby puszczali tylko wewnątrz byłoby "tylko" 1250.

Doliczyć do tego jeszcze zaiks, sawp, zapv itp i potem nie dzwne że piwo kosztuje 10-15 zł.
Odnośnik do komentarza

Zresztą tu nie ma się co spierać. Obiektywnie rzecz biorąc angielska piłka od zawsze posiadała Big Five, które brały udział w założeniu Premier League - United, Liverpool, Arsenal, Everton i Tottenham. Nie dyskutować z faktami.

 

Kurwa lad, to, że ktoś był w organie założycielskim, to nie znaczy, że to jest gigantem. Bardzo silnie chcesz wszystkich przekonać, że Everton to jest klub z górnej półki i w ogóle reszta to straszne paździe i kapcie czyścić wielkiemu Evertonowi. Wiesz kto jest gigantem? Barcelona, Real, Juventus czy Bayern. A nie kurwa Everton. Nie jest też uśpionym gigantem. Żeby być gigantem, to trzeba cokolwiek zdominować. Co takiego Everton zdominował? Gry w bierki na stoliku z ceratą?

 

Pojedynczo wygrane mistrzostwa. Od 1880 roku aż 9 razy. Kurwa, no dominacja jak nie wiem co. Przez blisko 140 lat 9 razy wygrali ligę. Nawet nie raz na dekadę. Ani jednego mistrzostwa z rzędu (internaszonal wersja dla Mańjaka: back to back). Jedyne co można by na siłę podciagnąć pod serię, to że w latach osiemdziesiątych wygrali 4 razy Charity Shield (plus jedno "shared"). Super. Do czego ich to uprawniło? Do jakiegoś pucharu? Dzbana Salomona? Chłopie, weź ściągnij klapki z oczu, bo upór z którym starasz się wszystkim udowodnić, że białe jest czarne jest nie do zniesienia.

Edytowane przez T-m
Odnośnik do komentarza

LoL :D

 

Chelsea od 1905 roku wygrała 5, Tottenham od 1882 - 2. "Tylko 9 mistrzostw" to czwarty wynik w angielskiej lidze XD.

 

Kurwa, typie. Czy tego chcesz, czy nie - Everton to stara i, w skali angielskiego futbolu, bardzo zasłużona firma która przez ponad 100 lat była postrzegana jako tamtejszy gigant. Przed erą Sky Everton był wymieniany jednym tchem wśród największych klubów w kraju - kumasz czy nadal chcesz to podważać? Nie wiem o co ci w ogóle kurwa chodzi, przecież wiadomo że obecnie EFC postrzegany jest jako zwykły średniak, ale historia, zaplecze i potencjał tego klubu jest z najwyższej półki. I ożywienia tego "trupa" oczekuje od obecnego zarządu.

 

Nie wiem, pogadaj sobie z jakimiś starszymi Anglikami i zapytaj, kto rozdawał karty przed '92. Zobaczymy co ci powiedzą.

 

I tak - Aston Villa to też jeden z największych angielskich klubów. W dupie mam pięć minut sławy Chelsea albo City, pozostali potrafili pokazać i utrzymać swoją klasę przez dekady :)

 

ALe zapomniałem - LKS Nieciecza > Widzew Łódź xd

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...