Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak - morderstwo. Zarabianie pieniędzy kosztuje czas. Czas, czyli część naszego życia. Nierynkowe zmuszanie kogoś do płacenia więcej (lub płacenia w ogóle - np. podatków) to morderstwo tej części życia.

 

XD

 

A teraz napisz mi, gdzie się mylę.

Odnośnik do komentarza

 

Tak - morderstwo. Zarabianie pieniędzy kosztuje czas. Czas, czyli część naszego życia. Nierynkowe zmuszanie kogoś do płacenia więcej (lub płacenia w ogóle - np. podatków) to morderstwo tej części życia.

 

:glaszcze:

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak - morderstwo. Zarabianie pieniędzy kosztuje czas. Czas, czyli część naszego życia. Nierynkowe zmuszanie kogoś do płacenia więcej (lub płacenia w ogóle - np. podatków) to morderstwo tej części życia.

 

XD

 

A teraz napisz mi, gdzie się mylę.

 

 

To nawet nie chodzi o to. Chodzi o Twoje dramatyzowanie. Kiedyś napisałem, że jesteś jak stereotypowa baba, która zmienia zdanie od ekstremum do ekstremum. Teraz dorzuciłeś stereotypową skłonność do dramatyzmu, równie babską :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ukraina wygrała bo już troche ogarneła swój kraj po rewolucji i będzie miała gdzie zrobić konkurs :)

Tak Jahu, to musiało być to. Tym kierowali się ludzie głosując. Może załatw ze swoim ziomeczkiem Jareczkiem żeby przestał robić burdel, to za rok Polska wygra :>

Przecież każdy głupi wie że Eurowizja to konkurs polityczny :P

 

 

Co Ty powiesz? Zeszłoroczne zwycięstwo Szwecji też zostało osiągnięte ze względów politycznych?

Odnośnik do komentarza

 

Mimo że mam wyjebkę na eurowizję, ale jednak zdążyłem zauważyć że co roku sędziowie nas ruchają :keke:

bo od czasów Jopkowej to nie pamietam dobrej polskiej propozycji.
Ja nigdy nie widziałem (a przynajmniej

Od wielu lat) dobrej propozycji z jakiegokolwiek kraju. Z drobnymi wyjątkami, jak Armenia 2015. Niemniej jednak w tumowie roku propozycja Polski była mniej chujowa od propozycji większości innych krajów i przedostatnie miejsce jest zdecydowanym przegięciem.

 

 

 

Ukraina wygrała bo już troche ogarneła swój kraj po rewolucji i będzie miała gdzie zrobić konkurs :)

Tak Jahu, to musiało być to. Tym kierowali się ludzie głosując. Może załatw ze swoim ziomeczkiem Jareczkiem żeby przestał robić burdel, to za rok Polska wygra :>

Przecież każdy głupi wie że Eurowizja to konkurs polityczny :P

Co Ty powiesz? Zeszłoroczne zwycięstwo Szwecji też zostało osiągnięte ze względów politycznych?

No chyba nie za muzykę :keke:
Odnośnik do komentarza

Man_iak mylisz sie. Co roku te pierwsze ~5 piosenek jest jak najbardziej słuchanych (nie mówię, że hiper super, ale słuchalnych), zwłaszcza gdy weźmiemy nieszczęsne oceny jury tylko. Mi np. tegoroczna propozycja ukrainska sie bardzo podoba (jak na eurowizję), pierwsze skojarzenie, Burial pomieszany z naszą Kayah.

Odnośnik do komentarza

Man_iak mylisz sie. Co roku te pierwsze ~5 piosenek jest jak najbardziej słuchanych (nie mówię, że hiper super, ale słuchalnych), zwłaszcza gdy weźmiemy nieszczęsne oceny jury tylko. Mi np. tegoroczna propozycja ukrainska sie bardzo podoba (jak na eurowizję), pierwsze skojarzenie, Burial pomieszany z naszą Kayah.

Serio? Jesteś w stanie otworzyć propozycję chociażby Rosji i nie skupiając się na efektach, tylko na utworze dosłuchać go do końca? A to też przecież z pierwszej piątki :P Australia wysoko, a też kawałek to zupełne dno. Może przesadziłem z tym, że wcale nie ma dobrych, bo choćby w tym roku Cypr był niezły, ale to tylko poprzez porównanie z resztą.

Odnośnik do komentarza

Maniuś - Rosja z pierwszej piatki tylko przez widzów chyba (no dobra choreo też niezłe było). W tej edycji z jak najbardziej słuchanych: Ukraina, Australia, Belgia i niedoceniona poza UK brit-rockowa Gruzja, oraz kilka średnich piosenek takich jak propozycja francuska czy bułgarska

Odnośnik do komentarza

Idioci nierozumiejący rynku powinni mi płacić różnicę w cenie przez to, że muszę iść do drogiej Żabki zamiast do taniej Biedronki. Potem powinni zawisnąć na szubienicy za morderstwo.

 

Tak - morderstwo.

 

Zarabianie pieniędzy kosztuje czas. Czas, czyli część naszego życia. Nierynkowe zmuszanie kogoś do płacenia więcej (lub płacenia w ogóle - np. podatków) to morderstwo tej części życia.

Akurat biedronka jest tańsza bo i towar chujowszy, nie wiem jak z Żabką, ale wymagania jakosciowe dotyczące towarów np. do Tesco a do Biedry nieco się różnią. wstydził byś się w ogóle kupować taki szajs :)

Odnośnik do komentarza

 

Idioci nierozumiejący rynku powinni mi płacić różnicę w cenie przez to, że muszę iść do drogiej Żabki zamiast do taniej Biedronki. Potem powinni zawisnąć na szubienicy za morderstwo.

 

Tak - morderstwo.

 

Zarabianie pieniędzy kosztuje czas. Czas, czyli część naszego życia. Nierynkowe zmuszanie kogoś do płacenia więcej (lub płacenia w ogóle - np. podatków) to morderstwo tej części życia.

Akurat biedronka jest tańsza bo i towar chujowszy, nie wiem jak z Żabką, ale wymagania jakosciowe dotyczące towarów np. do Tesco a do Biedry nieco się różnią. wstydził byś się w ogóle kupować taki szajs :)

 

Czy kupisz np. colę, batona i inne tego typu produkty to raczej nie ma znaczenia czy w Biedronce, czy w Żabce (jakościowego), ale np. mięsa to bym z Biedronki nie tknął. :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...