Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odbyła się prezentacja Kaki' i nie powiem, jestem zszokowany z 40/50 tysięcy ludzi. Gdyby skasowali chociaż jakieś wejściówki zgarnęli by nie małą kasę. Brazylijczyk będzie grał z 8. Co dziwne, od razu dostał do ręki od jakiejś panienki koszulkę, a nie od Di Stefano.

 

Ale ja nie o tym chciałem. Niestety, ale De la Reda ominie kolejny sezon. Chyba jeden z najbardziej utalentowanych graczy (wychowanków) w Realu i taki pech. Wielka szkoda, ale nie można ryzykować aby powtórzyła się sytuacja jak z Puertą. Jutro za to prezentacja Albiola. Na pewno mniej huczna.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, to co powiesz na to:

 

Warto zaznaczyć, że dziennik L`Equipe twierdzi, iż jest to oficjalne dementi ze strony Olympique'u Lyon. Jeśli tak, czemu wiadomość o Benzemie nie została zdementowana na oficjalnej stronie klubu, tak jak dzieje się to zawsze... ?

? :>

Odnośnik do komentarza
Transfert - 01/07/09 18:15

Transfert de Karim Benzema au Real Madrid

 

L’Olympique Lyonnais informe d’un accord avec le Real Madrid sur les modalités d’un transfert de son attaquant international Karim BENZEMA pour un montant net minimum de 35 M€ auxquels...

L’Olympique Lyonnais informe d’un accord avec le Real Madrid sur les modalités d’un transfert de son attaquant international Karim BENZEMA pour un montant net minimum de 35 M€ auxquels pourront s’ajouter différents bonus liés aux performances sportives, permettant d’atteindre un montant maximum de transfert de 41 M€ net.

 

Il y a quelques jours, Karim BENZEMA a informé le Président Jean Michel AULAS de son souhait de rejoindre plus rapidement qu’il ne l’avait envisagé initialement le club madrilène qui a toujours eu sa préférence après l’O.L.

 

Le joueur a souhaité saisir ainsi l’opportunité que lui offrait le Real Madrid d’être l’un des éléments majeurs de sa nouvelle politique ambitieuse autour de certains des plus grands joueurs mondiaux.

 

L’Olympique Lyonnais a accepté la décision de Karim BENZEMA et il a négocié les conditions d’un transfert qui donnent satisfaction aux différentes parties.

 

Le club souhaite à Karim la plus grande réussite avec le Real Madrid qui bénéficie pour développer son ambitieux projet sportif de dispositions législatives (notamment en matière de sponsoring, jeux et paris en ligne avec Bwin) mais aussi fiscales et immobilières (fiscalité des sportifs étrangers et valorisation foncière privée pour le stade) incomparables avec la situation en vigueur actuellement en France pour le sport professionnel.

niedowiarki ;)

 

http://translate.google.pl/translate?prev=...history_state0= tłumaczenie z translate :)

Odnośnik do komentarza

Pierwszy chybiony transfer Pereza jak dla mnie, Karim nie ma zbyt dobrej reputacji, nawet w Lyonie, straszny charakter, hustawki formy, fizycznie odbiega takze. Zeszly sezon w Ligue 1 byl baaaaardzo slaby, srednia goli slabsza od Jelonka naprzyklad, a w zniszczonej reprezentacji Domenecha nie daje po prostu rady...

Spory talent, ale poki co nie jest to pilkarz na miare Galacticos.

 

Aulas jest raczej zadowolny z tego co widzialem, dzieki 35 mln mozna snic o ataku Lopez - Gignac...

Odnośnik do komentarza

Czas pokaże czy chybiony czy też nie. 35 mln to sporo i lepiej żeby nie zawiódł. Jednak jakby spojrzeć z drugiej strony ciężko znaleźć lepszego napastnika. Skoro Villa jest nie na sprzedaż (oby, bo jeśli przejdzie np. do Barcy to nie będzie za fajnie), Forlan ma jednak 30 lat na karku, a tańszy by nie był. Wymieniano jeszcze Ibrę, ale na niego trzeba by wyłożyć jeszcze więcej.

 

W poprzednim sezonie Karim miał prawie pół bramki na mecz, a jak wiadomo Lyon zbytnio się nie popisał. Chociaż ciężko mi ocenić jego grę bo tyle co go widziałem w LM, ale tam sprawiał niezłe wrażenie.

 

Ja się teraz tylko modle aby Villa został w Walencji i pytam how's next? :)

 

No i pozostaje jeszcze jedna sprawa mamy w składzie 6 napastników (nie licząc Ronaldo). Benzema, Igła i Raul nie do ruszenia, a trzej wspaniali, którzy zostali to jedna, wielka niewiadoma.

Odnośnik do komentarza
Ja się teraz tylko modle aby Villa został w Walencji i pytam how's next? :)

Jezeli Villa zostanie Valencia prawdopodobnie przestanie istniec, jego transfer to pewniak :> Zobaczymy jak szybko polubi Barcelone gdy klub obetnie mu pensje :keke:

 

 

No i pozostaje jeszcze jedna sprawa mamy w składzie 6 napastników (nie licząc Ronaldo). Benzema, Igła i Raul nie do ruszenia, a trzej wspaniali, którzy zostali to jedna, wielka niewiadoma.

