Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę niesprawiedliwe te hejty na nowy Top Gear. Może program nie urwał dupy, ale Le Blanc fajnie sobie poradził, pojedynek Corvette - Viper super zrobiony i nawet Evans miał momenty. Ze 2-3 odcinki szansy temu dam i może będę oglądał na zmianę z Grand Tourem :-k

 

pierwsza opinia o nowym odcinku, z ktora sie w pelni zgadzam :P dla mnie bardzo znosna premiera.

 

a z drugiej strony nawet jak w grand tourze bedzie mega kupa, to i tak przeczuwam opinie typu hurr rewelacja, clarkson jest bogiem durr

Odnośnik do komentarza

 

Trochę niesprawiedliwe te hejty na nowy Top Gear. Może program nie urwał dupy, ale Le Blanc fajnie sobie poradził, pojedynek Corvette - Viper super zrobiony i nawet Evans miał momenty. Ze 2-3 odcinki szansy temu dam i może będę oglądał na zmianę z Grand Tourem :-k

 

pierwsza opinia o nowym odcinku, z ktora sie w pelni zgadzam :P dla mnie bardzo znosna premiera.

 

a z drugiej strony nawet jak w grand tourze bedzie mega kupa, to i tak przeczuwam opinie typu hurr rewelacja, clarkson jest bogiem durr

 

 

Egzakli. A nie jestem pewien na ile teksty i styl prowadzenia to ich inwencja, a na ile dobry scenariusz :P bo książki Clarksona są nierówne IMO

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...