Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pewien proble ze swoim FM 2015. Instaluje patcha wszystko chula jak trzeba, następnie ściągam upade http://www.passion4fm.com/football-manager-2015-transfer-database-update-by-whizzkids/ kopiuje go zgodnie z instrukcja i w tym momencie dzieją się dziwne rzeczy. Mianowicie przy uruchamianiu nowej gry za każdym razem pojawiają się wygenerowani piłkarze. Próbowałem uruchomić z zaznaczonym generowaniem piłkarzy i bez wynik zawsze jest ten sam. Czy komuś zdarzył się taki problem? Ewentualnie czy polecacie inna bazę danych z aktualnymi transferami do najważniejszych lig (tj. Polska, Angielska, Hiszpańska)

Odnośnik do komentarza

Grywa ktoś aktualnie w ostatniej angielskiej? Myślę o Vanarama Conference North. To co wyprawiają bramkarze w tej klasie rozgrywkowej to już nawet nie jest żart :) wieszając ręczniki między słupkami obu drużyn blians straconych i strzelonych bramek byłby dokładnie taki sam jak w momencie gdy stoją tam te słupy/parodyści/lebiegi/fajfusy - niepotrzebne skreślić.

Sprawa jest prosta, potrzebuje zajebistego bramkarza który zechce grać w półamatorskiej drużynie za garść kamieni i honorowe obywatelstwo miasta Stockport. Jakieś nazwiska panowie? Wystarczy, żeby miał sprawne ręce i widział na conajmniej 20 metrów - to poprowadzi mój zespół do awansu.

Odnośnik do komentarza

Ja gram Lowestoft Town i awansowałem do Vanarama Conference po barażach (4 miejsce) nota bene Stockport awansowało z 1 miejsca, ale teraz słabo przędą i spadną z Conference. Bramkarza polecam Ci Tommaso Trani to Włoch u mnie podstawowy bramkarz.

chłopaczka nawet na testy nie jestem w stanie zaprosić niestety... poczekamy - może za czas jakiś rurka zmięknie na bezrobociu ;]

Odnośnik do komentarza

Sorry kolego, ale jednak nie polecam tego bramkarza, obejrzyj te 3 filmiki i sam oceń. To mu się zdarzyło dopiero pierwszy raz, ale o ten raz za dużo :D Przed chwilą grałem ten mecz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=nI4EgkhfQt0

 

https://www.youtube.com/watch?v=vHNMNXBGpZ4

 

https://www.youtube.com/watch?v=_VLHN9h4268

Odnośnik do komentarza

Sorry kolego, ale jednak nie polecam tego bramkarza, obejrzyj te 3 filmiki i sam oceń. To mu się zdarzyło dopiero pierwszy raz, ale o ten raz za dużo :D Przed chwilą grałem ten mecz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=nI4EgkhfQt0

 

https://www.youtube.com/watch?v=vHNMNXBGpZ4

 

https://www.youtube.com/watch?v=_VLHN9h4268

zachowuje standardy ligi :D

 

edit

mam gwiazdę - Ben Smith :D pierwsze trzy mecze z zerowym kontem i obronionym karnym. Idę ku Premiership

 

edit2

i grał kilka lat temu w moim klubie!

Odnośnik do komentarza

Grywa ktoś aktualnie w ostatniej angielskiej? Myślę o Vanarama Conference North. To co wyprawiają bramkarze w tej klasie rozgrywkowej to już nawet nie jest żart :) wieszając ręczniki między słupkami obu drużyn blians straconych i strzelonych bramek byłby dokładnie taki sam jak w momencie gdy stoją tam te słupy/parodyści/lebiegi/fajfusy - niepotrzebne skreślić.

Sprawa jest prosta, potrzebuje zajebistego bramkarza który zechce grać w półamatorskiej drużynie za garść kamieni i honorowe obywatelstwo miasta Stockport. Jakieś nazwiska panowie? Wystarczy, żeby miał sprawne ręce i widział na conajmniej 20 metrów - to poprowadzi mój zespół do awansu.

 

Nie odniosłem takiego wrażenia. Bramkarze bronią jak bronią. Moim zdaniem jak na ten poziom rozgrywek normalnie. Raz lepiej, raz gorzej. W pierwszym sezonie miałem wypożyczonego bramkarza. W drugim podpisałem z nim kontrakt :) Także kombinuj z wypożyczeniami na początku :)

Odnośnik do komentarza

 

Grywa ktoś aktualnie w ostatniej angielskiej? Myślę o Vanarama Conference North. To co wyprawiają bramkarze w tej klasie rozgrywkowej to już nawet nie jest żart :) wieszając ręczniki między słupkami obu drużyn blians straconych i strzelonych bramek byłby dokładnie taki sam jak w momencie gdy stoją tam te słupy/parodyści/lebiegi/fajfusy - niepotrzebne skreślić.

Sprawa jest prosta, potrzebuje zajebistego bramkarza który zechce grać w półamatorskiej drużynie za garść kamieni i honorowe obywatelstwo miasta Stockport. Jakieś nazwiska panowie? Wystarczy, żeby miał sprawne ręce i widział na conajmniej 20 metrów - to poprowadzi mój zespół do awansu.

