Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

No niestety Pan Młody sobie zażyczył wyjazdu zagranicznego... padło na Grecję, więc sam lot trochę kosztuje.

 

Awantura była burzliwa, jest wkurw obustronny, ale chyba nie wygram tej wojny :(

O kurwa, macie zwyczaje w tej Warszawie. :| Na moim kawalerskim po prostu spotkałem się w gronie najbliższych kumpli, wypilismy trochę alkoholu, pogadalismy, pośmialismy i było git.

 

Propsuję jak pojebany. Jak mnie wkurwia ta moda że oto kawalerski to musi być ekstrawagancja, najbardziej szalony wieczór, podróż zagraniczna (lol wut, i jeszcze sobie zażyczył, co to za snob? ) i striptiz i rozpierdol. Ja zebrałem ekipę, popiliśmy, potańczyli i poszli do dom. :)

 

a jak chce, to niech sobie leci do tej Grecji

poproscie go tylko o pocztowke ;)

 

>2016

>pocztówki

 

:roll:

Odnośnik do komentarza

Kochanie! Wybacz, że mnie nie będzie tydzień w domu i będziesz musiała sama ogarniać chatę i dzieci, ale jadę z kumplami chlać w pociągach jak menele

 

:lol: Już to widzę. Justyna nawet by nie miała nic przeciwko, ale po prostu z mojej strony by to było czyste chamstwo zwalać obowiązki na drugą osobę.

Czy chlac czy robić coś innego to zupełnie odrębną sprawa. Nigdy nie byłem fanem długoterminowego upijania się. Niemniej jednak ja uważam, że czasem warto wyjechać osobno i trochę za sobą zatęsknić. Pewnie, że zależy to od aktualnej sytuacji. Z noworodkiem mimo wszystko żony samej na kilka dni nie zostawię, ale w innej sytuacji raz ja gdzieś wyjade, raz żona i żadnego problemu w tym nie widzę.
Odnośnik do komentarza

Nie jestem zniewolony, ale jak napisał Vami - czułbym się nie w porządku zostawiając Alinę z dwójką małych dzieci na tydzień żeby chlać. Żeby jeszcze był w tym jakiś zbożny cel, wyjazd na mecz chociażby. Ale jakieś bzdurne menelstwo - no thanks.

 

Co do sformułowania "nie na miejscu" - no dlatego nie na miejscu, że w tym wieku już masz pracę, jakieś zobowiązania. Rozumiem, że ktoś może chcieć zmarnować sobie urlop na chlanie, no problem - moim zdaniem są lepsze sposoby spędzania czasu.

Odnośnik do komentarza

 

 

>2016

>pocztówki

:roll:

 

?

 

Serio ktoś jeszcze używa pocztówek w XXI wieku? Dla mnie to niebywały archaizm. W dobie fb, instagrama, maili itd. to trochę dziwne. Przeżytek.

 

oczywiscie :) ja np niedlugo mam sie spodziewac pocztowki z Kambodzy i chyba Wietnamu - mam wylozone pocztowkami cale drzwi w pokoju :)

Odnośnik do komentarza

Nie jestem zniewolony, ale jak napisał Vami - czułbym się nie w porządku zostawiając Alinę z dwójką małych dzieci na tydzień żeby chlać. Żeby jeszcze był w tym jakiś zbożny cel, wyjazd na mecz chociażby. Ale jakieś bzdurne menelstwo - no thanks.

 

Co do sformułowania "nie na miejscu" - no dlatego nie na miejscu, że w tym wieku już masz pracę, jakieś zobowiązania. Rozumiem, że ktoś może chcieć zmarnować sobie urlop na chlanie, no problem - moim zdaniem są lepsze sposoby spędzania czasu.

O to to

Odnośnik do komentarza

Nie jestem zniewolony, ale jak napisał Vami - czułbym się nie w porządku zostawiając Alinę z dwójką małych dzieci na tydzień żeby chlać. Żeby jeszcze był w tym jakiś zbożny cel, wyjazd na mecz chociażby. Ale jakieś bzdurne menelstwo - no thanks.

 

Co do sformułowania "nie na miejscu" - no dlatego nie na miejscu, że w tym wieku już masz pracę, jakieś zobowiązania. Rozumiem, że ktoś może chcieć zmarnować sobie urlop na chlanie, no problem - moim zdaniem są lepsze sposoby spędzania czasu.

Ja nie lubię, ale dla niektórych to jest forma relaksu. Jeżeli chodzi o czas wolny to nie krytykuję sposobów jego spędzania, bo sam często spędzam go w durny sposób (np. przy Football Managerze).
Odnośnik do komentarza

Nie jestem zniewolony, ale jak napisał Vami - czułbym się nie w porządku zostawiając Alinę z dwójką małych dzieci na tydzień żeby chlać. Żeby jeszcze był w tym jakiś zbożny cel, wyjazd na mecz chociażby. Ale jakieś bzdurne menelstwo - no thanks.

 

Co do sformułowania "nie na miejscu" - no dlatego nie na miejscu, że w tym wieku już masz pracę, jakieś zobowiązania. Rozumiem, że ktoś może chcieć zmarnować sobie urlop na chlanie, no problem - moim zdaniem są lepsze sposoby spędzania czasu.

 

Nie mnie oceniać czyiś czas wolny ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...