Skocz do zawartości

Marynia spożywa pod kolumną z Zygmusiem 500ml opijając dublet Legiunii na stulecie !


klinsmann

Legia miszcz  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

btw. FYM, włączałeś chyba ostatnio FM16, co nie? jak wrażenia po kilku latach przerwy?

Nawet jeden dzień w grze mi nie przeleciał :keke: Przeglądałem jak to wszystko się prezentuje i... komp mi się zwiesił. Po restarcie już nie odpaliłem :D Wiadomo, że przesiadka z 2008 jest strasznie ciężka. Za dużo jakoś tego wszystkiego, nie wiadomo gdzie oczy podziać. Przydałoby się choć dwa sezony rozegrać żeby coś więcej na ten temat powiedzieć. Ciągnie do grania, ale raz że maszyna już nie pierwszej młodości (C2D 2.5GHz, 4GB RAM, 3D rzecz jasna odpada - 128MB i wg FM pół gwiazdki jeśli chodzi o możliwości graficzne), to i z czasem trochę słabo.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie wracam z Arłamowa i ludziom zdrowo odbiło na punkcie tego EURO. Większą trzodę od Januszy robią tylko niektórzy dziennikarze. Kilku z nich pomyliło życie z teledyskiem i uważa się za ważniejszych od Lewandowskiego.

Odnośnik do komentarza

 

btw. FYM, włączałeś chyba ostatnio FM16, co nie? jak wrażenia po kilku latach przerwy?

Nawet jeden dzień w grze mi nie przeleciał :keke: Przeglądałem jak to wszystko się prezentuje i... komp mi się zwiesił. Po restarcie już nie odpaliłem :D Wiadomo, że przesiadka z 2008 jest strasznie ciężka. Za dużo jakoś tego wszystkiego, nie wiadomo gdzie oczy podziać. Przydałoby się choć dwa sezony rozegrać żeby coś więcej na ten temat powiedzieć. Ciągnie do grania, ale raz że maszyna już nie pierwszej młodości (C2D 2.5GHz, 4GB RAM, 3D rzecz jasna odpada - 128MB i wg FM pół gwiazdki jeśli chodzi o możliwości graficzne), to i z czasem trochę słabo.

 

ja mam w sumie podobny komp i jakos idzie - juz siodmy sezon w Tottenhamie ciagne

ale fakt - musialem zarzadzic sobie powrot do przeszlosci - gram wylacznie z komentarzami :D nawet kulek nie odpale :D

Odnośnik do komentarza

 

 

btw. FYM, włączałeś chyba ostatnio FM16, co nie? jak wrażenia po kilku latach przerwy?

Nawet jeden dzień w grze mi nie przeleciał :keke: Przeglądałem jak to wszystko się prezentuje i... komp mi się zwiesił. Po restarcie już nie odpaliłem :D Wiadomo, że przesiadka z 2008 jest strasznie ciężka. Za dużo jakoś tego wszystkiego, nie wiadomo gdzie oczy podziać. Przydałoby się choć dwa sezony rozegrać żeby coś więcej na ten temat powiedzieć. Ciągnie do grania, ale raz że maszyna już nie pierwszej młodości (C2D 2.5GHz, 4GB RAM, 3D rzecz jasna odpada - 128MB i wg FM pół gwiazdki jeśli chodzi o możliwości graficzne), to i z czasem trochę słabo.

 

ja mam w sumie podobny komp i jakos idzie - juz siodmy sezon w Tottenhamie ciagne

ale fakt - musialem zarzadzic sobie powrot do przeszlosci - gram wylacznie z komentarzami :D nawet kulek nie odpale :D

 

 

No ja mam nadzieję, że moja antyczna grafa jednak na kulki starczy :(

Odnośnik do komentarza

sprzedałem mojego zabójcę kota DC za 8 baniek € (z klauzulami to będzie 20.000.000 €) ;( wyciągnąłem go za friko 3 sezony temu, jeszcze w Ligue 2. no nic, tak to właśnie jest grać małymi klubami :(

 

powodzenia, Nabil!

Odnośnik do komentarza

zająłem Strasbourgiem 4 miejsce w debiutanckim sezonie w Ligue 1. świetny wynik, nigdy bym się nie spodziewał. myślę sobie, że delikatnie wzmocnię zespół, ale powtórzenie tego wyniku będzie ogromnym sukcesem.

 

no i cześć z działki wciąż :)

 

Jakiś gwiazdki masz? ;)

Odnośnik do komentarza

 

Zagadalbys moze to jakis forumowicz ;)

mamy tu jakiegoś Mateusza J.?

 

Jest z żoną chyba, ja z dziewczyną, więc słabo :D widzę że gra też w LE, m. in. Bragę ma w grupie

Uuu przed meczem LE sejwik poleciał :>

Owszem :>

Odnośnik do komentarza

 

 

Zagadalbys moze to jakis forumowicz ;)

mamy tu jakiegoś Mateusza J.?

 

Jest z żoną chyba, ja z dziewczyną, więc słabo :D widzę że gra też w LE, m. in. Bragę ma w grupie

Uuu przed meczem LE sejwik poleciał :>

Owszem :>

 

 

Masz żonę? W wieku 17 lat to chyba cyganem musiałbyś być :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zagadalbys moze to jakis forumowicz ;)

mamy tu jakiegoś Mateusza J.?

 

Jest z żoną chyba, ja z dziewczyną, więc słabo :D widzę że gra też w LE, m. in. Bragę ma w grupie

Uuu przed meczem LE sejwik poleciał :>

Owszem :>

 

 

Masz żonę? W wieku 17 lat to chyba cyganem musiałbyś być :-k

 

Ojcem ewentualnie XD

Odnośnik do komentarza

 

zająłem Strasbourgiem 4 miejsce w debiutanckim sezonie w Ligue 1. świetny wynik, nigdy bym się nie spodziewał. myślę sobie, że delikatnie wzmocnię zespół, ale powtórzenie tego wyniku będzie ogromnym sukcesem.

 

no i cześć z działki wciąż :)

 

Jakiś gwiazdki masz? ;)

 

 

nikogo znanego, kompletnie :> zresztą max pensję sobie ustaliłem na 70.000€ / miesięcznie, więc szału nie będzie.

Odnośnik do komentarza

 

 

gramy w dst?

Ja padlem na ryj :/ Może w sobotę da rade. Tylko trochę przestraszyl mnie ten update z choroba roślinek. Trochę to utrudni grę :/

Jedziesz z nami dzisiaj?

Myślałem o tym od rana, ale niestety prawie wszyscy znajomi potwierdzili ze będę u nas wieczorem, wiec nie da rady :/ O której wyjezdzacie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...