Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

fajne te ubuntu - przez playonlinuxa zainstalowałem sobie normalne Heroes III, a przez vcmi mam WoGa, a w razie ochoty mogę powłączać inne mody jednym kliknięciem

 

to H3 to z jakiegoś repo czy z płyty/obrazu ?

normalnie, z oryginalnej płyty

którego masz linucha ? HD mod trybi ?

ubuntu 14.04 lts, sam w sobie hd mod nie trybi, ale vcmi pozwala na grę w jakiej chcesz rozdzielczości no i dodaje takie same pierdółki jak hd mod(np. jak chcesz zrekrutować oddział to domyślnie masz, że wszystkich, co przy wykupowaniu cotygodniowego przyrostu znacznie przyspiesza rozgrywkę)
Vcmi? Co to?

Jakieś inne gierki próbowałeś odpalać ?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

fajne te ubuntu - przez playonlinuxa zainstalowałem sobie normalne Heroes III, a przez vcmi mam WoGa, a w razie ochoty mogę powłączać inne mody jednym kliknięciem

to H3 to z jakiegoś repo czy z płyty/obrazu ?
normalnie, z oryginalnej płyty
którego masz linucha ? HD mod trybi ?
ubuntu 14.04 lts, sam w sobie hd mod nie trybi, ale vcmi pozwala na grę w jakiej chcesz rozdzielczości no i dodaje takie same pierdółki jak hd mod(np. jak chcesz zrekrutować oddział to domyślnie masz, że wszystkich, co przy wykupowaniu cotygodniowego przyrostu znacznie przyspiesza rozgrywkę)
Vcmi? Co to?

Jakieś inne gierki próbowałeś odpalać ?

 

http://forum.vcmi.eu/portal.php

 

Nie próbowałem, bo w inne zasadniczo nie gram, w sumie prawie w ogóle w nic nie gram :-k

 

ubuntu mnie coraz bardziej zaskakuje - właśnie zupełne bez mojego udziału naprawiło boot windowsa, który popsuła instalacja fedory. Dzięki temu odzyskałem dostęp do windy i teraz mam dwa działające systemy :] jeśli chodzi o szybkość to oczywiście ubu>>>>>>>>>>winda

Odnośnik do komentarza

Przyjemna ta nowa płyta Iggiego. Solidna, oldskulowa, zalatująca Bowiem. Podoba mnie się

Gdzie ty słyszysz tam Bowiego to nie wiem. Ale płyta rzeczywiscie fajna.

Z fajnych nowcyh rockowych rzeczy to jeszcze to: https://www.youtube.com/watch?v=XibHLDrlUlscała płytka jest fajna, różnorodna 9co jest plusem), aczkolwiek nie ma takiego kopa jak poprzedniczka (jak nie słyszałeś, to polecam, IMo jedna z lepszych rzeczy w obecnej dekadzie)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...