Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej wątpię, żeby klub debatował nad sytuacją Pepe na forum publicznym. To czy jest jakoś karany za takie zachowanie pewnie nie jest ujawniane. Po meczu pojawił się komunikat, że jest kontuzjowany i nie zagra 3 tygodnie. Schuster podejrzewa, że kontuzja może być zasłoną dymną i jest to próba wyciszenia sytuacji wokół Pepe. W sumie to też może być kara dla Pepe.

Lepiej mieć Pepe po swojej stronie niż przeciwko :keke:

Odnośnik do komentarza

Kilka rzeczy świeżo po meczu. Di Maria mimo, że piłkarsko jest świetny to zdecydowanie ktoś powinien go naprostować. Raz, że dwie debilne żółte kartki to jeszcze często gęsto dyskutuje na lewo i prawo z sędziami. No i do tego czasami odwala teatrzyki, niech inni sobie to robią, ja wolałbym takich płaczków w Realu nie oglądać. Dziwi mnie też postawa Ronaldo. Jak nie idzie drużynie to mu też nie, nagle strzela (szczęśliwie) gola i już nie ma głupich strat, niecelnych podań. Nie tak powinien wchodzić taki piłkarz. Kolejna rzecz także dotyczy jego. Skoro mamy w składzie Alonso, który kapitalnie bije rzuty wolne to dlaczego ciągle w mur lub w kibiców na trybunach ładuje CR7? Ja rozumiem, że ma wysoki status w drużynie, ale Mourinho mógłby z tym skończyć. Też nie podobał mi się Oezil. Ok, dwie asysty, duży udział przy ostatnim karnym, ale też trochę nie mógł się odnaleźć na boisku. No i strasznie podoba mi się Varane, a gol piękny. Na pewno dużo można oczekiwać po nim w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

No i tym sposobem strzelili drugą bramkę. Jak piłka jest z bocznych sektorów to jak najbardziej powinien próbować Xabi Alonso wrzucać. Ale jak jest na wprost bramki to niech wali Ronaldo. Zawsze kilka bramek strzeli w sezonie.

Ilość czerwonych kartek jaką łapią jest niepokojąca. Jakby to były jeszcze kartki za faule taktyczne czy za przypadkowe spóźnione wślizgi. Ale najpierw Khedira za odepchnięcie rywala, teraz Di Maria za rękę. Muszą bardziej kontrolować swoje zachowanie.

Co do samego meczu to bramka po 15 sekundach to był mocny cios. Dopiero gdzieś po wejściu Oezila Real potrafił się otrząsnąć i przejąć inicjatywę w meczu. Po tych dwóch stratach punktów gdzie zawodził atak, to strzelenie 6 bramek powinno im dobrze zrobić. Na pewno gra wyglądała już lepiej i dynamiki zawodników była już zdecydowanie większa. Nie biegali już dwa tempa wolniej niż zwykle.

Z zawodników na pewno podobał mi się Kaka. Mogą być z niego jeszcze ludzie. W końcu przepracował cały okres przygotowawczy i nie pamiętam kiedy był tak dynamiczny.

We wtorek mecz z Ajaxem u siebie i oby dalej forma miała tendencję zwyżkową.

Odnośnik do komentarza

Głośno jest już od dawna o Neymarze, a ja tak sobie myślę, jak by to było świetnie mieć jako trzeciego do ataku Teveza. Przydałby nam się właśnie w napadzie taki typowy walczak, który potrafi skutecznie założyć pressing na rywali. Zresztą Argentyńczyk to klasa sama w sobie. Do tego dochodzi fakt, że jego sytuacja z City jest bardzo niepewna więc może i by nawet drogi nie był. Szczerze wątpię w to aby miał do nas przyjść, ale myślę, że okazałby się genialnym wzmocnieniem. A i chyba z Ronaldo za czasów w gry United dobrze współpracował. Inna sprawa, że miejsca w ataku jest jedno, a i tak Mourinho musi wybierać pomiędzy Higuainem, a Benzemą.

Odnośnik do komentarza

Dla Teveza zdecydowane nie. Swoim zachowaniem pokazuje, że to rozpieszczony gwiazdorek. O ile Neymar ma te 19 lat i niektóre głupie zachowania można tłumaczyć młodym wiekiem, to jednak Argentyńczyk jest już doświadczonym zawodnikiem i takie numery jak odmowa gry, płakanie o odejściu są nie do zaakceptowania. A w Realu pewnie numerem 1 w ataku by nie był, więc i o fochy byłoby dosyć łatwo i nie wiadomo czy za pół roku znudziłoby mu się w Madrycie i chciał wracać do Argentyny.

Odnośnik do komentarza

Mówił, że chłopak ma talent ale nie jest jeszcze gotowy na grę w Realu. Nie sądzę, żeby brał na poważnie jego kandydaturę jako 3 napastnika. A kibice jak kibice, chcieliby, żeby dostał szansę i trafił się drugi Raul, ale ma obecnie za małe umiejętności, żeby się przebić do kadry pierwszego zespołu. Widziałem kilka spotkań Castilli i wyróżniał się marnowaniem sporej ilości szans bramkowych. Myślę, że to jeszcze zdecydowanie poziom juniorski i nie wiem czy szybko uda mu się zrobić ten przeskok do dorosłej piłki. Pewnie po tym sezonie zostanie wypożyczony albo sprzedany z opcją wykupienia do klubu z pierwszej ligi i zobaczymy czy sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ktoś coś wie jak tam Di Maria bo na razie kompletna cisza o ewentualnym urazie. Szkoda gdyby miał wypaść na dłużej bo gra kapitalnie. Wystarczy powiedzieć, że już ma 10 asyst w lidze kiedy w całym poprzednim sezonie zanotował ich o zaledwie jedną więcej. Tak jak rok temu królem asyst był Oezil tak teraz myślę, że Argentyńczyk mógłby przejąć tą rolę. Świetna sprawa, dawno nie było w Realu dwóch tak asystujących pomocników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...