Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kamtek - różne etapy przechodziłem, ale demokratą nie byłem nigdy.

 

no patrz, a widziałem, że jesteś na grupie załozonej przez Borewicza (o LD się rozchodzi)

 

No dodali mnie, bo Skała to mój kumpel. I jebię ich jak mogę.

Odnośnik do komentarza

 

 

No nie, to było na starej bazie jeszcze, Icon, Bebok, Kamtek, me_who takie typy :P

Próbuję sobie przypomnieć, kiedy trafiłem do MT. 2004? 2005? Lata świetlne temu.

 

 

W 2006 na pewno już/jeszcze byłeś. Pamiętam, bo jak się rejestrowałem to miałeś zajebisty avatar.

 

Obiego-Wana? I podpis Obi-Ban Kenobi, to pamiętam :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Żaden pirat Po prostu wolę grać po Angielsku, na pewno nie pójdzie na marne, bo i czegoś się nauczę

 

Dobra, dobra. Zdjęcie z pudełkiem gry i dzisiejszą gazetą poproszę ;)

 

Nie wiem po chuj traciłem pięć minut ale masz klik Ah, no i wybacz, że przegląd z 19 Maja, ale to najbliższa gazeta która koło mnie leżała, a nie będę specjalnie dla Ciebie biegał po nową :D

 

Wow :lol:

 

Gabe, influence 20 ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wyszedłem poza ostatni wklejany przeze mnie screen

 

 

 

8eI4fSe.png

 

 

I pewnie najbliższą okazę, żeby zagrać, będę miał w niedzielę. Teraz 3 dni rozbijania się z muzyką ;).

 

Myślę, że to będzie oscylować wokół obecnej pozycji. Przegrane mecze to wyjazd w Aberdeen, wyjazd w Kilmarnock i u siebie z Hibernianem (mój kat, w championship przegrałem z nimi wszystkie spotkania i to do zera :D). Aby wygrywać u siebie...

Odnośnik do komentarza

 

Trzeci odcinek Banshee i naprawde brutalnie się robi :-k

Gdzie oglądasz/skąd ściągasz?

Kowal, jak tam Stardew Valley?

szymka zapytaj, on w tym grube godziny siedział/siedzi

Tak w ogole to przeniose chyba dzisiaj plejacza do drugiego pokoju i będę na majku, to możemy w coś pograć. Ostatnio brakowało mi Twojego soczystego "Scorpiooookurwaaaagrajcoś!" w RL ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...