Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Idioci nierozumiejący rynku powinni mi płacić różnicę w cenie przez to, że muszę iść do drogiej Żabki zamiast do taniej Biedronki. Potem powinni zawisnąć na szubienicy za morderstwo.

 

Tak - morderstwo.

 

Zarabianie pieniędzy kosztuje czas. Czas, czyli część naszego życia. Nierynkowe zmuszanie kogoś do płacenia więcej (lub płacenia w ogóle - np. podatków) to morderstwo tej części życia.

Akurat biedronka jest tańsza bo i towar chujowszy, nie wiem jak z Żabką, ale wymagania jakosciowe dotyczące towarów np. do Tesco a do Biedry nieco się różnią. wstydził byś się w ogóle kupować taki szajs :)

 

Czy kupisz np. colę, batona i inne tego typu produkty to raczej nie ma znaczenia czy w Biedronce, czy w Żabce (jakościowego), ale np. mięsa to bym z Biedronki nie tknął. :D

 

Lol, czemu? Mięso w Biedronce jest chyba najlepsze spośród dyskontów w jakich kupuję. Kurczak w Kauflandzie czy Tesco jest zdecydowanie gorszy, nie kupuję tam już bo zwyczajnie się go brzydzę, jak jakaś kurwa maź.

Odnośnik do komentarza

 

I panie z Biedronek, Lidlów i innych Tesco też mają dziś wolne i jest git.

zaraz wkroczy Vami i powie że mogły się uczyć to by nie robiły w tesco tylko miały by działalność i byłyby szczęśliwe !
Będę gotów z jakimś kontrargumentem.
Odnośnik do komentarza

 

Ukraina wygrała bo już troche ogarneła swój kraj po rewolucji i będzie miała gdzie zrobić konkurs :)

 

Tak Jahu, to musiało być to. Tym kierowali się ludzie głosując. Może załatw ze swoim ziomeczkiem Jareczkiem żeby przestał robić burdel, to za rok Polska wygra :>

 

Jak wystawimy Kijowskiego w kiecce, to pewne ryby. :]

Odnośnik do komentarza

Nie mam zamiaru po raz kolejny przesyłać Wam światła wiedzy i edukować o dobrowolności umów, gdyż ci, którzy popierają zakaz handlu nie operują argumentami na płaszczyźnie logicznej i popełniają największy grzech dyskusji, czyli odwoływanie się do emocji. Z takimi osobnikami dyskusja jest bezcelowa, gdyż ich aparat poznawczy jest zaślepiony emocjami i żaden argument nie jest w stanie przezwyciężyć ich atawistycznej blokady.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ukraina wygrała bo już troche ogarneła swój kraj po rewolucji i będzie miała gdzie zrobić konkurs :)

Tak Jahu, to musiało być to. Tym kierowali się ludzie głosując. Może załatw ze swoim ziomeczkiem Jareczkiem żeby przestał robić burdel, to za rok Polska wygra :>

Przecież każdy głupi wie że Eurowizja to konkurs polityczny :P

Co Ty powiesz? Zeszłoroczne zwycięstwo Szwecji też zostało osiągnięte ze względów politycznych?

Oczywko Szwecja wygrała żeby Ruskie nie wygrali i żeby nie było afery ;)
Odnośnik do komentarza

I panie z Biedronek, Lidlów i innych Tesco też mają dziś wolne i jest git.

A szkoda.

 

Lol, czemu? Mięso w Biedronce jest chyba najlepsze spośród dyskontów w jakich kupuję. Kurczak w Kauflandzie czy Tesco jest zdecydowanie gorszy, nie kupuję tam już bo zwyczajnie się go brzydzę, jak jakaś kurwa maź.

Nie wiem jak z kurczakiem, bo nie jadam, ale jakiekolwiek mielone z biedronki to jest gówno niebywałe. Nawet nie ma porównania do mielonego z lidla czy hipermarketów, już nie porównując do jakichś Społem czy innych spożywczaków.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...