Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szkoda że panowie z SI Games po raz kolejny olali system rozgrywek w Polsce. W podsumowaniu sezonu po raz kolejny nie brany jest podział na grupy po fazie zasadniczej. http://screenshooter.net/100629016/gfbjobr

Mógłbyś wrzucić screena z finansami po tym pierwszym sezonie? Bo się zastanawiam, czy tylko u mnie jest tak tragicznie.

 

Proszę bardzo http://screenshooter.net/100629016/nhcovct

Odnośnik do komentarza

@Ariello


Też mnie to dziwi, aczkolwiek sezon temu zgłosiła się po niego Aston Villa, jak zawsze dałem zaporową cenę 15 mln € i ku mojemu zaskoczeniu Anglicy ją przyjęli :> naszczęscie Duda odrzucił ich ofertę ;) Bondarenko ogrywa się w rezerwach, potencjał moim zdaniem ma większy niż młodszy Żyro czy nawet Wieteska, w przyszłym sezonie dostanie szansę bo pewnie sprzedam coraz starszego Kone. Skoro prowadzisz Legię, to jak u Ciebie rozwija się Ryczkowski i Makowski? :> U mnie Ryczkowski w zeszłym sezonie na wypożyczeniu w Wiśle zdobył koronę króla strzelców, a teraz u mnie jest bardzo wartościowym zmiennikiem i trzecim strzelcem w zespole.

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj gram w nowego FM-a i od razu mam dwa pytania za 100 punktów :

 

1. Jak po ponownym wejściu do gry wejść w swój interfejs ?

 

2. Jak zmienić kamerę przy oglądaniu najciekawszych akcji, żeby nie była pod skosem ? Jakkolwiek ustawiam, zawsze jest tak samo

1. nie rozumiem

2. W trakcie meczu masz takie kółko zębate- tam się zmienia tryb widoku kamery.

Odnośnik do komentarza

 

Od wczoraj gram w nowego FM-a i od razu mam dwa pytania za 100 punktów :

 

1. Jak po ponownym wejściu do gry wejść w swój interfejs ?

 

2. Jak zmienić kamerę przy oglądaniu najciekawszych akcji, żeby nie była pod skosem ? Jakkolwiek ustawiam, zawsze jest tak samo

1. nie rozumiem

2. W trakcie meczu masz takie kółko zębate- tam się zmienia tryb widoku kamery.

 

Co do pierwszego pytania to chodziło mi o to, że kiedy ponownie włączyłem grę, mając już wcześniej zapisany jej stan, to zamiast do głównego menu, tam gdzie jest skrzynka z wiadomościami, cały czas był ekran, na którym była m.in. informacja o tym, ile czasu spędziłem przy grze. Po naciśnięciu "kontynuuj" ciągle nic się nie zmieniało.

 

A w kontekście drugiego pytania miałem na myśli oglądanie skrótów z innych lig. Jakiejkolwiek bym nie wybrał kamery w ustawieniach, ciągle jest pod skosem (czyli ciągle tak, jak na początku gry)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...