Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Mam dla was eksperyment myślowy, który sam opracowałem: wyobraźcie sobie że macie duży hajs który starczy wam na chałupę (albo inną bardzo dużą rzecz) siedzicie w barze i pijecie kompot (80-letni, sfermentowany) i podchodzi do was właściciel i ochroniarze z glockiem, przystawiają wam go do skroni i dają propozycję nie do odrzucenia. Albo oddajesz im połowę piniondzów, albo idziecie piętro wyżej do kasyna i gracie czerwone/czarne. Jak wygracie, macie całość hajsów, jak przegracie - to cztery złote na bilet i drinka na pożegnanie. Co robicie? Ewentualnie trzecia możliwość : dajecie się zabić i rodzina ma całość.

Ide grać. Upijam ich. Ogłuszam i zabieram szmal. Jahu stajl ;)

 

No, niestety. Nie ma żadnych innych zmiennych.

 

Sam nie wiem jak bym się zachował, ale wiem na pewno że odpowiedź Keitha Filinta brzmi - daję się zabić.

 

Brawo Sherlocku

@ lad - primo 90 % goli pada po akcjach środkiem boiska., secundo - chodzilo mi o klasycznych skrzydłowych.

Odnośnik do komentarza

 

Chyba nigdy się nie przekonam do Total Wara. W Rome II nawet samouczka nie umiem przejść. :|

Ja mam tak we wszystkich EU i pochodnych

 

Dwójka była moją pierwszą oryginalną grą (później komuś pożyczyłem i jej nie mam). Mimo pierwotnego odrzucenia to zostałem przy serii po dziś dzień.

A EU mimo wszystko bez modów prmuje lekko socjalistyczne podejście do gospodarki, moze dlatego?

 

BTW - czym by tu pograć w czworeczkę? Żebym jeszcze za dużo nie musiał wojować, bo to mi średnio wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Debiut w roli selekcjonera Australii udany. Rozjechaliśmy ZEA 4:0 w Abu Dabi :) Teraz czas na Kuwejt.


 

 

Chyba nigdy się nie przekonam do Total Wara. W Rome II nawet samouczka nie umiem przejść. :|

Ja mam tak we wszystkich EU i pochodnych

 

Dwójka była moją pierwszą oryginalną grą (później komuś pożyczyłem i jej nie mam). Mimo pierwotnego odrzucenia to zostałem przy serii po dziś dzień.
A EU mimo wszystko bez modów prmuje lekko socjalistyczne podejście do gospodarki, moze dlatego?

BTW - czym by tu pograć w czworeczkę? Żebym jeszcze za dużo nie musiał wojować, bo to mi średnio wychodzi.

 

Nie. To nie to. Ja tam w ogóle nie ogarniam :D

Odnośnik do komentarza

A propos CK2.

OP delivers #2:

 

Podbiłem 4 z 6 de jure hrabstw księstwa Bretanii (motywatorem był fakt, że po śmierci obecnie władającej wszystko by poszło w piach, bo zdobyte ziemie by się rozeszły po dzieciach) i stworzyłem Petty Kingdom of Bretania!

 

Teraz tylko czekam na misjonarzy z Francji...

Odnośnik do komentarza

 

 

Chyba nigdy się nie przekonam do Total Wara. W Rome II nawet samouczka nie umiem przejść. :|

Ja mam tak we wszystkich EU i pochodnych

 

Czyli nie jestem sam. :keke:

RTSy zawsze były za szybkie dla mnie i zbyt wiele rzeczy na raz trzeba brać pod tam uwagę.

 

Jedna i druga seria to taki trochę rts na niby, bo aktywna pauza wiele zmienia.
Odnośnik do komentarza

 

gdzie Ty widzisz w którejkolwiek EU socjalizm? :|

najbardziej opłacalną strategią jest mimo wszystko konwergencja różnic rozwojowych, a w starszych Eu merkantylistyczne podejście do handlu, które i socjaliści propsują. No i podatki, im większa skuteczność, tym lepiej.

 

 

merkantylizm to merkantylizm, a nie socjalizm, opamiętaj się

 

no i socjaliści propsujacy merkantylizm :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...