Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nic z tych rzeczy. To Guru światowej sceny FM'a, bardzo dobry taktyk rashidi1.

Kto odwiedza forum SI dość regularnie na pewno kojarzy typka.

Prowadzi teraz kariere na Youtubie, gdzie pokazuje jak gra itd.

Bardzo polecam.

Trochę na pewno trzeba ang. w mowie rozumieć.

Kanał BusttheNet

Odnośnik do komentarza

A to sobie sprawdź :D

 

Tu masz np. jego stronkę http://www.addictedtofm.com/

 

Dzisiaj np. wstawił tekst o mentalności i stylowi gry. MaKK może skorzystasz coś? ;>

Już machnąłem ręką. Chyba już jestem za stary i nie mam tyle cierpliwości do grania. Coś mi się zdaje, iż 16-ka to będzie ostatnia wersja, po którą sięgnąłem. Będę jak już, to grał w wersje, w które umiem. I takie, które jako tako sprawiają mi radochę.

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem ..... ta gra mnie zadziwia

Gram trzeci mecz w LM. Na początek 2 porażki z Spartą Praga 2-3 i PSG 1-5.

Jadę z Wisłą na Camp Nou i w składzie Messi, Neymar, Suarez, Sterling, Pique, Florenzi, Busquets ..... Wygrałem 3-1 .....

WTF ?????

 

Nie wiem tylko jak screany z meczu tu pokazac .....bo to cud

Odnośnik do komentarza

Nowy sezon rozpoczęty Arenas Club de Getxo - baaardzo zacny klub. Musi wrócić tam, gdzie jego miejsce. Taktyka obrana to 4-3-3.

Sparingi znowu nie wróżą niczego dobrego :p

 

twkorBm.jpg

 

Założenia proste:

- kiedyś tam awansować do La Liga,

- już od teraz opierać skład tylko na Hiszpanach i Baskach.

Odnośnik do komentarza

Dobra, koniec tego dobrego. Przetestowana jedna z najlepszych (PODOBNO) taktyk z jakiejś tam strony. Wyniki powalają:

 

VtDrnEf.jpg

 

FM16 idzie się odinstalowywać z dysku ;)

Wolę sobie pograć w coś innego chyba już. Nie umiem w tą wersję grać i niech tak pozostanie. Widocznie nie jest mi pisana.

Tracenie bramek jest dokładnie takie same, jak wcześniej- rywal gra z jednym napadziorem, za nim OPŚ. Ten posyła mu bezpośrednie podanie, NŚ wchodzi między moich dwóch obrońców, jak w masło i gol.

W poprzednich wersjach też mocno czasem nie szło, ale coś się grało. Tu zawodnicy poruszają się jak padaka. Obstawiam, iż jak wyjdzie patch to naprawi grę w obronie. O ile mnie pamięć nie myli, to na czystej wersji obrońcy zupełnie inaczej się zachowywali :-k

Odnośnik do komentarza

nie myślałeś żeby grać na 3xOŚ i DPP DPL ? albo 3xOŚ i 1 DP 1 PŚ 3x AMC (amc+aml+amr) + 2x N ?

Było. Nawet próbowałem z libero :D

Za stary jestem już na siedzie i analizowanie co kto i jak. Pogram w prostsze wersje przy których nie będę się stresował i będę miał więcej fanu ;)

Odnośnik do komentarza

 

nie myślałeś żeby grać na 3xOŚ i DPP DPL ? albo 3xOŚ i 1 DP 1 PŚ 3x AMC (amc+aml+amr) + 2x N ?

Było. Nawet próbowałem z libero :D

Za stary jestem już na siedzie i analizowanie co kto i jak. Pogram w prostsze wersje przy których nie będę się stresował i będę miał więcej fanu ;)

 

nie bądź pipka, walcz !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...