Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

CO JA TU CZYTAM.

 

Doskonała choreografia walki w Nowej Trylogii? To machanie kijaszkami dla szoł nawet nie celując w przeciwnika vs. szermierka w starej?

 

Dużo przemianie Anakina? CHyba inny film oglądałem, bo zamiast pokazać przemianę pod wpływem słabości kodeksu Jedi i tak naprawdę wybiórczego jego stosowania przez Radę, i wewnętrzny konflikt Anakina - lojalność wobec przełożonych a własne poczucie sprawiedliwości to pokazano, że nie spodobało mu się bo Yoda zabronił ciupciać. No i największa wada - całą trylogię słyszymy o zajebistych akcjach Anakina i ObiWana i w ogóle opowieści o niesamowitych wydarzeniach a widzimy rozmowę w operze. FUCK THIS SHIT :)

 

Also, rozkurwiłem sobie kostkę na koszu, takiego bólu nie pamiętam :(

 

Akurat szermierka była nierealna, ba to nie była szermierka, to było napierdalanie w stylu średniowiecza. O ile Vader miał sens bo swoje ważył i miał zasięg i ograniczenia to ważący circa 70 kg Luke był bezsensu. Prędzej bym widział u nich właśnie takie wyszkolenie, szybkie napierdalanie. Serio nie celując? Musiałem widzieć inne filmy... No i zobacz kto pracował przy pierwszej trylogii, a kto przy drugiej. Come on, druga jest WCHUJ bardziej pro

 

Pokazali słabość kodeksu Jedi. Zbyt mocne trzymanie się przestarzałych zasad (które już Qui Gon i Obi krytykują), brak wiary i szczerości w relacjach z Anakinem, przy jednoczesnym nakładaniu presji i awansowaniu go w rangach Jedi. Jaka rozmowa, a gdzie jakie akcje, o czym Ty mówisz tutaj?

 

Kostka to karma za takie podejście :P

 

Kaczy gdzie jakaś reakcja na to, że Deadpool to film wybitny. :(

pod jakim względem? :D

ostatnio obejrzałem, ale po takim hajpie spodziewałem sie znacznie więcej, zwłaszcza, że lubię Reynoldsa. Dla mnie to kolejny film o superbohaterze, tylko z mniej wybrednym poczuciem humoru. Fajnie, że są te wszystkie followupy, ale wyglada to na kolejny 'o filmie, w filmie, w ramach filmu' (czy jak to tam szło).

 

 

Mnie jako fana komiksu usatysfakcjonował w 100% :)

Odnośnik do komentarza

Fun fact dla kibiców Jagi:

 

Niegdysiejsza nadzieja naszej drużyny - Maycon - który w białoruskiej lidze sam przechodził całą drużynę rywali, a w Polsce głównie zasłynął z talentu do języków, odnalazł się w Tajlandii. W drugiej lidze. W tej samej klasie rozgrywkowej gra np. zawodnik z Bhutanu, do niedawna ostatniej drużyny w Rankingu FIFA.

Odnośnik do komentarza

rMyBWzj.png

 

Myślę, że working with youngsters = 20 w moim przypadku jest w pełni uzasadnione ;)

 

od czegoś zależy wzrost tych współczynników u menedżera, poza zdobywaniem kolejnych licencji? Jak zacznę grać bez kariery zawodniczej ani kursów to i tak gdy zdobędę kontynentalna licencję Pro, moja postać w grze wygląda marnie :(

Odnośnik do komentarza

 

Mnie jako fana komiksu usatysfakcjonował w 100% :)
https://www.youtube.com/watch?v=eoMBuktrUaM

 

 

W paru kwestiach się nie mogę zgodzić, acz dobra recenzja. Morena Baccarin moim zdaniem oferuje więcej niż babka do uratowania, chociażby jej wymiany z Wadem kto miał gorsze życie to już dużo monty pythonowskiego (skecz Życie w biedzie) humoru. Podobnie Skrein mi się bardzo jako Ajax podobał. Może nie był groźny, ale kto w Deadpoolu kiedykolwiek był groźny? Ale był wystarczająco wkurwiający i dupkowaty ;)

 

Z fabułą się trochę zgodzę, mało oryginalna, ale podejrzewam że to było po to by dać wstęp do postaci, a dwójka to już poprawi (Cable!)

 

Ogólnie fajna recenzja choć trochę nudno koleś gada, czekałem aż się skończy od ~7 minuty.

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj świeci mi się lampka check engine w aucie :( Ale chuj, jeszcze dzisiaj muszę wrócić z pracy i auto stoi 2 tygodnie. Po powrocie podepniemy pod komputer i zobaczymy co tam się dzieje, mam nadzieję, że tylko trąbi o wymianie filtrów czy oleju (o ile jest taka możliwość przy tej lampce?) co i tak miałem w planach zrobić po powrocie.

 

Wylot do Wietnamu za 12h :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...