Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam,

Powie mi ktoś jak tu grać?

Kontuzjej_waqqhrx.jpg

Najnowsza wersja? Ten bug kiedyś naprawiono, chyba, że masz wersje z zatoki piratów.

Jeśli najnowsza wersja to prawdopodobnie przesadziłeś z treningiem.

 

15.3.2 czy jak to tam jest.

Tak się stało po połowie sezonu - wcześniej było ok

Odnośnik do komentarza

Gram sobie w lidze San Marino, po 4 sezonie i trzecim mistrzostwie zarzad zmienil status z amatorskiego na pół-profesonalny, kiedy moge liczyc na zmiane na status profesjonalny ? Jak zwracam sie do zarzadu z taka prosba to albo mi nie w pelni ufaja albo nie mamy wystarczajacych funduszy, wiec chyba problem tkwi w funduszach. Gdzies wyczytalem ze aby wejsc na status polprofesjonalny trzeba miec ok 1.5mln euro i tak mniejwiecej mialem kasy kiedy na polprofesonalizm przeszedl klub. Ale nigdzie nie moge doczytac jakie warunki nalezy spelnic aby zostac klubem profesjonalnym.

Co do zasiegu scoutingu to tez nie moge sie doprosic o rozszerzenie, tylko San Marino, jakies rady aby "zmiekczyc" zarzad co do rozszerzenia scoutingu ?

Odnośnik do komentarza

Chyba, że to Brazylijczyk, to do Portugalii lub Hiszpanii, a jeśli Meksykanin czy obywatel któregoś z hiszanskojezycznych krajów Ameryki Południowej, wówczas po 730 dniach dostanie hiszpański paszport.Również 2 lata czekało się na obywatelstwo Chorwackie, gdy ten kraj jeszcze nie był w UE, ale nie mam pojecia jak to jest w FM 2015, na szybko w googlach znalazłem że trzeba już 8 lat :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...