Skocz do zawartości

Marynia spożywa pod kolumną z Zygmusiem 500ml opijając dublet Legiunii na stulecie !


klinsmann

Legia miszcz  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkmina na dziś. A konkretnie kolejna orka lewackiego kurwienia logiki.

 

Skoro wg lewaków osoba urodzona mężczyzną może uznac się za kobietę i należy ją traktować jak kobietę, to dlaczego gdy Hitler wielokrotnie podkreślał, że jest socjalistą, wychodzi z nich nietolerancyjny ciemnogród i nie uznają prawa Hitlera do nazywania się socjalista?

 

Jak zwykle logika i rzeczywistość 1, lewackie kurwy 0.

W chuj się opaliłem w Nieporęcie dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Polskie kluby są jakieś popierdolone w FMie? Za marnych drugoligowców wartych 20k trzeba po 500k w ojro płacić? XD

Przecież tak jest od zawsze. Poza tym w Anglii jest lepiej? Od paru lat dominuję Tottenhamem w lidze, wyszukałem w cieniującym United fajnego 20 latka znajdującego się w szerokiej kadrze, a oni chcą za niego 55 milionów funtów.

Odnośnik do komentarza

Pół melona? Ja mam wrażenie, że gdy znajduję obiecującego nastolatka, to żądają za niego więcej, niż są warci dojrzali piłkarze na jego maksymalnym poziomie rozwoju.

mówię o poziomie championship (Blackburn gram), z której to nie umiem wyjść, 2 razy w dupe w barażach dostałem 2 razy 10. miejsce. Mam wszystkie ligi angielskie, czasem na poziomie L2/vanarama conferrence się znajdzie chłopaka nawet za mniej. Aczkolwiek najbardziej dumny to ja z wychowanka jestem http://i.imgur.com/6A1twaq.png(screen z ubiegłego sezonu) coś czuję że to bedzie kadrowicz.

Odnośnik do komentarza

Przykład Urynowicza pokazał, że nie zawsze te 'młode gwiazdki' będą odpowiednimi wzmocnieniami. A z tego co zdążyłem zaobserwować, to aktualnie w Gwarku gra(być może już odszedł) jeden perspektywiczny zawodnik, napastnik.

Odnośnik do komentarza

Przykład Urynowicza pokazał, że nie zawsze te 'młode gwiazdki' będą odpowiednimi wzmocnieniami. A z tego co zdążyłem zaobserwować, to aktualnie w Gwarku gra(być może już odszedł) jeden perspektywiczny zawodnik, napastnik.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...