Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Mi z kolei 16 podeszła. Taktyka oparta na 4-2-3-1,dlugo przy piłce. Gram Swansea, wzmocniłem skład Zivkovicem, Romeo, Naismithem. Wymiata Sigurdsson i Ki. Początek średni, teraz jednak na 2 kolejki przed końcem, i seria 12 meczów bez porażki, 6 lokata i szansa nawet na LM, trzeba pokonać Arsenal i Newcastle. Treningi po opanowaniu zgrania to (kurde zapomniałem nazw, starość nie radość) elastyczny i techniczny.

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

 

 

Mi z kolei 16 podeszła. Taktyka oparta na 4-2-3-1,dlugo przy piłce. Gram Swansea, wzmocniłem skład Zivkovicem, Romero, Ajer , Naismithem. Po sezonie dołącza Zieliński i KapustkaWymiata Sigurdsson i Ki. Początek średni, teraz jednak na 2 kolejki przed końcem, i seria 12 meczów bez porażki, 6 lokata i szansa nawet na LM, trzeba pokonać Arsenal i Newcastle. Treningi po opanowaniu zgrania to (kurde zapomniałem nazw, starość nie radość) elastyczny i techniczny.

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

 

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mi tam w nowego FMa gra się dobrze :) Pierw wyprowadziłem klub z drugiej ligi Wysp Owczych i zdobyłem nim vice-mistrzostwo kraju, tym sam debiutujac nawet w europejskich pucharach. Po czym przeszedłem do 4 ligi szwedzkiej i po 3 sezonach, mam zamiar w końcu walczyć o awans do 2 klasy rozgrywkowej.

Odnośnik do komentarza

Ale mnie wczoraj FM zniechęcił do grania. Po sezonie w którym zdobyłem wicemistrza, bardzo pechowo tracąc tytuł w ostatniej kolejce pół składu zaczęło dopraszać się transferów w tym:

- zajebisty skrzydłowy, w 3 lata, 50 goli, 12 asyst,

- prawy obrońca, praktycznie wychowanek, 20-latek, na którego postawiłem w poprzednim sezonie i wykręcił średnią ocen 7.84

- podstawowy lewy obrońca

Do tego jeszcze coś marudził bramkarz i środkowy pomocnik, ale ich udało mi się zatrzymać.

Niestety, w FMie rynek transferowy nie działa wedlug mnie poprawnie, bo za moich czołowych grajków kluby dają jakieś śmieszne pieniądze. Skrzydłowy poszedł za 15,5 mln €, a był wart 11. prawy obrońca wart 2 mln, poszedł za 3, a lewy za 2,5. A jak kogoś chcę kupić to kluby podbijają stawkę nawet 10 krotnie co do wartości. I niestety, jak na moich ktoś zwróci uwagę to od razu zaczynają się dąsy, a jak ja mam kogoś na oku to nie przeszkadza mu siedzieć sobie w jakimś czeskim średniaku zamiast zarabiać 5 razy więcej w Belgii.

Do tego nie rozumiem za bardzo czemu służy usprawiedliwienie odrzucenia oferty, bo w ostatni dzień okienka miałem śmieszną sytuację. Za mojego bramkarza Besiktas zaproponował 3 mln, ofertę odrzuciłem, mówiąc że oferta nie jest satysfakcjonująca. Po dwóch godzinach wpływa taka sama oferta od nich, znów odrzucam, a oni za chwilę znów proponują tyle samo.

 

Na szczęście udało mi się załatać luki paroma fajnymi grajkami, z których mogę polecić Mauricio Teveza z Newells Old Boys, myślę że jest spokojnie do ściągnięcia do czołowych klubów w polskiej lidze.

Screen

Odnośnik do komentarza

Hak w smak gotowym taktyką. Są do luftu. W FM14 startowałem z 4-2-3-1 z jednym pomocnikiem cofniętym na DM i... coś się może ruszyło. Z 18. miejsca po dwóch meczach awans na 15. W tym Real Sociedad B z Xabim Prieto na wyjeździe pokonany 1-0.

Do lidera, Real Union tracimy 16 punktów.

Odnośnik do komentarza

Co bardziej poprawia stopień znajomości taktyki ??? Trening taktyczny na wyższej intensywności czy bardziej pracowanie nad zgraniem zespołu ... liga tuż tuż a znajomość taktyki w moim Watford znikoma ... a 3-4 mecze tow już tą samą taktyką zagrałem. ps ktoś ma jakąś taktykę defensywną na kontry do premiership ??

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was gra dwoma napastnikami? Cały czas pykam dwoma swoimi taktykami w których mam ustawienie na 1 napadziora plus 3-4 pomocników z dużą ilością zadań ofensywnych. Ale wlasnie tak przed chwila widzac na ekranie gębę Lukaku wpadłem na mysl by go kupić i ustawić w jednej linii z Jamesem Wilsonem. Lukaku to wielka i silna bestia a Wilson bardzo zwinny i szybki. Mogłoby wypalić. Ale przed realizacją pomysłu warto zasięgnąć opinii innych graczy na temat ustawienia linii ataku z 2 piłkarzami. Z góry dzięki za Wasze info i doświadczenia.

 

edit

 

bzychol

 

Zgranie - przed sezonem po zakupie kilku nowych graczy. A potem ustawiaj w cyklach miesięcznych: 2 tyg. taktyka, 1 tyd. panowanie nad piłką, 1 tyd. ofensywa. Przygotowania do meczu - ja głównie koncentruję się na stałych fragmentach (w zależności od klasy przeciwnika są to ofensywne albo defensywne).

Odnośnik do komentarza

Co bardziej poprawia stopień znajomości taktyki ??? Trening taktyczny na wyższej intensywności czy bardziej pracowanie nad zgraniem zespołu ... liga tuż tuż a znajomość taktyki w moim Watford znikoma ... a 3-4 mecze tow już tą samą taktyką zagrałem. ps ktoś ma jakąś taktykę defensywną na kontry do premiership ??

Grasz jedną taktyką? Jeśli chcesz szybciej ich nauczyć, to umieść tę taktykę w trzech slotach. Trening nie wpływa na znajomość taktyki.

 

 

@HarryBrown - dwóch napastnik spróbuj ustawić: Cofnięty Napastnik/ wsparcie i Wysunięty Napastnik/ atak.

Odnośnik do komentarza

 

Trening nie wpływa na znajomość taktyki.

Jak to nie wpływa? Przy treningu taktyki suwak rozkładu treningu meczowego i ogólnego dajesz na maksa na lewo. I w treningu meczowym dajesz trenowanie taktyki.

 

I myślisz, że to wpływa na znajomość? IMO nie wpływa. Trening moim zdanie jest do zapomnienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...