Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hehe pograłem trochę moimi Malijczykami w CK II i wydałem swoją 3-letnią córkę za sułtana Egiptu :D A day like any other day in Islam ;)

 

u Habsburgów to też standard był :)
Trzylatki, to raczej w związki narzeczeńskie ewentualnie wprowadzali, nie znam innego przypadku.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

japierdolę, wiedzieliście że kupowanie biletów na stronie PKP jest nieczynne codziennie międzye 23.30 a 1 w nocy?

Taa, ostatnio jaka byłem w kraju to się na to nadzialem :).

 

Smetku, to daj znać do jutra jakoś do 13/14. W razie czego jest kolejną chętna osoba, więc powinno się udać. Niech tylko jeszcze hokiej potwierdzi :)

to kupujcie Pany.

Ok, po południu kupuję, a wieczorem, jak dotrę już do domu, roześlę klucze i resztę szczegółów na priwy ;)
Cooooo wieczorem dopiero :<<
Odnośnik do komentarza

 

Kamtek, w Krakowie się nie da stanąć twarzą do morza bo go stąd nie widać :/

Muzułmanie na całym świecie jak się modlą zwracają się w kierunku Mekki, a też raczej jej nie widzą. Zaorane ;)
Ja zawsze myślałem że spływa na nich laska Allaha i wyostrza wzrok.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

japierdolę, wiedzieliście że kupowanie biletów na stronie PKP jest nieczynne codziennie międzye 23.30 a 1 w nocy?

Taa, ostatnio jaka byłem w kraju to się na to nadzialem :).

 

Smetku, to daj znać do jutra jakoś do 13/14. W razie czego jest kolejną chętna osoba, więc powinno się udać. Niech tylko jeszcze hokiej potwierdzi :)

to kupujcie Pany.

Ok, po południu kupuję, a wieczorem, jak dotrę już do domu, roześlę klucze i resztę szczegółów na priwy ;)
Cooooo wieczorem dopiero :<<

 

Darmoszka trwa do 19, a ja pewnie jakoś po tej godzinie doślę klucze, więc spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Kamtek, w Krakowie się nie da stanąć twarzą do morza bo go stąd nie widać :/

Muzułmanie na całym świecie jak się modlą zwracają się w kierunku Mekki, a też raczej jej nie widzą. Zaorane ;)
Ja zawsze myślałem że spływa na nich laska Allaha i wyostrza wzrok.

 

My mamy tajemniczą mgłę, która pokazuje odległe tereny ;)

 

Darmoszka trwa do 19, a ja pewnie jakoś po tej godzinie doślę klucze, więc spokojnie

Darmoszka to trwała do 22 wczoraj

 

Nadal na wstrzymaniu? :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...