Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzednich efemach był taki cwaniak na zagranicznej scenie który testował taktyki i tworzył coś na wzór rankingu. Nie mogę namierzyć nigdzie czegośtakiego do tegorocznej edycji. Nadział się ktoś na cośtakiego na innych forach? Szukam inspiracji bo jak tak dalej pójdzie nie utrzymam mojego Stockport w Sky Bet...

FMBase :> http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-15-tactics/288283-mr-langvatns-tactic-centre-fm15.html

Odnośnik do komentarza

 

W poprzednich efemach był taki cwaniak na zagranicznej scenie który testował taktyki i tworzył coś na wzór rankingu. Nie mogę namierzyć nigdzie czegośtakiego do tegorocznej edycji. Nadział się ktoś na cośtakiego na innych forach? Szukam inspiracji bo jak tak dalej pójdzie nie utrzymam mojego Stockport w Sky Bet...

FMBase :> http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-15-tactics/288283-mr-langvatns-tactic-centre-fm15.html

 

coś jakby... Odgrzebałem z pamięci - my huge tactics testing project się to to nazywało. Najwyraźniej nie rozpoczął tego dla aktualnej wersji, walczę dalej zatem z tym co mam.

Odnośnik do komentarza

 

 

W poprzednich efemach był taki cwaniak na zagranicznej scenie który testował taktyki i tworzył coś na wzór rankingu. Nie mogę namierzyć nigdzie czegośtakiego do tegorocznej edycji. Nadział się ktoś na cośtakiego na innych forach? Szukam inspiracji bo jak tak dalej pójdzie nie utrzymam mojego Stockport w Sky Bet...

FMBase :> http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-15-tactics/288283-mr-langvatns-tactic-centre-fm15.html

 

coś jakby... Odgrzebałem z pamięci - my huge tactics testing project się to to nazywało. Najwyraźniej nie rozpoczął tego dla aktualnej wersji, walczę dalej zatem z tym co mam.

 

Jeśli już to Mr Huge :> i zdaje się iż to ten sam pacjent jest.

Odnośnik do komentarza

Wiecie, że można zostać zwolnionym za niedotrzymywanie obietnic piłkarzom, mnie właśnie to spotkało, pomimo, że miałem bardzo dobre wyniki w lidze (6 meczów, 4 zwycięstwa, 2 remisy), byłem pierwszy, zbudowałem mocną pakę i miał to być sezon sukcesu a tu bach, ech szukam nowego klubu.

Odnośnik do komentarza

No ja miałem z tym problem, sporo piłkarzy było niezadowolonych bo klub spadł ze Sky Bet 2 co miało miejsce nie za mojej kadencji. Udało mi się wyciągnąć ich z 16 na 7 miejsce na koniec sezonu, po sezonie ci niezadowoleni odeszli a ja zbudowałem od nowa skład, ale to było za mało jak już pisałem poprzednio. Teraz objąłem Southend United (Sky Bet 2) i przy okazji zapytam, czy koordynator pionu juniorskiego jest potrzebny w klubie i co on właściwie robi ?

Odnośnik do komentarza

Załadowałem sobie ligę RPA i dzieją się tam dziwne rzeczy, w Chippa grają już Pandev, Zyro i Błaszczykowski a mamy rok 2017..

 

Ja natomiast po utrzymaniu Cordoby nawet dobry team skompletowałem (Ghilas, Savitskiy, Tejada) jednak nie potrafiłem przekuć tego na wyniki i po połowie sezonu odszedłem, po czym dostałem posadę w Los Angeles [MLS], ale ta liga jest strasznie dziwna [drafty itd], więc postanowiłem podjąć się pracy w Polsce w bydgoskim Zawiszy, który w pierwszym sezon miał szanse nawet na majstra (oczywiscie skończył na 8. miejscu), a ja objąłem ich w rundzie spadkowej w drugim sezonie gdzie fartem tak naprawdę ich utrzymałem. W trzecim sezonie kariery natomiast walczę o mistrza i może mi się to udać.

Odnośnik do komentarza

To był chyba najdziwniejszy sezon jaki grałem w FM-ie, w pucharze polski w cwf przegrałem u siebie z Lechem 5:0, żeby później u nich wygrać 4:1 i gdyby nie to że moi zawodnicy nie są jacyś wybitni to byłoby spokojnie 6:1, ale zabrakło wykończenia. Ponadto miałem prognozowane 15. miejsce i zarząd chciał utrzymać klub wszelkimi możliwymi sposobami. Ja wykręciłem piąte miejsce i gdyby nie frajersko przegrane (2:5 z Bełchatowem, 1:4 z Lechią, 0:4 z Ruchem i brak tak naprawdę formy w grupie mistrzowskiej) zapewne miałbym szanse żeby wygrać ligę. Teraz zostanę pewnie sezon/dwa bo w Zawiszy niestety bida, a prezes raczej nie sypnie kasą, a mi raczej nie będzie się chciało patrzeć na każdy grosz (chociaż Micael poszedł za 2M)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...