Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia Karamazow

+100, fenomenalna książka (chociaż nie wiem do końca dlaczego, ale u Fiodora większym uczuciem darzę Idiotę :)).

 

A Prus sam w sobie jest świetny, ciężko znaleźć u niego słabe pozycje. Niestety nie posiadał jednej umiejętności, nie potrafił pisać zakończeń. Wszystko kończy się u niego nagle i zbyt gwałtownie :). Lalkę lubię, przeczytałem kilka razy, ale i tak moja ulubiona pozycja to Faraon.

Odnośnik do komentarza

Lolz, kupilismy jako grupa dwa namioty wyprawowe po cenie uwzgledniajacej znizke jaka mamy dla grupy w sklepie (26%). Namioty sa juz u nas, kupione i oplacone. A teraz ziomek ze sklepu pisze, ze sie pomylil i musi skorygowac rabat na namioty z 26 na 20% :lol: Oznacza to dla nas zwrot chyba 150zl. Co polecacie:

1) oddac namioty do sklepu i domagac sie zwrotu calej kasy za walenie w ch**a ze strony sklepu (nigdzie taniej tych namiotow nie dostaniemy)

2) udawac ze nie wiemy o co chodzi i zniknac (wtedy prawdopodobnie stracimy znizke na kolejne zakupy)

3) negocjowac cene / probowac rozlozyc splate przez minimalnie nizszy rabat na kolejne zakupy?

Odnośnik do komentarza

Lolz, kupilismy jako grupa dwa namioty wyprawowe po cenie uwzgledniajacej znizke jaka mamy dla grupy w sklepie (26%). Namioty sa juz u nas, kupione i oplacone. A teraz ziomek ze sklepu pisze, ze sie pomylil i musi skorygowac rabat na namioty z 26 na 20% :lol: Oznacza to dla nas zwrot chyba 150zl. Co polecacie:

1) oddac namioty do sklepu i domagac sie zwrotu calej kasy za walenie w ch**a ze strony sklepu (nigdzie taniej tych namiotow nie dostaniemy)

2) udawac ze nie wiemy o co chodzi i zniknac (wtedy prawdopodobnie stracimy znizke na kolejne zakupy)

3) negocjowac cene / probowac rozlozyc splate przez minimalnie nizszy rabat na kolejne zakupy?

Ja bym zrobił to w kolejności:

3

1

2

Odnośnik do komentarza

Lolz, kupilismy jako grupa dwa namioty wyprawowe po cenie uwzgledniajacej znizke jaka mamy dla grupy w sklepie (26%). Namioty sa juz u nas, kupione i oplacone. A teraz ziomek ze sklepu pisze, ze sie pomylil i musi skorygowac rabat na namioty z 26 na 20% :lol: Oznacza to dla nas zwrot chyba 150zl. Co polecacie:

1) oddac namioty do sklepu i domagac sie zwrotu calej kasy za walenie w ch**a ze strony sklepu (nigdzie taniej tych namiotow nie dostaniemy)

2) udawac ze nie wiemy o co chodzi i zniknac (wtedy prawdopodobnie stracimy znizke na kolejne zakupy)

3) negocjowac cene / probowac rozlozyc splate przez minimalnie nizszy rabat na kolejne zakupy?

zawsze na propsie jest dogadanie się :)

Odnośnik do komentarza

Ziomale, a macie konta na lubimyczytac? Ja wczoraj założyłem i staram się przypomnieć sobie wszystkie książki, które w życiu przeczytałem

mam. obecnie okolo 150 przeczytanych ksiazek, wiec niewiele, ale ocenialem glownie te przeczytane dopiero po zalozeniu konta + jakies najwazniejsze lektury. wiele ksiazek na pewno mi umknelo :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Dobrze pamiętam, że coś o spodniach z Tesco było kiedyś? No i jakbym się chciał dojebać na siłę to bym powiedział, że co jak co, ale Dacia to żadna jakość w żadnym aspekcie :P

Jeżdżę drugi rok i jestem w 100% zadowolony ze swojego wyboru.

Kupiłeś nówkę-salon?

Tak

To przegadamy temat, jak będziesz miał 200k-250k na blacie.

Odnośnik do komentarza

jak wam policza znizke "tylko" 20 procent to tez nigdzie taniej nie dostaniecie?

wciaz bedzie najtaniej, tylko wtedy musimy im hajsy oddac

dla mnie to jest megaslabe, ze oni zjebali, ale to my mamy kase zwrocic, no ale jak chcemy miec znizke to chyba trzeba bedzie przy tym zostac :/

Odnośnik do komentarza

 

jak wam policza znizke "tylko" 20 procent to tez nigdzie taniej nie dostaniecie?

wciaz bedzie najtaniej, tylko wtedy musimy im hajsy oddac

dla mnie to jest megaslabe, ze oni zjebali, ale to my mamy kase zwrocic, no ale jak chcemy miec znizke to chyba trzeba bedzie przy tym zostac :/

 

koniec koncow i tak wyjdziecie dzieki temu na plus ;) ja bym na wojne z nimi nie szedl.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...