Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka impresja na temat Mahdiego

Papier na forum, 2016

 

DobiFM - przestań opowiadać brednie! Zjechany? Nie powinien brać udziału, bo miał zakazane taktyki na slocie!!! Powinien zostać - ZGODNIE Z REGULAMINEM - zostać zdyskwalifikowany (Sobu też) na cztery lata!. A ja mu to wspaniałomyślnie wybaczyłem! (Sorry, Romantico, obiecałem do tego nie wracać, ale nie mogę znieść, jak ktoś brednie powtarza!)

A ja mu to wspaniałomyślnie wybaczyłem!

A JA mu to

A ja mu to WSPANIAŁOMYŚLNIE

ja

ja

ja

Odnośnik do komentarza

Verlee kiedyś właśnie poruszałem temat mahdiego odnosnie jego samooceny. A tym hasłem dzisiaj, że wspaniałomyślnie wybaczył, to jak by czytać wypowiedź jakiegoś prawdziwego autorytetu, jak np papieża czy Dalajlamy.

Od momentu gdy odszedł Piotr Sebastian i KasSi, Mahdi zaczął robić sieczke z RM. Rozpoczynając ode mnie, rzucając fałszywymi oskarżeniami, poprzez zmiany regulaminu, wyborcze traktowanie uczestników łamiących regulamin, zmiany głosowania, i wiele innych. Facet traci twarz już u tych ciot u których ma jakiś autorytet. Chociaż drwitt i egurian, czy drugie konto Mahdiego "diakon" zawsze pozostaną wierne "ojcu założycielowi", to reszta właśnie się go wypiera. No ale, jaka energia emanujesz, taka dostajesz z powrotem. Osobiście bardzo bym się cieszył, gdyby Mahdi poległ, z racji tego, jak mnie potraktował i skompromitował. Może niektórzy niedowiarkowie w końcu przejrza na oczy i zrozumia, że to co on mówi czy pisze, to samo kłamstwo i obłuda.

Odnośnik do komentarza

 

Po przeprowadzeniu tej edycji wyborów Menedżera Miesiąca wydawcy Mój Football Manager wycofują się ze sponsorowania tego wydarzenia. Dziękuję za uwagę.

xd

 

Beka, on z siebie zrobi jeszcze męczennika i opis "legendarny wieszcz" już nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...