Skocz do zawartości

Marynia spożywa pod kolumną z Zygmusiem 500ml opijając dublet Legiunii na stulecie !


klinsmann

Legia miszcz  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ze kazda jest praktycznie taka sama?

 

no nie gadaj, ja mam jakąś łysą pałe i inaczej wygląda niż ten kartofel u Vamiego :-k

 

don't starve w przyszlym tygodniu ?

Mozemy zagrac. Moze nawet cos w dlugi weekend juz ogarniemy.

Nie mam kompa ze sobą :/

Ja się już pakuję na dłuuuugi weekend w Poroninie. Dzisiaj wieczorem wyjeżdżam, wracam we wtorek. No i zamierzam ruszyć na Orlą Perć :)

Tam chyba zdrowo śniegu najebane. Nie ma czasem zagrożenia lawinowego ?

 

Dzień dobry

Odnośnik do komentarza

Wszyscy poznajdowali, a my stratę mieliśmy :( Żona kupiła na targu dwie pary butów w sumie za 15 zł, (jedne nawet ładne i dołączone do nich chujowe) z zamiarem że może parę razy w tych fajnych pójdzie nim się rozlecą. Jeden rozwalila wczoraj przed wyjsciem z domu a drugi w sklepie bo weszła po jakieś inne :)

Odnośnik do komentarza

A mi się przypomniało, że kumpel kilka razy już mi wspominał, że najpiękniejsze kobiety na świecie to Serbki, jak to ładnie ujął "tyle nacji gwałciło ich kobiety przez lata, że wyszła z tego śliczna mieszanka" i faktycznie, leciałem teraz przez Belgrad liniami Air Serbia i wszystkie stewardessy bardzo ładne, każda na inny sposób, inny typ urody, ale rysy śliczne, a na lotnisku też głowa latała na boki :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...