 

Nie odniosłem takiego wrażenia. Bramkarze bronią jak bronią. Moim zdaniem jak na ten poziom rozgrywek normalnie. Raz lepiej, raz gorzej. W pierwszym sezonie miałem wypożyczonego bramkarza. W drugim podpisałem z nim kontrakt :) Także kombinuj z wypożyczeniami na początku :)

 

Bem Smith na tą chwilę wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Kilkukrotnie obronił strzały zza pola karnego wprost w niego a jak do tej pory obu moim bramkarzom sprawiało to mega problem :) widocznie dawno nie grałem już drużyną tej klasy i ciężko mi przestawić się na ich umiejętności... Największym jednak szokiem było dla mnie to, że zapraszając Panów piłkarzy nawet na czterotygodniowe testy nie jestem w stanie poznać ich wszystkich statów... Ciężko było wybrać spośród 79 bramkarzy którzy odwiedzili mój klub pod koniec grudnia :D

Odnośnik do komentarza

Grywa ktoś aktualnie w ostatniej angielskiej? Myślę o Vanarama Conference North. To co wyprawiają bramkarze w tej klasie rozgrywkowej to już nawet nie jest żart :) wieszając ręczniki między słupkami obu drużyn blians straconych i strzelonych bramek byłby dokładnie taki sam jak w momencie gdy stoją tam te słupy/parodyści/lebiegi/fajfusy - niepotrzebne skreślić.

Sprawa jest prosta, potrzebuje zajebistego bramkarza który zechce grać w półamatorskiej drużynie za garść kamieni i honorowe obywatelstwo miasta Stockport. Jakieś nazwiska panowie? Wystarczy, żeby miał sprawne ręce i widział na conajmniej 20 metrów - to poprowadzi mój zespół do awansu.

Ja gram w najniższej praktycznie zawsze i niekoniecznie się z Tobą zgodzę. Kiepskich bramkarzy możesz znaleźć także w innych ligach. Wszystko zależy jakiego znajdziesz i jakie masz szczęście. Moi pomocnicy są mega kiepscy, natomiast mój bramkarz mógłby śmiało grać o dwie klasy rozgrywkowe wyżej, bo po prostu wymiata. Zatem nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza

 

Grywa ktoś aktualnie w ostatniej angielskiej? Myślę o Vanarama Conference North. To co wyprawiają bramkarze w tej klasie rozgrywkowej to już nawet nie jest żart :) wieszając ręczniki między słupkami obu drużyn blians straconych i strzelonych bramek byłby dokładnie taki sam jak w momencie gdy stoją tam te słupy/parodyści/lebiegi/fajfusy - niepotrzebne skreślić.

Sprawa jest prosta, potrzebuje zajebistego bramkarza który zechce grać w półamatorskiej drużynie za garść kamieni i honorowe obywatelstwo miasta Stockport. Jakieś nazwiska panowie? Wystarczy, żeby miał sprawne ręce i widział na conajmniej 20 metrów - to poprowadzi mój zespół do awansu.

Ja gram w najniższej praktycznie zawsze i niekoniecznie się z Tobą zgodzę. Kiepskich bramkarzy możesz znaleźć także w innych ligach. Wszystko zależy jakiego znajdziesz i jakie masz szczęście. Moi pomocnicy są mega kiepscy, natomiast mój bramkarz mógłby śmiało grać o dwie klasy rozgrywkowe wyżej, bo po prostu wymiata. Zatem nie ma reguły.

 

Właściwie w każdym meczu zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie wpada jakiś konkretny babol. Raz jest to strzał z 20 metrów między rękoma interweniującego bramkarza, drugi raz to "potężny" strzał głową z kilkunastu metrów lub kartofel wpadający tuż obok jego bezwładnej nogi. Nie to żebym próbował coś udowodnić, ale naprawdę w mojej ocenie są nadzwyczaj słabi :) Ostatni raz grałem na tym poziomie rozgrywkowym w FM2006 roku i pewnie w CM01/02 lub CM4 więc może stąd moje zaskoczenie? Nie było 3D i powtórki nie doprowadzały człowieka do furii ;) Na finiszu sezonu stwierdzam, że do awansu potrzebowałem tylko bramkarza i kogoś kto dobrze wykonuje rzuty wolne. Szkoda, że zdążyłem zakontraktować 10 niepotrzebnych darmozjadów dzięki którym przekroczyłem budżet płacowy o 50%, ale po awansie wszystko się naprostuje... Oby ;)

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam bardzo poważny problem z save'em. Otóż podczas autozapisu zresetował mi się komputer. Nie widziałem w tym żadnego problemu ponieważ chwilę wcześniej sam zapisałem aktualny stan gry. Jednak teraz gdy próbuję wczytać ostatnią grę wyskakuje komunikat "Zapisana gra nie została wczytana". To samo się dzieje gdy klikam na plik z save'em w zakładce "Wczytaj grę". Da się coś z tym zrobić? Czy mogę zapomnieć o kontynuowaniu dotychczasowej gry?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...