Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Co raz głośniej robi się o transferach Jamesa i Isco. Klub wysłucha ofert za tych dwóch piłkarzy. Za Kolumbijczyka jest ponoć konkretne zainteresowanie Chelsea, Manchesteru United i Manchesteru City.

Isco miałby iść do Juventusu.

 

Nie wydaje się to jakieś głupie. Asencio wraca do Realu po sezonie, gdzie rozgrywa dobry czas w Espanyolu. Do tego pewnie będzie chciał i Perez i Zidane wcisnąć do składu Odegaarda.

Odnośnik do komentarza

A jak by to mieli ułożyć? Jednocześnie trzech piłkarzy lubiących grać na lewym skrzydle, Ronaldo, Bale i Hazard :> ? No bo przecież Perez nie poszedłby na dawanie na ławkę któregokolwiek ;)

Teraz jest 4 piłkarzy lubiących grać na lewym skrzydle- Ronaldo, Bale, James, Isco i jakoś idzie :>

Myślę, że by to wyglądało tak: Ronaldo na lewym skrzydle/ w środku; Bale lewe skrzydło/ środek/ prawe skrzydło; Hazard prawe skrzydło/ środek.

Odnośnik do komentarza

Z tym idzie to nie powiedziałbym ;) No chyba, że Real zadowala się wice tytułami :P

 

Jasne, że się da, ale nie wydaje mi się by to miało równowagę, tak jak obecnie nie wydaje mi się mieć. Ani za Beniteza, ani za Zizou.

Idzie z ustawieniem, o wynikach nic nie pisałem :>

 

A w Realu kiedy ostatnio była równowaga? Dawno, dawno temu.

Odnośnik do komentarza

No to do tego zmierzam - jak im pasuje nic nie zmieniać to ich sprawa. Nie wiem na co Wy się cieszycie, bo ostatni skład z równowagą to IMO Decimowy Ancelottiego. Za długo nie trwał ;)

Ja się ciesze, bo... już pisałem o tym :p Jestem antyfanem Jamesa i kilku innych. Ich odejście mi pasuje.

Czy Decimowy skład był zrównoważony? Można się kłócić. Ja bym sięgnął pamięcią jeszcze dalej.

Odnośnik do komentarza

 

Nie wydaje się to jakieś głupie. Asencio wraca do Realu po sezonie, gdzie rozgrywa dobry czas w Espanyolu. Do tego pewnie będzie chciał i Perez i Zidane wcisnąć do składu Odegaarda.

 

Asencio i Odegaard w kadrze zamiast Jamesa i Isco? Dobry plan.

 

Jak prawie każdy Pereza :p On i ZZ chcieliby kilku pomocników ściągnąć, a ci gracze to mogą... tylko w sferze marzeń ich. Pogbę chcą i temu podobnych.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę sądzisz, że Real pozbędzie w jednym okienku zarówno Jamesa i Isco, i nie zastąpi ich jakimiś innymi "gwiazdami"? Przecież to jest oczywiste, że zarówno Asensio jak i Odegaard grać nie będą, przynajmniej na razie. Już nie mówię nawet o tym, że pozbywanie się wymienionej wcześniej dwójki jednocześnie jest głupotą, IMO Isco mógłby odejść w tym okienku a za niego przydałby się jakiś defensywny pomocnik - ale nie ma wierzyć w cuda.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę sądzisz, że Real pozbędzie w jednym okienku zarówno Jamesa i Isco, i nie zastąpi ich jakimiś innymi "gwiazdami"? Przecież to jest oczywiste, że zarówno Asensio jak i Odegaard grać nie będą, przynajmniej na razie. Już nie mówię nawet o tym, że pozbywanie się wymienionej wcześniej dwójki jednocześnie jest głupotą, IMO Isco mógłby odejść w tym okienku a za niego przydałby się jakiś defensywny pomocnik - ale nie ma wierzyć w cuda.

Moje sądzenie nie ma tu nic do tego ;) Napisałem tylko, że pojawiają się coraz głośniejsze informacje, iż ci dwaj gracze są na mocnym wylocie. A co tam Perez sobie wymyśli, to nie wiadomo. Nawet nie zastanawiałem się po jakich by pomocników można by sięgnąć.

Z tym nie graniem Odegaarda to bym był ostrożny.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie wydaje się to jakieś głupie. Asencio wraca do Realu po sezonie, gdzie rozgrywa dobry czas w Espanyolu. Do tego pewnie będzie chciał i Perez i Zidane wcisnąć do składu Odegaarda.

 

Asencio i Odegaard w kadrze zamiast Jamesa i Isco? Dobry plan.

 

Jak prawie każdy Pereza :P On i ZZ chcieliby kilku pomocników ściągnąć, a ci gracze to mogą... tylko w sferze marzeń ich. Pogbę chcą i temu podobnych.

 

 

Nie wiem skąd takie podejście... Kto jak kto ale akurat Perez/Real pokazał nie raz, że piłkarzy których nie mogą ściągnąć nie ma wielu. A już na pewno IMO nie jest nim np. Pogba. Czemu niby ten transfer miałby być w sferze marzeń? IMO byłby wręcz naturalny i wpisałby się w koncepcję kupowania wielkich gwiazd z innych lig.

Odnośnik do komentarza

 

No to do tego zmierzam - jak im pasuje nic nie zmieniać to ich sprawa. Nie wiem na co Wy się cieszycie, bo ostatni skład z równowagą to IMO Decimowy Ancelottiego. Za długo nie trwał ;)

Ja bym sięgnął pamięcią jeszcze dalej.

 

Ja też:

Tu: https://en.wikipedia.org/wiki/2002%E2%80%9303_Real_Madrid_C.F._season

i tu: https://en.wikipedia.org/wiki/2001%E2%80%9302_Real_Madrid_C.F._season

Odnośnik do komentarza

 

 

No to do tego zmierzam - jak im pasuje nic nie zmieniać to ich sprawa. Nie wiem na co Wy się cieszycie, bo ostatni skład z równowagą to IMO Decimowy Ancelottiego. Za długo nie trwał ;)

Ja bym sięgnął pamięcią jeszcze dalej.

 

Ja też:

Tu: https://en.wikipedia.org/wiki/2002%E2%80%9303_Real_Madrid_C.F._season

i tu: https://en.wikipedia.org/wiki/2001%E2%80%9302_Real_Madrid_C.F._season

 

Spoglądając kilkanaście lat później jeszcze bardziej rzuca się w oczy to, jaki dream team tam wtedy był i według mnie - dzisiejszy Real nie ma w połowie takiej drużyny jak tamta wtedy. Pięknie tak wrócić do tamtych czasów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...