Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Też mnie kusiło, ale potem policzyłem sobie, że nawet szalejąc i kupując sobie droższe żarcie wychodzę znacznie taniej to olałem te myśli :P ja płacę kolo 600-700zł maksymalnie, jedząc 5 posiłków dziennie

 

Ja jem non stop na mieście, a jak wiadomo nie jest to najlepsze żarcie i też tanio nie wychodzi, a na pewno mniej zdrowo. No i tutaj mam regularne 5 posiłków, a nie tak jak teraz, że zjem 2 ogromne i nic więcej albo 1 mały, dwa duże i podżeranie pomiędzy. To pozwoli mi zachować jakąś dyscyplinę, której mi osobiście bardzo brakuje.

 

Ale wiesz, że dyscyplina jedzenia o określonych godzinach o ile nie robisz IF'a da Ci w kwestii redukcji tyle samo co napisanie Dziękuję Pani Chodakowska ;)?

http://suppversity.blogspot.com/2015/03/are-six-meals-better-than-two-recent.html

Odnośnik do komentarza

 

 

Też mnie kusiło, ale potem policzyłem sobie, że nawet szalejąc i kupując sobie droższe żarcie wychodzę znacznie taniej to olałem te myśli :P ja płacę kolo 600-700zł maksymalnie, jedząc 5 posiłków dziennie

 

Ja jem non stop na mieście, a jak wiadomo nie jest to najlepsze żarcie i też tanio nie wychodzi, a na pewno mniej zdrowo. No i tutaj mam regularne 5 posiłków, a nie tak jak teraz, że zjem 2 ogromne i nic więcej albo 1 mały, dwa duże i podżeranie pomiędzy. To pozwoli mi zachować jakąś dyscyplinę, której mi osobiście bardzo brakuje.

 

Ale wiesz, że dyscyplina jedzenia o określonych godzinach o ile nie robisz IF'a da Ci w kwestii redukcji tyle samo co napisanie Dziękuję Pani Chodakowska ;)?

http://suppversity.blogspot.com/2015/03/are-six-meals-better-than-two-recent.html

 

Da o tyle, że do tej pory jedząc na mieście Reaper wpieprzał tych kalorii pewnie więcej niż 2000.

 

Ja z kolei wziąłem się za stronglifts 5x5 i jestem bardzo zadowolony, siła rośnie z każdym treningiem. Do tego żarcie zazwyczaj robię w parowarze, piwo piję jedno na tydzień, więc już jakieś tam efekty widać.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

japierdolę, wiedzieliście że kupowanie biletów na stronie PKP jest nieczynne codziennie międzye 23.30 a 1 w nocy?

Taa, ostatnio jaka byłem w kraju to się na to nadzialem :).

 

Smetku, to daj znać do jutra jakoś do 13/14. W razie czego jest kolejną chętna osoba, więc powinno się udać. Niech tylko jeszcze hokiej potwierdzi :)

to kupujcie Pany.

Ok, po południu kupuję, a wieczorem, jak dotrę już do domu, roześlę klucze i resztę szczegółów na priwy ;)
Cooooo wieczorem dopiero :<<

 

Darmoszka trwa do 19, a ja pewnie jakoś po tej godzinie doślę klucze, więc spokojnie ;)

 

bierzcie miałem na mysli, bezemnie jak macie czwórkę :P a tu jakiś dziwny mail przyszedł, wieczorem pogadamy jak wrócę z piłki,no ale chyba jak już gift przyszedł to trzeba będzie grać

 

co do teamspeak to jest w zasiegu

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

 

japierdolę, wiedzieliście że kupowanie biletów na stronie PKP jest nieczynne codziennie międzye 23.30 a 1 w nocy?

Taa, ostatnio jaka byłem w kraju to się na to nadzialem :).

 

Smetku, to daj znać do jutra jakoś do 13/14. W razie czego jest kolejną chętna osoba, więc powinno się udać. Niech tylko jeszcze hokiej potwierdzi :)

to kupujcie Pany.

Ok, po południu kupuję, a wieczorem, jak dotrę już do domu, roześlę klucze i resztę szczegółów na priwy ;)
Cooooo wieczorem dopiero :<<

 

Darmoszka trwa do 19, a ja pewnie jakoś po tej godzinie doślę klucze, więc spokojnie ;)

 

bierzcie miałem na mysli, bezemnie jak macie czwórkę :P a tu jakiś dziwny mail przyszedł, wieczorem pogadamy jak wrócę z piłki,no ale chyba jak już gift przyszedł to trzeba będzie grać

 

co do teamspeak to jest w zasiegu

 

O masz, myślałem, ze wchodzisz w to :D. Hm. chyba możesz odrzucić gifta, jeśli się nie mylę, to wróci do mnie, a ja dam kolejnej chętnej osobie ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Też mnie kusiło, ale potem policzyłem sobie, że nawet szalejąc i kupując sobie droższe żarcie wychodzę znacznie taniej to olałem te myśli :P ja płacę kolo 600-700zł maksymalnie, jedząc 5 posiłków dziennie

 

Ja jem non stop na mieście, a jak wiadomo nie jest to najlepsze żarcie i też tanio nie wychodzi, a na pewno mniej zdrowo. No i tutaj mam regularne 5 posiłków, a nie tak jak teraz, że zjem 2 ogromne i nic więcej albo 1 mały, dwa duże i podżeranie pomiędzy. To pozwoli mi zachować jakąś dyscyplinę, której mi osobiście bardzo brakuje.

 

Ale wiesz, że dyscyplina jedzenia o określonych godzinach o ile nie robisz IF'a da Ci w kwestii redukcji tyle samo co napisanie Dziękuję Pani Chodakowska ;)?

http://suppversity.blogspot.com/2015/03/are-six-meals-better-than-two-recent.html

 

Ciekawostka jest taka, że moja mama twierdzi, że jakaś jej znajoma od dwóch miesięcy wcina regularnie żarcie, tak właśnie w odstępach 3-4h. I dzięki temu, że je w ten sposób, to nie przeżera się przy żadnym posiłku i nie chodzi też głodna, a wcina co chce - jeśli wieczorem ma ochotę na lody to po prostu zjada lody zamiast sałatki i tyle.

 

Wiadomo, że tutaj czynników pojawia się kilka - nie przeżeranie się, normalnie lody byłyby dodatkiem do kolacji, którą i tak by zjadła itp.

 

Ale oczywiście faktem jest to, co chłopaki napisali powyżej - ważniejsze niż regularność jest w tym wszystkim intake kalorii, bo jak sami wiecie z moich opowieści, wpierdalałem wszystko na co miałem ochotę, zagryzając to piwem i zapijając chipsami. Teraz jest motywacja, żeby delikatnie przystopować - chociaż też nie zamierzam się katować i dzisiaj po piłeczce planuję piwko + pizza z mordeczkami ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...