Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Pogrywam sobie Wisłą Kraków właśnie, 1 sezon :) Mój plan, to zbudowanie potęgi krajowej na podstawie polskich zawodników, co o tym sądzicie :)? Czy na europejskiej arenie będę w stanie kiedyś coś osiągnąć?

ewentualne braki w poziomie zawodników mogą być rekompensowane zgraniem i szybkim czasem asymilacji. Moim zdaniem w ten sposób można osiągnąć tyle samo co grając "normalnie"

Odnośnik do komentarza

Takiego Dragona udało mi się z Dortmundu wyciągnąć za 20 tysięcy + 20 zmiennych, a tutaj walą takie ceny tongue.gif No to trzeba szukać innych grajków. Powiem tylko tyle, że do składu włączam również piłkarzy mających polskie obywatelstwo, nie gram tylko czystymi Polakami, póki co na razie tylko Dragon ma podwójne obywatelstwo, ale w przyszłości może się to zmienić smile.gif

Odnośnik do komentarza

1 sezon za mną, cóż mogę powiedzieć, po 30 kolejkach byłem na czele tabeli, zaraz przed Legią, lecz po podziale na grupę mistrzowską i spadkową coś w zespole się "zepsuło" i po 3 porażkach z rzędu i remisie zajmowaliśmy 2 miejsce, a po 7 kolejkach udało nam się utrzymać tą pozycję i wywalczyliśmy awans do Ligi Europy. Czeka nas ciężki 2 sezon, nowe wyzwania, nowe oczekiwania. Tak jak mówiłem, w składzie miałem samych Polaków +2 obcokrajowców, których nie udało mi się sprzedać, eksperyment ten oceniam na plus i będę starał się dalej w to brnąć z tym, że większą uwagę będę zwracał na młodych utalentowanych graczy. Czy w tym temacie można wrzucać zdjęcia? Chciałbym pokazać moje osiągnięcia z 1 sezonu:)

Odnośnik do komentarza

15 jest mega grywalna, z 16 jest ten problem, ze nie wiadomo kiedy będzie premiera… moim zdaniem 15 jest sporo lepsza niz 14

 

W sumie mogliby wydawać FM-a co dwa lata :)

Zbliża się wrzesień, a informacji o FM-ie 2016 jak na lekarstwo.

 

Zostałem selekcjonerem reprezentacji Kolumbii U-23 :D

Odnośnik do komentarza

Gram sobie FC Schalke mam sezon 22/23 i jestem mistrzem Niemiec

Kilka miesięcy temu skończyły się MŚ w których sensacyjnie wygrała Belgia ;) i wraz z ich końcem dostałem oferty pracy od reprezentacji Francji i Hiszpanii jednak je odrzuciłem bo nie przepadam szczególnie za tymi krajami, jednak gdybym zdecydował że chciałbym prowadzić reprezentację to możliwa byłaby praca i w klubie i w reprezentacji, wiem że na początku kariery jest opcja reprezentacja i klub, ale nie chcę zaczynać nowej kariery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...