Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa! Jacy ludzie są czasem pojebani! Zostawi sobie auto na środki ulicy, bo musi bułeczkę do pracy sobie kupić albo dziecko do przedszkole zaprowadzić i całe miasto ma się zatrzymać, bo jeden chuj ma pilną sprawę do załatwienia. Ten tramwaj powinien przypierdolić w ten samochód i zholować go na jakieś zadupie.

imo zostawił na luzie, bez ręcznego i mu po prostu zjechał

Poleciałby do tyłu, widać lekką górkę.

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli to jego błąd, a zablokował ruch w okolicy Starego Miasta, więc pewnie trochę za to zapłaci. Może myślał, że dalej tam remont i tramwaje nie jeżdżą :keke:


W ogóle co do samochodów to jest jakaś apka na androida, dzięki której puszczę sobie muzykę z telefonu w samochodowym radio? :P


Co do takich absurdów to przypomniało mi się jak jadę kiedyś z kumplem, gość przed nami nagle zahamował i w ostatniej chwili zdążyliśmy przed nim się zatrzymać, wrzucił kierunek w lewo i nagle wjebał wsteczny i przypierdolił w samochód mojego kolegi :D.

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli to jego błąd, a zablokował ruch w okolicy Starego Miasta, więc pewnie trochę za to zapłaci. Może myślał, że dalej tam remont i tramwaje nie jeżdżą :keke:

W ogóle co do samochodów to jest jakaś apka na androida, dzięki której puszczę sobie muzykę z telefonu w samochodowym radio? :P

A masz w aucie moduł bluetooth?

Odnośnik do komentarza

Hmm nie wiem, bo tylko parę razy nim jeździłem, rodzice niedawno zmienili i teraz będę na święta to pewnie trochę pojeżdżę. Sprawdzę może gdzieś w necie będzie opisane :P. Swoją drogą mogłem wziąć ten stary samochód sobie, ale wielkiego sensu w tym nie widzę, bo stałoby tylko pod blokiem i używałbym jadąc do domu raz na miesiąc :-k.

 

Co do tego parkowania to chyba jednak nie jest to efekt luzu i braku ręcznego

 

"Jak informuje serwis gazeta.pl, kobieta tłumaczyła służbom, że parkowała auto w tym miejscu, gdy odbywał się remont ulicy Podgórnej i tramwaje tędy nie kursowały. Tymczasem remont zakończył się w nocy z czwartku na piątek.

Ruch tramwajowy został wznowiony po godz. 14. Wcześniej bimby musiały jeździć objazdami. "
Odnośnik do komentarza

 

 

W ogóle co do samochodów to jest jakaś apka na androida, dzięki której puszczę sobie muzykę z telefonu w samochodowym radio?

 

1. bluetooth w telefonie i radiu

2. połączenie kablowe telefon-radio

3. transmiter fm na jacka w telefon i odbiór radia w samochodzie

Odnośnik do komentarza

Transmiter bym od radzał, miałem doświadczenia z chujową jakością :-k

Ja mam wejście na jacka w samochodzie, po prostu podłączam telefon kablem i puszczam ze Spotify. Jack-jack kosztuje 30 złotych.

 

To właśnie chciałem sugerować, chyba najlepsza opcja, a każde radio ma jacka?

Zależy od ceny transmitera i jakości wykonania gniazda zapalniczki ;P

Odnośnik do komentarza

 

Ja mam wejście na jacka w samochodzie, po prostu podłączam telefon kablem i puszczam ze Spotify. Jack-jack kosztuje 30 złotych.

 

To właśnie chciałem sugerować, chyba najlepsza opcja, a każde radio ma jacka?

Ostatnio się srogo zadziwiłem, bo jechałem Peugeotem 508 (bardzo przyjemny w prowadzeniu, 2.0 HDI), w którym nie było właśnie wejścia na jacka.

Odnośnik do komentarza

Transmiter bym od radzał, miałem doświadczenia z chujową jakością :-k

Ja mam wejście na jacka w samochodzie, po prostu podłączam telefon kablem i puszczam ze Spotify. Jack-jack kosztuje 30 złotych.

 

To właśnie chciałem sugerować, chyba najlepsza opcja, a każde radio ma jacka?

 

Ja mam z tyłu radia wejście na dwa RCA, przeciągnąłem kabel odpowiedni i mam :D

 

Radio noname jakieś.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja mam wejście na jacka w samochodzie, po prostu podłączam telefon kablem i puszczam ze Spotify. Jack-jack kosztuje 30 złotych.

 

To właśnie chciałem sugerować, chyba najlepsza opcja, a każde radio ma jacka?

Ostatnio się srogo zadziwiłem, bo jechałem Peugeotem 508 (bardzo przyjemny w prowadzeniu, 2.0 HDI), w którym nie było właśnie wejścia na jacka.

 

nie ma reguly, czasem w aucie masz tylko usb, czasem cd, czasem cd z mp3, a czasem jacka

a zwykle rozne kombinacje tych opcji :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...