Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Pisząc, że piłka w Hiszpanii jest nudna, a raczej stawiając pytanie retoryczne, odniosłem się do wyników - Levante - Atletico 5:4, Rayo - Getafe 4:3. Z tym mistrzostwem - rzeczywiście, Real i Barca mają blisko 20 punktów przewagi nad trzecim Villarealem, ale za to jak walczą - ostatecznie Barcelona zdobyła mistrzostwo, mając tyle samo punktów co Real, jedynie lepszy bilans bramkowy :D

Odnośnik do komentarza

Gra ktos we Wloszech? Sa jakies sensowne pieniadze w Serie B?

nie ma.

 

Piłka w Hiszpanii jest nudna? :)

http://zapodaj.net/b569f9e8c93dc.jpg.html

 

To dopiero jest walka łeb w łeb :D

http://zapodaj.net/03815003d1631.jpg.html

 

Pokaż całą tabelę a zrozumiesz czemu piłka w Hiszpanii jest nudna. Wiadomo że gra Realem i Barceloną jest fajna ale do czasu.

 

ale juz grajac klubem spoza wielkiej dwojki mozna miec wielka frajde wiedzac, ze nawet wicemistrzostwo bedzie wielkim sukcesem. ;)

Odnośnik do komentarza

Czy to, że zawodnikowi kończy się kontrakt, a nie chce go na razie przedłużać, wpływa jakoś na jego formę/zaangażowanie? Bo zawsze mam taki dylemat, czy powinienem go wystawiać. Na rok przed końcem umowy jeszcze spoko, ale gdy pozostają ostatnie miesiące, to się boję. Zawsze dotyczyło to jednego, dwóch zawodników, którzy zazwyczaj byli przeciętni, teraz mam tak, że blisko połowa składu nie chce jeszcze słyszeć o negocjacjach.

Odnośnik do komentarza

Czy to, że zawodnikowi kończy się kontrakt, a nie chce go na razie przedłużać, wpływa jakoś na jego formę/zaangażowanie? Bo zawsze mam taki dylemat, czy powinienem go wystawiać. Na rok przed końcem umowy jeszcze spoko, ale gdy pozostają ostatnie miesiące, to się boję. Zawsze dotyczyło to jednego, dwóch zawodników, którzy zazwyczaj byli przeciętni, teraz mam tak, że blisko połowa składu nie chce jeszcze słyszeć o negocjacjach.

Widocznie Twój aktualny skład nie jest do końca zadowolony z gry w swoim klubie.

Ja w takim momencie czekam do samego końca i wtedy zdecydowana większość nagle jest zainteresowana przedłużeniem kontraktu i to często całkowicie na moich warunkach.

Odnośnik do komentarza

W głównej mierze jest to spowodowane brakiem pieniędzy i zawodnicy wychodzą z założenie, że nie będę im w stanie dać tyle, ile chcą.

Skąd ja to znam. Ja prowadzę najczęściej zespoły gdzie są długi, więc wiem o czym piszesz.

Jeżeli nie chcą podjąć w ogóle rozmowy, to na razie masz problem, natomiast jeżeli chcą zacząć negocjacje, to spróbuj im zaproponować kasę za podpisanie kontraktu. Często pomaga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...