Skocz do zawartości

Marynia spożywa pod kolumną z Zygmusiem 500ml opijając dublet Legiunii na stulecie !


klinsmann

Legia miszcz  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trójki to od dłuższego czasu już się słuchać nie da, niby gra u mnie w pokoju, ale przyciszone i słucham czegoś innego na słuchawkach.

A co? Muzyka się zmieniła na sakralną? Ja tam zmian nie widzę - smecą jak zawsze od Niedźwieckiego po Kydryńskiego. Po wyrzuceniu Kosińskiego tylko Mann daję radę.

Odnośnik do komentarza

 

Trójki to od dłuższego czasu już się słuchać nie da, niby gra u mnie w pokoju, ale przyciszone i słucham czegoś innego na słuchawkach.

A co? Muzyka się zmieniła na sakralną? Ja tam zmian nie widzę - smecą jak zawsze od Niedźwieckiego po Kydryńskiego. Po wyrzuceniu Kosińskiego tylko Mann daję radę.

 

A czy ja powiedziałem, że to od dobrej zmiany? :>

 

Muzycznie to mi ostatnio pasowało radio PiN, ale niedługo będzie dwa lata jak nie istnieje :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Ilu tu kryminalistów :icek:

Pragnę podkreślić, że palę w majestacie prawa, jedynie w Holandii i Urugwaju - jestem klasycznym narkoturystą. :>
Substancje smoliste częściowo zostają w płucach. Jak paLisz za granicą i wracasz do kraju to jest to jeszcze gorsze, bo przemycasz substancje psychoaktywne :keke:
Odnośnik do komentarza

:] - mogę sie przyznać do rozpalenia nielegalnego ogniska w Niemczech i leżenia w trawie przy autostradzie - ten drugi incydent zauważony przez niezwykle przyjacielską i wyrozumiałą niemiecka policję


 

 

Ilu tu kryminalistów :icek:

Pragnę podkreślić, że palę w majestacie prawa, jedynie w Holandii i Urugwaju - jestem klasycznym narkoturystą. :>
Substancje smoliste częściowo zostają w płucach. Jak paLisz za granicą i wracasz do kraju to jest to jeszcze gorsze, bo przemycasz substancje psychoaktywne :keke:

 

Proszę Cię! przestań Im podpowiadać takie rzeczy! :D

Odnośnik do komentarza

Londyńska policja jest zajebista. Co prawda nie ma nigdzie zapisane, ale jeżeli nie jesteś burak i w miarę trzeźwy człek to możesz sobie z piwkiem łazić po całym mieście. Przymykają na to oko, a bardziej pijanych po prostu pozbywają napoju i proponują spokojnie odejście do domu ;)

Odnośnik do komentarza

 

O fak. Faktycznie. Gizbern, weź to popraw :keke:

ło matko! wredny word nie poprawił

 

Haga jest zajebista, ale ujarać się tam? :lol: to nie Amster, gdzie barów masz od zajebania i można się ukopcić, jak ta lala.

A na co mi bary od zajebania? Amsterdam znam - za głośny, fajny na 2 dni, ale na wypoczynek polecam Hagę, a konkretnie Scheveningen i coffee shop Blue White (w piwnicy studio nagrań). Najlepiej po sezonie, podczas złotej, holenderskiej jesieni. Poza tym wolę się usmażyć i pospacerować promenadą nad morzem czy po mieście nad kanałami, przejść się do Muzeum Mauritshuis - z obrazami Rembrandta, Vermeer (Dziewczyna z perłą), Rubensa. Albo wypożyczyć rower i śmigać ścieżkami od Rotterdamu do Amsterdamu z wizytą w moim ulbionym Delft. Kurczę, znowu zobaczyłem rowerowy raj i zżera mnie zazdrość. :)

 

 

 

Do zajebania się = do spalenia się. Nie musisz mi polecać - byłem w zeszłym i jadę w tym roku znowu. Nawet chyba dwa razy będę jeszcze w tym roku. Amsterdam jest chujowy. Znaczy inaczej - jak ktoś tam jedzie pierwszy raz, to jest bardzo OK. Dla mnie jest już po prostu męczący. To samo dookoła, turystów makabryczne ilości, syf i hałas.

 

Odnośnik do komentarza

 

:] - mogę sie przyznać do rozpalenia nielegalnego ogniska w Niemczech i leżenia w trawie przy autostradzie - ten drugi incydent zauważony przez niezwykle przyjacielską i wyrozumiałą niemiecka policję

Życie na krawędzi :keke:

 

tak! jestem porządnym obywatelem, do rany mnie przyłóż :)

Odnośnik do komentarza

Nie no, też prawda. Zbyt długo tego nie robiłem by się wypowiadać w sumie o zaletach outdooru. W sumie zbliża się wypad nad morze z kobietą, coś nam zostało, Trójmiasto czeka :-k

Jakby co to możesz dać znaka, jakieś piwko czy coś można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...