Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

k dzięki, z tym wychowankiem to chyba liczy się tylko do momentu jak zawodnik ma 21-sze urodziny, a okres od 21 urodzin do 22 urodzin już się nie wlicza... Troche lipa bo trzeba ściągnąć zawodnika do klubu jeszcze przed 18 urodzinami. MI się udało kardrowicza U-20 Argentyny ściągnąć dwa dni po 18 urodzinach ...

Odnośnik do komentarza

Jeżeli zatrudnisz kogoś do funkcji "trener" (trener ogólny), to możesz go przydzielić i do kondycji, i do bramki, i do strzałów, panowania nad piłką itd.

Wtedy też taki delikwent trenuje juniorów.

Jeżeli zdecydujesz się takiego zatrudnić, to zwróć uwagę na jego atrybut pracy z młodzieżą.

 

Natomiast jeśli zatrudniasz kogoś jako "trener pierwszego zespołu", to jak nazwa wskazuje zajmuje się tylko 1 składem.

Jest to korzystne np. z tego powodu, że wtedy taki trener pracuje z mniejszą grupą ludzi, a więc jest mniej obciążony, czyli bardziej efektywny.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem zawodnika 15-letniego z Brazylii we wrzesniu 2017. Termin przejscia wyznaczono na 1.7.2020. Kontrakt mial do 2022 wiec nie to bylo powodem. Oni przechodza do innych klubow dopiero jak skoncza 18 lat? Tak jest tylko w Brazylii czy wszedzie?

Zdaje się, iż Ameryka Południowa.

Odnośnik do komentarza

Ocena scouta potencjał (liga)

1. W przyszłości może być z niego światowej klasy obronca.
2. W przyszłości może być z niego czołowy obronca.
3. W przyszłości może być z niego całkiem dobry obrońca.
4. W przyszłości może być z niego niezły obrońca.
1. Może się jeszcze bardzo rozwinąć.
2. Może się jeszcze znacząco rozwinąć.
3. Może się jeszcze trochę rozwinąć.
4. Gra prawie na maksimum swoich umiejętności.
5. Osiągnął szczyt swoich umiejętności.
Są jeszcze jakieś inne opisy potencjału zawodników? Czy ta kolejność co do wielkości potencjału/rozwoju jest dobra?
Odnośnik do komentarza

Trzeci raz awansuje z grupy z moim Lille w LM.

Rywale? Dwa razy Barcelona, raz Real. Przypadek? Dodam, że teraz byłem pierwszy w grupie.

Tak to bywa. Ja ostatnio miałem w grupie Real, a później w 1/4 LM. Wcześniej trafiałem na Benfikę i Basel. W tym sezonie grupa LM wygląda tak:

Real

Lurgan

Basel

Benfica

:D

Odnośnik do komentarza

Obiekty młodzieżowe rozbudowuję. Czas trwania rozbudowy 2 lata i 3 miesiące... Zawsze tak długo to trwa? Poziom mam na tę chwilę "Dobre obiekty młodzieżowe". Bazę treningową seniorów mam ultranowoczesną - to może zależeć od tego?

A kasa? U mnie teraz właśnie będzie rozbudowa rok trwać, wcześniej chyba było mniej niż pół roku. Wydaje mi się, że czym masz lepsze obiekty tym dłużej to trwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...