Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie piękny przykład lost in translation* - w Brukseli złapano prawdopodobnie ostatniego odpowiedzialnego za ataki w Paryżu, twitter donosi że neutralised/neutralisé, a polskie media, że zastrzelony. :P

 

*albo ignorancji po prostu

Odnośnik do komentarza

Skończyłem "Futbol i statystyki" - do str. 199 w miarę, ale ostatnie ~ sto stron mocno rozczarowuje, pitolenie nie wiadomo o czym, wyznaczanie najsłabszych ogniw zespołu wg. rankingu Castrol i bredzenie od rzeczy, jakby książkę dokończyła żona któregoś z autorów :) kupiłem za 27 zł, jak zobaczyłem wydrukowane prawie 42 to za głowę się złapałem :)

Odnośnik do komentarza

 

Przyjemna ta nowa płyta Iggiego. Solidna, oldskulowa, zalatująca Bowiem. Podoba mnie się

Gdzie ty słyszysz tam Bowiego to nie wiem. Ale płyta rzeczywiscie fajna.

Z fajnych nowcyh rockowych rzeczy to jeszcze to: https://www.youtube.com/watch?v=XibHLDrlUlscała płytka jest fajna, różnorodna 9co jest plusem), aczkolwiek nie ma takiego kopa jak poprzedniczka (jak nie słyszałeś, to polecam, IMo jedna z lepszych rzeczy w obecnej dekadzie)

 

 

Klimat jest w stylu Bowiego. Posłuchaj Dinah Shore Show ;)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem "Futbol i statystyki" - do str. 199 w miarę, ale ostatnie ~ sto stron mocno rozczarowuje, pitolenie nie wiadomo o czym, wyznaczanie najsłabszych ogniw zespołu wg. rankingu Castrol i bredzenie od rzeczy, jakby książkę dokończyła żona któregoś z autorów :) kupiłem za 27 zł, jak zobaczyłem wydrukowane prawie 42 to za głowę się złapałem :)

ja się zabieram za kupno i nie mogę. Jakim to jest językiem napisane?

Bo szczerze mowiąc po kilku artykułach i ksiazkach ekonometrycznych do magisterki mam dosyc wszelakich wzorów

Odnośnik do komentarza

 

 

Chciałbym mocno. Nie te powolne gówna na jakich pracujemy :/

 

Daj pan spokój, to nie jest sprzęt do pracy biurowej. Formuły w excelu się sypią, makra nie działają, cholera człowieka może trafić.

 

 

No dobra, jak tak to nie narzekam :D

 

 

Zawsze to powtarzałem i będę powtarzał - bardzo dobrze mi się pracowało na programach typu Photoshop, Illustrator, inDesign czy Corel, ale pakiet office'a to jest jakiś żart. Nawet O365 chodzi badziewnie, wiesza się, jak sam skurwysyn, wywala błędy. A jak jest coś bardziej skomplikowanego w formule, to się wyjebie na bank. Pod tym względem Lenovo T420 bił go na łeb, na szyję, ale co zrobić, jak Windows zaczyna powoli sabotować W7.

Odnośnik do komentarza

 

Lenovo T420

 

Spoko spoko, też je mamy. Tylko dosyć wybiórczo je u nas serwisują ;)

 

 

U nas jest właśnie akcja wymian 420 bo się pokończyły okresy amortyzacji. Ja chciałem T460, ale ma być dopiero od lipca dostępny, więc dostałem coś takiego (tylko z 8 ramu).

Odnośnik do komentarza

 

Skończyłem "Futbol i statystyki" - do str. 199 w miarę, ale ostatnie ~ sto stron mocno rozczarowuje, pitolenie nie wiadomo o czym, wyznaczanie najsłabszych ogniw zespołu wg. rankingu Castrol i bredzenie od rzeczy, jakby książkę dokończyła żona któregoś z autorów :) kupiłem za 27 zł, jak zobaczyłem wydrukowane prawie 42 to za głowę się złapałem :)

ja się zabieram za kupno i nie mogę. Jakim to jest językiem napisane?

Bo szczerze mowiąc po kilku artykułach i ksiazkach ekonometrycznych do magisterki mam dosyc wszelakich wzorów

Przystępnym, wchłonąłem ją w trzy dni, a kupiłem w poniedziałek :) w sumie to parę jakichś tam rzeczy odkrywczych jest, które dało by się wyjaśnić na pewno o wiele prościej i szybciej osobie która coś tam podstawowego pojmuje z futbolu, reszta to udowadnianie... w sumie nie wiadomo czego, oraz kampania na rzecz futbolowych analityków :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...