Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Hid, jmk: Windows nie jest jeszcze SaaS, i jeszcze trochę nie będzie. Ale będzie na bank, taki jest kierunek obrany przez MS - info z pierwszej ręki że tak powiem. Będziesz subskrybował taką wersję Windy jaką będziesz chciał (w sensie np. 3 dulary rocznie więcej i masz RDP, dular więcej i masz jakieś inne pieroństwo) i każdy będzie mógł dobrać sobie wg potrzeb.

Odnośnik do komentarza

Mi chodziło o to jak podchodzą teraz np. do błędów, usuwane i aktualizowane jest na bieżąco, a nie jakieś service packi czy inne łatki, faktycznie jak usługa jest świadczony Win10.

a to tak. ale to jednak nie jest jeszcze model aaS do końca. ale mo być

Odnośnik do komentarza

 

Mi chodziło o to jak podchodzą teraz np. do błędów, usuwane i aktualizowane jest na bieżąco, a nie jakieś service packi czy inne łatki, faktycznie jak usługa jest świadczony Win10.

a to tak. ale to jednak nie jest jeszcze model aaS do końca. ale mo być

 

no to dobrze, może większość się wtedy przesiądzie na ubuntu :D w ogóle, na mimuw jest koło naukowe, które wpadło na pomysł, żeby wykorzystać ML i DL do stworzenia sztucznej inteligencji, która będzie agentem wewnątrz ubuntu i będzie "serwisantem" systemu - czyli będzie informował co jest nie tak i od razu podrzucał jak to rozwiązać. Jak im się uda, to ubuntu będzie pierwszym systemem, który będzie "AI protected".

Odnośnik do komentarza
dzieki, klawką i myszką można grać z poziomu PC ?

 

Kuźwa oddałem 24 lutego swoje słuchawki nauszne do naprawy (nie działał lewy kanał), od 29 lutego status "w serwisie zewnętrznym", szlag mnie już trafia, byłem przed chwilą w x-komie i powiedzieli, że nic nie mogą zrobić, że muszę czekać...No kurwa ileż można lutować dwa kabelki.

postrasz ich rzecznikiem konsumenta - odezwij sie do niego z problemem, wyśle pismo i powinno przyspieszyć

 

mozna bedzie gdzies Pana Hyde'a obejrzeć ?

swoją drogą... ktoś wie gdzie podział się laki ?

Odnośnik do komentarza

Nie mam lutownicy :P

 

Wiem. Byś sobie przylutował.

 

Serio jak się słuchawki jebią to wystarczy przylutować? Może bym nie musiał co kilka miesięcy nowych kupować jakbym spróbował :o

 

No zależy co tam się psuje, ale przypuszczam, że wystarczy wymienić kabel/wtyk.

 

Podstawową i wystarczającą do takich potrzeb lutownicę można kupić za kilka dyszek.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...