Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przebije je chyba Renault Megane II - wymiana żarówek mijania = zdejmowanie zderzaka

 

Renault nigdy nie było user friendly AFAIK :-k

 

 

 

Ford Fiesta (nie pamiętam, która to była wersja): wyciągnięcie akumulatora, żeby wyciągnąć filtr powiertrza, żeby dostać się do reflektora i wymienić żarówki :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Przebije je chyba Renault Megane II - wymiana żarówek mijania = zdejmowanie zderzaka

 

Renault nigdy nie było user friendly AFAIK :-k

 

 

 

Ford Fiesta (nie pamiętam, która to była wersja): wyciągnięcie akumulatora, żeby wyciągnąć filtr powiertrza, żeby dostać się do reflektora i wymienić żarówki :keke:

 

Można przez nadkola :ściana:

Odnośnik do komentarza

Ja od roku jeżdżę Focusem w kombi, póki co bez żadnej awarii, prowadzi się świetnie i mułowaty też nie jest. ;) Wcześniej miałem Lanosa, który mi się zapalił :kekeke: w drodze do Opola, szkoda mi go bo to było wspaniałe, klimatyczne auto, posiadające własną duszę. ;)

Na pewno coś między Wami iskrzylo :D
Odnośnik do komentarza

Musiałem to tylko dwa razy przeczytać :D

 

Najmilej jest jak musisz wyciągnąć reflektor tylko - to jest cudowne.

Prawda jest taka, że nasze przepisy to istna dziura. Żarówki w aucie powinno sie wymienić na poboczu, w przypadku awarii. Jadę w nocy, mam zwarcie, spaliły mi się żarówki. Normalnie, powinienem odkręcić 3-4 śrubki i zdjąć sam klosz (nawet nie reflektor), wyjąć, włożyć i dziękuję. W rzeczywistości jedyne, co mogę zrobić, to wzywać pomoc drogową albo czekać do rana. Chore.

Odnośnik do komentarza

Ktoś bierze udział w ROZGRYWCE MISTRZÓW? :DDD

Ale to są Mistrzostwa Polski dla graczy pierwszego sortu - ci co mają FB i dadzą się szpiegować Wieszczowi i dołączą do jego trzódki.

Reszta to gorszy sort, niegodny tytułów.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Przebije je chyba Renault Megane II - wymiana żarówek mijania = zdejmowanie zderzaka

 

Renault nigdy nie było user friendly AFAIK :-k

 

 

 

Ford Fiesta (nie pamiętam, która to była wersja): wyciągnięcie akumulatora, żeby wyciągnąć filtr powiertrza, żeby dostać się do reflektora i wymienić żarówki :keke:

 

Można przez nadkola :ściana:

 

 

Nic nie muszę. Mam normalne auto. Otwieram klapę, ściągam plastik zabezpieczający, odpinam zasilanie z żarówki, wymieniam żarówkę, wpinam kabelek, zakładam zabezpieczenie i zamykam klapę. 2 minuty i po zawodach.

Odnośnik do komentarza

Czekam na producenta, który zainstaluje reflektory w chłodnicy. Spali Ci się żarówka, musisz wymienić cale reflektory, z chłodnicą. Przy wymianie chłodnicy zaleca się wymianę wszystkich przewodów, łącznie z układem dolotowym, przepływka, intercooler...

 

Kupuję to auto bez zbędnych pytań.

Odnośnik do komentarza

 

 

Który rok? Ja mam z 2005 i też nie narzekam

2003, 1.8 TDCi


 

Ja od roku jeżdżę Focusem w kombi, póki co bez żadnej awarii, prowadzi się świetnie i mułowaty też nie jest. ;) Wcześniej miałem Lanosa, który mi się zapalił :kekeke: w drodze do Opola, szkoda mi go bo to było wspaniałe, klimatyczne auto, posiadające własną duszę. ;)

Na pewno coś między Wami iskrzylo :D

 

Spięcie poszło od radia i zajarało się w dwóch miejscach, na szczęście skończyło się tylko dymem, a nie otwartym ogniem. :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...