Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Legia u mnie jest skocznią do wielkiej kariery: Berg trenuje Liverpool, Skorża Marsylie, teraz Podolinskiego pewnie do jakieś Romy dadzą, tylko ja po Legii siedzę z Kontynentalną w Bełchatowie.. (2022 rok, najpierw Real, później Lyon, Egipt, Legia, Kamerun, Nigeria i Bełchatów)

 

Taka ciekawostka, z takim CV moją propozycję trenowania pierwszego zespołu odrzucił.. 1 ligowy - Widzew Łódź.. (po czym dostałem jakieś oferty z Malagi, West Hamu itd)

Odnośnik do komentarza

Czyli czekamy na fixa? Jestem spokojniejszy :)

jeszcze jedna rzecz - w statystykach po meczu znikają paski w niektórych miejscach - http://www.tinypic.pl/8ipvfr4qus3fto rzecz naturalna?

I kolejna - dlaczego koszulki są jakby wklejone na inne? http://www.tinypic.pl/vxzxiuzemcn7to kwestia rodzaju kitsów, które wybrałem?

3. prawdopodobnie został Ci plik effect.png po jakiejś wcześniejszej paczce i dlatego masz taki cień z tyłu niepasujący do aktualnego rodzaju kitsów.

Odnośnik do komentarza

Witajcie

 

Pytanie do Szanownych Kolegów czy spotkali się z czymś takim i czy są pomysły jak to obejść bo krew mnie zalewa. Po przymusowym uszczęśliwieniu patchem 15.3 rozsypała mi sie totalnie gra. Taktykę jakoś już pozbierałem ale irytujące są zachowania piłkarzy, którzy przyjmują piłkę na 5 metrów. Normalnie jakby piłka do drzewa była podawana. Odbija się po prostu od grajka i przeciwnik z łatwością zabiera. Nie gram jakimiś tuzami bo ledwie 5 poziom rozgrywkowy w Anglii ale kucza bez przesady. Co ciekawe teoretycznie za umiejętność przyjęcia piłki powinien być odpowiedzialny parametr technika ale tak samo się odbija od tych co mają powiedzmy 11 jak i od tych co mają 2 (w tych ligach tacy są). Zatem może na takie debilne przyjmowanie piłki ma wpływ coś jeszcze poza tym parametrem ? Będę wdzięczny za podpowiedzi.

 

 

Podania mają na to znaczenie.

A u mnie gra się polepszyła i zacząłem zdobywać bramki w ilości hurtowej... :eusa_silenced:

Odnośnik do komentarza

 

Czyli czekamy na fixa? Jestem spokojniejszy :)

jeszcze jedna rzecz - w statystykach po meczu znikają paski w niektórych miejscach - http://www.tinypic.pl/8ipvfr4qus3fto rzecz naturalna?

I kolejna - dlaczego koszulki są jakby wklejone na inne? http://www.tinypic.pl/vxzxiuzemcn7to kwestia rodzaju kitsów, które wybrałem?

3. prawdopodobnie został Ci plik effect.png po jakiejś wcześniejszej paczce i dlatego masz taki cień z tyłu niepasujący do aktualnego rodzaju kitsów.

 

windows nie znajduje takiego pliku na mojej powierzchni dyskowej

 

Nie będzie? Toś mnie kutwa rozczarował... Przeca to nie medal of honor żebym grał wyposażony w klawiaturę i myszkę, ech...

Spokojnie, spokojnie. CM i FM uczą pokory :D

 

Uczy mnie od dobrych kilkunastu lat ;) najgorsze jednak w tym wszystkim jest to wrażenie, którego nie potrafię siępozbyć, że zapłaciłem stówkę za półprodukt ;p

Takie wrażenie tylko... :P

mhmm... wcześniej cztery kontuzje w meczu nie zdarzały się nigdy ;]

Odnośnik do komentarza

Witam, mam do Was pytanko, może ktoś będzie w stanie pomóc :) Udało mi się sprowadzić do mojej Wisły Alena Halilovica - niestety w jego kontrakcie pojawiła się klauzula odejścia, której nie byłem w stanie usunąć. Klauzula jest na tyle mała (5 mln funtów), że po prostu boje się, że go stracę, jak wcześniej innego zawodnika z Barcelony czyli Dongou (15 mln). Przy próbie przedłużenia kontraktu godzi się co prawda na zwiększenie tej klauzuli, ale ledwo o 1 mln. Tutaj moje pytanie, czy jestem w stanie w jakiś sposób wymusić na zawodniku usunięcie tej klauzuli, bądź też zwolnienie agenta?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...