Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie leniwe, głupie i niechlujne AI mi sie trafiło w Conference North, w pierwszych kilku minutach niemal każdego spotkania piłkę przechwytuje mój środkowy (ten bardziej po prawej) obrońca (mocno drewniany, TO-Obrona) i długim prostopadlym lobem do przodu uruchamia mojego srodkowego napastnika (jedyny, mocno pigmejowaty :) ) który staje oko w oko z bramkarzem i posyła piłkę lekkim plasowanym strzalem obok siadającego na tyłku golkipera. Raz strzeli, raz nie, ale takie akcje na dzień dobry to znak firmowy mojej ekipy :)

Odnośnik do komentarza

Panowie jest sprawa. Potrzebuje speca od edytora w 15. Sprawa jest taka(bazuje na dodatku stworzonym przez innego gracza): facet stworzył ligę zamkniętą, ze z najsłabszej Ligi nikt nie może spaść, ani nikt do niej awansować. Jak to ominąć? Jak zrobić coś takiego, ze mistrz danego kraju awansuje do tych rozgrywek, ale jeśli gra już w tych rozgrywkach to awansuje zespół z 2 miejsca, itd itp.

 

Umie to ktoś?

Odnośnik do komentarza

Tyle lat grać w tą gre i ciągle tyle emocji :jupi:

Drugi sezon gry 8 Maja 2016. Mecz o mistrzostwo Serie A: Atalanta Bergamo(1) kontra Udinese(8). Punkt za mną Roma, którą czeka ciężki wyjazd do świetnie spisującego się Empoli(7). Mocno rotuje składem bo zawodnicy wymęczeni po finale Pucharu Włoch wygranym dopiero w karnych z Juve i demolce 7:0 Cagliari na wyjeździe. Już w 2 minucie wynik otwiera niezawodny Gabbiadini (kończąc sezon z 53 bramkami, 43 w lidze) w 17 minucie po rzucie rożnym wyrównuje Ezequiel Munoz, który w prawie rok temu wybrał Udinese, mając do wyboru...Atalante. Ale jestem pewny swego, gramy cierpliwie, zamykając Udine w polu karnym. W 26 minucie kapitan Cigarini prezentuje wślizg za który prawdopodobnie pożegna się z klubem. W najważniejszym meczu sezonu łapie czerwoną kartkę za zupełnie niepotrzebny faul na połowie przeciwnika. Robi się nerwówka, ale gracze z Bergamo dalej grają swoje, co przekłada się na bramkę jeszcze przed przerwą. Schodzimy do szatni prowadząc 2:1 grając w 10. W Empoli próbująca gonić mnie Roma wygrywa 2:1. Początek drugiej połowy, 56 minuta Gabbiadini strzela na 3:1 i praktycznie otwieram już szampana, mam gdzieś że Roma też wygrywa 3:1. Do czasu...Cesare Prandelli(Udinese) ustawia zespół bardzo głęboko i szeroko, wie że najlepszym atakiem jest...obrona. W 20 minut dzieją się rzeczy niemożliwe...między 64 a 84 minutą Udinese strzela 4 bramki (64' 71' 73' 84') teoretycznie pozbawiając mnie mistrzostwa. Na pocieszenie i na 5:4 strzela w ostatnich sekundach Gabbiadini. Schodzimy do szatni bez punktów i bez nadziei. Sprawdzamy nerwowo wynik Empoli - Roma...w 80 minucie Joel Obi strzela na 2:3, a bohaterem Bergamo zostaje Hysaj, który strzela Romie na 3:3 w doliczonym czasie :klaszcze:

 

Atalanta(110:56 w bramkach) i Roma(67:36) kończą sezon z 82 punktami, Roma przegrywa w bezpośrednich meczach (1:0H i 2:2A)

Po 3 miejscu na finiszu otwierającego sezonu 2015, młode wilki z Bergamo rok później grają najlepszy sezon w historii klubu Zwyciężając i w Lidze i w Pucharze Krajowym. Z LM, w której mieliśmy się dopiero uczyć i ogrywać nastolatków odpadliśmy dopiero w półfinale z nieosiągalną Barceloną. Sprzedaż najlepszego gracza pierwszego sezonu Alejandro Gomeza za 30 milionów okazała się strzałem w dziesiątkę, który pozwolił na wzmocnienie składu piłkarzami niechcianymi w ich dotychczasowych klubach Kondogbia 3,6mln; Gabbiadini 5,5mln; Lucas Silva 3,8mln oraz Alessandro Florenzi 4mln no i następca Gomeza - Sisto 11,5mln który zalicza jeszcze lepszy sezon niż Gomez zdobywając 31 bramek i 23 asysty w 43 meczach ze średnią 7.77(już się ślinię na myśl ile za niego dostane :laugh: ). Jedyny niewypał Nicola Sansone 4mln przegrał rywalizację w składzie z młodzikiem z akademii Tiziano Tulissim, który przez 2 sezony uzbierał ponad 50 występów w lidze. Założę się że u innego menagera nigdy by pierwszej drużyny nie powąchał, zresztą jak wiele innych graczy z U-19.

 

Taktyka w stylu El Loco Bielsy koko dżambo i do przodu spisuje się lepiej niż myślałem, prowadząc mnie do zwycięstw takich jak: 5:2 Juve(H); 5:0 Sevilla(H); 8:1 AC Milan(H); 4:0 Lazio(H); 4:0 Man City(H);5:3 AC Milan(A); 7:0 Cagliari (A) czy 6:1 AS Roma w dwumeczu w półfinale Pucharu :king: . Wciąż jest wiele do poprawy szczególnie w meczach wyjazdowych. W następnym sezonie trzeba będzie opracować ultradefensywną alternatywę dla ultraofensywnej 3-3-4, którą katowaliśmy w 80% spotkań w tym sezonie.

 

To mój 4 sezon w FM z cyferką 15 i muszę przyznać że mimo straconych lat na poprzedniczki, ta wersja pomimo ogromu swoich wad, ma jedną zajebistą zaletę w stosunku do wersji z wcześniejszych lat - potrafi mocno zaskakiwać :_eyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...