 

Podobno Real ma grac w 4-2-3-1, wiec Benzema w ataku, Raul na lawce, Negredo zapewnie jako trzeci napastnik

Huntelaar wypada, a szkoda (nie chcial do Lyonu wedlug klubu...), Nistelrooy takze, Saviola rowniez ( :kekeke: )

 

Mama Diarra, Robben, Van der Vaart, Drenthe kuternoga, Huntelaar, Van Nistelrooy, Saviola... jest z czego wybierac, niewiele zostalo z pozyczki Pereza wiec jesli chce naprawde Francka Xabi'ego i jeszcze innego obronce bedzie trzeba ich gdzies upchnac...

Odnośnik do komentarza

Saviola od tygodnia już w Benfice

 

Mnie ciekawi jak się te transfery mają spłacać. Rozumiem sprzedaż np. koszulek, ale jaki kibic kupi sobie koszulki CR i Kaki? A jak mają ich spłacać z dochodów marketingowych piłkarzy (nie znam szczegółów umów indywidualnych poszczególnych graczy) to znowu będą musieli spędzać czas na treningach i na planach filmowych. A z samych premii z UEFA czy La Liga to chyba takich kolosalnych wydatków się nie pokryje. A drugich terenów w centrum miasta jak przy poprzednim oddłużaniu Real raczej nie posiada :-k

Tak się pytam, bez przytyków, bo to mnie zaczyna ciekawić.

Odnośnik do komentarza
Mnie ciekawi jak się te transfery mają spłacać. Rozumiem sprzedaż np. koszulek, ale jaki kibic kupi sobie koszulki CR i Kaki? A jak mają ich spłacać z dochodów marketingowych piłkarzy (nie znam szczegółów umów indywidualnych poszczególnych graczy) to znowu będą musieli spędzać czas na treningach i na planach filmowych. A z samych premii z UEFA czy La Liga to chyba takich kolosalnych wydatków się nie pokryje. A drugich terenów w centrum miasta jak przy poprzednim oddłużaniu Real raczej nie posiada :-k

Tak się pytam, bez przytyków, bo to mnie zaczyna ciekawić.

 

Ee no przecież gdzieś było napisane, że "w zastaw" dali przychody z transmisji do któregoś tam roku do przodu (chyba 2012) :-k Druga sprawa, to taka, że przecież piłkarze teraz "za mało" zarabiają, więc przy podpisywaniu kontraktów zastrzegają sobie jeszcze prawa do wizerunku (gdzieś chyba było, że CR zażądał 40%).

Odnośnik do komentarza
Jezeli Villa zostanie Valencia prawdopodobnie przestanie istniec, jego transfer to pewniak chytry.gif Zobaczymy jak szybko polubi Barcelone gdy klub obetnie mu pensje keke.gif

David raczej nie jest zawodnikiem tego typu co to dla niego kasa najważniejsza. Gdyby tak było pewnie miałby zaklepany transfer do Man City, gdzie "doiłby" ze 200 k elżbietek tygodniowo.

A czemu to Valencia miałaby mu obniżać pensję? W ten sposób strzeliliby sobie w stopę. Prezydent Valencii twierdzi, że nie ma katastrofy finansowej w klubie i Villi nie trzeba sprzedawać.

Inna sprawa, że zarząd przesrałby sobie u socios takim uczynkiem :]

 

A co do naszego najnowszego nabytku, jakoś zachwycony tym nie jestem. Jak dla mnie Karim jest trochę przereklamowany, w każdym razie nie na pierwszą jedenastkę Realu od zaraz.

 

Villa to by było coś :faja:

Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie Karim jest trochę przereklamowany

 

Całkiem możliwe, ale ma dopiero 21 lat, a przecież już teraz prezentuje całkiem wysoki poziom.

 

Ee no przecież gdzieś było napisane, że "w zastaw" dali przychody z transmisji do któregoś tam roku do przodu (chyba 2012)

 

A nie jest czasami tak, że bank/i dały nam pożyczkę bo mamy pokrycie w tej olbrzymiej umowie do praw do transmisji na ponad miliard euro? Chociaż i tak nijak to się ma do tego jak Real wyjdzie z tego zadłużenia. Ja tam jednak Perezowi w kwestiach finansowych wierzę bo raczej mało kto zna się na futbolowych interesach tak jak on.

 

Co do koszulek, to już ich poszło za 100k Euro. I to bez żadnego numeru tylko z samym napisem Kaka' doklejanym jeszcze w sklepie Adasia na SB. A gdzie tutaj trykot Ronaldo i cała reszta świata? Do tego pewnie dochodzą umowy Kaki' jako twarz Adidasa i Ronaldo jako twarz Nike i z tego też będzie olbrzymia kasa. Kaka' jeszcze chyba TV od Sony reklamuje.

 

Co do Villi najgorsze będzie to jeśli się okaże, że my daliśmy 36 mln z Benzemę, a David za parę milionów więcej przejdzie nie daj Boże do Barcelony. Bo teraz jest on 'intransferible', a za dwa tygodnia okaże się, że chce odejść.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...